Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 16 lip 2012, 11:39
Dziś , zapytałem, koleżanki z biblioteki Aśka , lat 33 , czy mogę ją całować w kolanko, lub gdzieś indziej , ale to koleżanka , od 20 lat , to jej mówię , bo się nie boję .Obcej , tego bym nie powiedział .Strach .

przez carlosbueno 18 lip 2012, 17:08
ajajaj89
co do PRL to prawda jest że wtedy za przeciętna pensje można było kupić dużo mniej niż cdzis( no ale i tak sklepy były puste także się tego nie odczuwało). Ale dziś droższe są np opłaty za mieszkanie, czynsz także się to równoważy poza tym głównym powodem tego że teraz ludzie się nie decydują na dzieci lub maks. jedno są zmiany w świadomości i mentalności ludzi. Obecnie liczy się bardziej kariera, rozrywka a o dzieciach myśli się w kategorii wydatków i zapewnienia mu b.dobrych warunków bytowych a za komuny po prostu dzieci się rodziły i niewiele osób se zakrzątało głowę tym co będzie później. Polska se nie może pozwolić na taka pomoc socjalną jak Europa zachodnia i bez zmiany myślenia ludzi i rządu czeka nasz kraj totalnie wyludnienie i społeczeństwo emerytów a w konsekwencji rozpad kraju.
Detektyw monk piszesz jakbyś aspergera miał a nie żadne upośledzenie umysłowe.
Stark masz takie same powody bycia samemu jak ja mniej więcej, także niewiele ci pomogę ;) i nie lubię żadnych typowo męskich prac
Największy Forumowy Maruda

przez Psychotropka`89 18 lip 2012, 19:46
A ja odpowiem, na pytanie w temacie.
Mam mieszane podejście do tej kwestii. Z jednej strony byłam zazdrosna o byłe <wiem, że to głupie>, a z drugiej, gdy byłam z prawiczkiem, to obawiałam się, że za jakiś czas będzie on chciał "spróbować" jak to jest z inną. :smile: Tak źle i tak niedobrze. :mrgreen:
Nie jest to jednak dla mnie żadna ujma ani minus. Byłam z prawiczkiem i wcale mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, budziło to swego rodzaju szacunek. ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 18 lip 2012, 19:57
Ja, mam Aspergera , nie wiem :105: , nigdy nie myślałem , a znowu piszemy,o ekonomii . :evil:

przez ala1983 18 lip 2012, 22:33
Psychotropka`89, Ja jeśli miałabym odpowiedzieć na pytanie w tytule wątku to odpowiedź brzmiałaby "tak, jakieś 100 razy większe niż ci "doświadczeni"".
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez bittersweet 18 lip 2012, 22:38
Ale co wlaściwie znaczy to pytanie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ala1983 18 lip 2012, 22:40
cudak, Nie rozumiesz pytania?

przez bittersweet 18 lip 2012, 22:42
Nie . mało konkretne jakieś :bezradny: to pytanie.

przez ala1983 18 lip 2012, 22:44
cudak, To może ktoś wytłumaczy?
Ja muszę iść już spać, rano do roboty..

przez bittersweet 18 lip 2012, 22:47
ala1983, dzięki za odpowiedź :uklon:

przez Psychotropka`89 18 lip 2012, 23:19
cudak. Na mój zamotany mózg pytanie dotyczy tego, czy mężczyzna, który nigdy nie był w związku z kobietą i/lub nigdy nie uprawiał seksu ma szanse u dziewczyn. Szanse na związek, stosunek, nie wiem. Pewnie jedno i drugie. Jaśniej nie umiem tego sprecyzować. :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez bittersweet 19 lip 2012, 00:35
Psychotropka`89, pisałaś ze byłaś z prawiczkiem. Ja nigdy nie byłam, w związku z powyższym mam pytanie /mam nadzieje, ze nie jest zbyt niedyskretne/ co dla niego oznaczał ten "pierwszy raz " ? Akcentował, że to coś szczególnego, jakieś extra-przeżycie, np w sferze emocjonalnej ?

przez inbvo 19 lip 2012, 01:51
Psychotropka`89 napisał(a):A ja odpowiem, na pytanie w temacie.
Mam mieszane podejście do tej kwestii. Z jednej strony byłam zazdrosna o byłe <wiem, że to głupie>, a z drugiej, gdy byłam z prawiczkiem, to obawiałam się, że za jakiś czas będzie on chciał "spróbować" jak to jest z inną. :smile: Tak źle i tak niedobrze. :mrgreen:
Nie jest to jednak dla mnie żadna ujma ani minus. Byłam z prawiczkiem i wcale mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, budziło to swego rodzaju szacunek. ;)
I tak źle i tak niedobrze... Po raz kolejny zresztą Twoja wypowiedź jest dowodem, że "prawiczek" jest 'podejrzany' o potencjalną zdradę. Dlatego chyba lepiej się nie przyznawać.

Jak dziewczyny odrzucają prawiczków to tworzy się błędne koło -chcesz stracić dziewictwo, ale żadna nie chce niedoświadczonego. A do prostytutki lepiej nie iść - zresztą podobno dziewczyny nie mają szacunku do dziwkarzy, więc lepiej nie dokładać sobie jeszcze jednej wady.

Natomiast nieśmiały ma bardzo małe szanse. Przez 243 strony tematu nikt tutaj nie był w stanie skutecznie pomóc facetom, chociaż wielu próbowało - ten problem jest bardzo trudny. Trzeba pamiętać że rady w stylu "wyjdź do ludzi" itp. są dla np. osób takich jak ja bardzo trudne w realizacji, trudniejsze niż mogłoby się to wydawać "normalnym". Dla niektórych nawet sama rozmowa z atrakcyjną dziewczyną jest koszmarnie stresująca. Nie znalazłem na to sposobu. Czasem wydaje mi się że tylko cud może mnie uratować (i innych pewnie też), ale wiem że cuda CZASEM (rzadko) się zdarzają. (do psychologów mam obiekcje, zwłaszcza po ostatnich doświadczeniach)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 19 lip 2012, 07:42
Jak dziewczyny odrzucają prawiczków to tworzy się błędne koło -chcesz stracić dziewictwo, ale żadna nie chce niedoświadczonego.

Sporo dziewczyn tu pisało że im by nie przeszkadzało że facet jest prawiczkiem no ale to tylko internetowe deklaracje a rzeczywistość może być inna. Zresztą ten problem ma główne źródło w głowie faceta który jest prawiczkiem i to od niego zależy czy będzie dalej w tym tkwił a blokady i wstyd związane z tym są bardzo silne i nie tak łatwo to przezwyciężyć.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg