Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez kafka 09 lip 2012, 10:17
jakich funduszy jedzenie, picie by Ci co by przyjechali przecież zakupili a Ty nawet z domu byś nie musiał ruszać i wydawać pieniądze na bilety.

no fakt, a tak w ogóle gdzie są te Losice?
kafka

przez carlosbueno 09 lip 2012, 10:20
http://maps.google.pl/maps?oe=utf-8&rls ... CAgQ8gEwAA
Woj. Mazowieckie -wschodnia cześć, niedaleko od żubrów chyba:)
Największy Forumowy Maruda

przez kafka 09 lip 2012, 10:23
carlosbueno, od żubrów, no tak rano kawka, wieczorem żubr i jedziemy:)

-- 09 lip 2012, 10:25 --

http://www.youtube.com/watch?v=dhaYW3m8358

-- 09 lip 2012, 10:25 --

btw, mam nadzieję, że ja tak nie drę mordy :mrgreen:
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 09 lip 2012, 11:37
Guzik napisał(a):
detektywmonk napisał(a):A ja jak mam zostać prawiczkiem ,na wieki wieków , to niech będzie .

...Nieważne czy to będzie kółko różańcowe, czy zlot grzybiarzy...
Z tym kółkiem różańcowym to chyba nie jest dobry pomysł pod kątem znajomości z seksem w tle ;)

http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmo ... cinek.html
LucP84

przez carlosbueno 09 lip 2012, 12:05
LucP84 napisał(a):
Guzik napisał(a):
detektywmonk napisał(a):A ja jak mam zostać prawiczkiem ,na wieki wieków , to niech będzie .

...Nieważne czy to będzie kółko różańcowe, czy zlot grzybiarzy...
Z tym kółkiem różańcowym to chyba nie jest dobry pomysł pod kątem znajomości z seksem w tle ;)

http://vod.onet.pl/rozmowy-w-toku,rozmo ... cinek.html

poznałem parę osób uważających się za głęboko wierzących a do seksu skorych jak najbardziej także nie zawsze to idzie w parze taki znajomy to opowiadał mi co dzieje się czasem na tych pielgrzymkach również zagranicznych on tam głównie dla seksu jeździł chyba choć pewnie większość taka nie jest.
Osobiście wolałbym ateistkę albo letnią katoliczkę niż osobę głęboką wierząca ale miłość podobno nie wybiera ;) może czas zacząć szukać wśród tych oazowiczek itp bo one cenią niedoświadczonych ;) tylko że na seks doi ślubu mi by się czekać nie chciało.

przez Guzik 09 lip 2012, 12:18
carlosbueno jak czytam ten wątek to zdaje się że nikt tu nie myśli o miłości, związku tylko o... hmmmm, "zaliczeniu"?

przez LucP84 09 lip 2012, 12:23
Mi w okresie licealnym bardzo podobała się jedna dziewczyna ze szkoły która była świadkiem Jehowy. Tzn. pochodziła z takiej rodziny, sama nie sprawiała wrażenia jakoś nawiedzonej. No ale u nich nie jest zalecane wiązanie się z osobami z zewnątrz.

Ja też wolałbym ateistkę, albo taką dziewczynę podchodzącą na chłodno do religii. Jakiego wyznania to nieważne, byle nie muzułmankę ;)
Czekanie do ślubu odpada, bo po pierwsze na razie ciężko przewidzieć kiedy mnie by było stać na takie zamieszkanie razem (bez tego trudno brać ślub), a po drugie to spore ryzyko że w ogóle ma skrzywioną seksualność taka kobieta.

Guzik napisał(a):carlosbueno jak czytam ten wątek to zdaje się że nikt tu nie myśli o miłości, związku tylko o... hmmmm, "zaliczeniu"?
No ja myślę o związku przede wszystkim, ale nie wyobrażam sobie też "białego" związku.
LucP84

przez carlosbueno 09 lip 2012, 12:25
no bo niedoświadczeni faceci o tym głównie myślą a na miłość, związek to przyjdzie czas później jak poczują się bardziej męsko choć tego bym nie gwarantował. Poza tym zdecydowana większość 20- kilkuletnich i starszych prawiczków jest zaburzona inaczej by nimi nie byli.

przez kafka 09 lip 2012, 12:30
20- kilkuletnich?
Nie przesadzasz trochę?
A dziewic wg ciebie też się to tyczy?
kafka

przez wiejskifilozof 09 lip 2012, 12:31
kafka napisał(a):
jakich funduszy jedzenie, picie by Ci co by przyjechali przecież zakupili a Ty nawet z domu byś nie musiał ruszać i wydawać pieniądze na bilety.

no fakt, a tak w ogóle gdzie są te Losice?

Mazowieckie , to śmieszne ,że Polacy wiedzą , gdzie leży Madagaskar , a Łosic nie znają .

-- 09 lip 2012, 12:33 --

Guzik napisał(a):carlosbueno jak czytam ten wątek to zdaje się że nikt tu nie myśli o miłości, związku tylko o... hmmmm, "zaliczeniu"?

Mnie , też się tak wydaję .Bo, ja w swych marzeniach , nie widzę jak ze swoją partnerką wspólnie , płacimy rachunki, czy jemy obiad , widzę tylko sex i sex i sex i sex . :mrgreen:

przez carlosbueno 09 lip 2012, 12:34
kafka napisał(a):20- kilkuletnich?
Nie przesadzasz trochę?
A dziewic wg ciebie też się to tyczy?

Kobiet w mniejszym stopniu bo jednak aż takiego nacisku na seks utratę dziewictwa nie ma jak u facetów gdzie jak najwcześniejszy i najczęstszy seks jest oznaką męskości. Wielu facetów marzy, ceni dziewice a u faceta to kula u nogi i potencjalny źródło drwin.

przez wiejskifilozof 09 lip 2012, 12:36
Czy ja , cenię wyłącznie dziewicę ? , nie powiem,że tak, co mi da dziewica w łóżku ,to, tak jakby ten, kto nie umie latać samolotem, by mnie uczył jak pilotować .

przez LucP84 09 lip 2012, 12:38
carlosbueno napisał(a):no bo niedoświadczeni faceci o tym głównie myślą a na miłość, związek to przyjdzie czas później jak poczują się bardziej męsko
Ja tam podchodzę niestereotypowo do tzw. męskości. Przede wszystkim jestem sobą, natomiast jakoś takie atrybuty jak jakaś siła fizyczna czy odwaga są mi dosyć obojętne. Natomiast myślę że w tym wieku to właśnie najlepiej jakoś rozwijać swoją seksualność w związku, najlepiej przy kimś trochę wyrozumiałym pod tym względem.

Bo do przygód to właśnie trzeba być chyba dosyć doświadczonym, bo inaczej to wydaje mi się że ktoś niedoświadczony jak zacznie zgrywać super kochanka i podrywacza to może się ośmieszyć potem tylko.
Ostatnio edytowano 09 lip 2012, 12:43 przez LucP84, łącznie edytowano 2 razy
LucP84

przez what_a_feeling 09 lip 2012, 12:39
No ja myślę o związku przede wszystkim, ale nie wyobrażam sobie też "białego" związku.
Ja chciałbym żyć w białym związku, dlatego poszukiwałbym kobiet w społecznościach religijnych.
F20.0

Sortuj wg