Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gods Top 10 05 lip 2012, 20:15
detektywmonk, tak to napisałeś, jakby żadnej z tych trudności nie dało się pokonać. :roll:
Nie wiem, jak ciężka jest Twoja choroba, jednak przypuszczam, że da się albo ją wyleczyć całkowicie, albo zminimalizować jej negatywny wpływ na Twoje życie!
Dlaczego nie miałbyś starać się zmieniać swoje podejście do swojej choroby, by przekonać się, że wcale nie musi być dla Ciebie ograniczeniem czy wręcz więzieniem? Pozwól się 'zarazić' entuzjazmem, wiarą, siłą innych forumowiczów i walcz z tym, co Ci jest! 'Kopnij w du...' swoją chorobę i pokaż jej, że Ty rządzisz nią, a nie ona Tobą! :great:
Gdy ten problem pokonasz, będzie Ci znacznie łatwiej rozwiązać pozostałe. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez wiejskifilozof 05 lip 2012, 20:24
Dla mnie to jest trudne i nie mam już tyle zapału, co kiedyś .A choroba ,może nie jest jakaś radykalnie straszna , to jest uciążliwa . Nigdy, nie byłem wesołkiem, energicznym człowiekiem .I ja naprawdę siebie , nie widzę jako mąż i ojciec . Nie wyobrażam sobie , siebie , jako tatę i męża . W moim mieście , jest wielu panów i po 40 , których żadna nie chciała , jak mam być też w tej grupie , to mogę być .

przez khaleesi 05 lip 2012, 20:28
detektywmonk, ale z takim podejściem " tylko na seks "nie znajdziesz normalnej kobiety.
A przynajmniej ja w to wątpie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 05 lip 2012, 20:31
, a nie chorego 35 latka

ale na co Ty chorujesz? Bo to ze pobierasz rente o niczym nie swiadczy. Znam mlodszych rencistowktorzy sobie pozalatwiali renty ..pare wizyt u psycho...u psychiatry zaden problem dostac recepte nawet jak sie lekow nie bierze
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 05 lip 2012, 20:31
Ale , ja siebie znam, najlepiej .I wiem, jaki jestem .

przez khaleesi 05 lip 2012, 20:37
ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.
Czy Twoje objawy chorobowe nie pozwalają Ci naprawdę na nic. ?
Jak daleki jest to infantylizm. ? Nie wiem masz ochotę wziąśc grabki i iśc do piaskownicy ? Jeśli nie o chyba nie jest tak najgorzej.
Tobie po prostu brakuje kobiety .Ale jej nie znajdziesz jeśli będziesz gadał tylko z panią psycholog/psychiatrą.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Gods Top 10 05 lip 2012, 20:38
detektywmonk napisał(a):Dla mnie to jest trudne i nie mam już tyle zapału, co kiedyś .A choroba ,może nie jest jakaś radykalnie straszna , to jest uciążliwa .
Dlatego staraj się korzystać ze wsparcia osób z forum. Wiele osób chętnie Cię wesprze, gdy zobaczy że wkładasz w próby zmian jak najwięcej własnych sił - pozwól im zobaczyć, że ich wsparcie przynosi pozytywne efekty!

detektywmonk napisał(a):Nigdy, nie byłem wesołkiem, energicznym człowiekiem .I ja naprawdę siebie , nie widzę jako mąż i ojciec . Nie wyobrażam sobie , siebie , jako tatę i męża .
Czy czasem nie porównujesz się za bardzo do innych osób? :roll:
Staraj się znaleźć i rozwijać 'własnego siebie'. Nie ma sensu zawsze dopasowywać się do innych ludzi, bo to nigdy Ci nie da możliwości realizowania własnych potrzeb, własnych pragnień i własnych marzeń. :great:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez khaleesi 05 lip 2012, 20:41
Szczerze sama myślałam,ze nigdy nikogo nie spotkam. Los chciał inaczej. Po prostu nie możesz podejśc do kobiety i mówić "część mam na imię ... mam rente ,infantylizm itd. Bo sama bym brała nogi za pas po takim tekście. :mrgreen:
Mistrz Avatara

przez wiejskifilozof 05 lip 2012, 20:46
psyche. napisał(a):ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.
Jak daleki jest to infantylizm. ? Nie wiem masz ochotę wziąśc grabki i iśc do piaskownicy ? Jeśli nie o chyba nie jest tak najgorzej.
Tobie po prostu brakuje kobiety .Ale jej nie znajdziesz jeśli będziesz gadał tylko z panią psycholog/psychiatrą.

Infantylizm , to moje rozmowy z mamą , pytam się mamy , czy widziała kosmitów , czy by chciała być w SS .
Mam napisane , od ZUS ,że żadnej pracy nie mogę podjąć .A nie myście ,że ja nie widzę innych kobiet , od psycholog :D , lubię z nią pogadać , na luźne tematy .Ale nie jestem w Beacie zakochany, nie piszę psycholog esków , o treści , Kocham Cię .Jestem wariat , ale nie aż tak .
A czy,można poznać człowieka , na podstawie mejli :roll:

przez Guzik 05 lip 2012, 20:48
detektywmonk napisał(a):A , która zechcę żyć z rencistą , kobiety szukają takiego , co im przyniesie do domu pieniądze na życie , a nie chorego 35 latka .Każdy mi to mówi .

Taaaa! Bo kobiety patrzą tylko w portfel! Zwłaszcza te którym się płaci za usługi seksualne!

Jeśli szukasz kogoś, a celem jest jednorazowy sex to nie musisz przynosić pieniędzy do domu, możesz być chorym 35 latkiem. Szukaj kobiety która ma podobne potrzeby. U tych które myślą o poważnym związku, z takim nastawieniem nie masz szans.

przez khaleesi 05 lip 2012, 20:50
detektywmonk napisał(a):
psyche. napisał(a):ja akurat wiem,że pracodawcy lepiej chcą właśnie przyjmowac osoby z niepełnosprawnością umiarkowaną. Jeszcze jak masz rente to oni nie musza płacić za Ciebie ubezpieczenia. Więc jesteś w lepszej sytuacji niż większość bezrobotnych na rynku pracy.

Infantylizm , to moje rozmowy z mamą , pytam się mamy , czy widziała kosmitów , czy by chciała być w SS .
Mam napisane , od ZUS ,że żadnej pracy nie mogę podjąć .A nie myście ,że ja nie widzę innych kobiet , od psycholog :D , lubię z nią pogadać , na luźne tematy .Ale nie jestem w Beacie zakochany, nie piszę psycholog esków , o treści , Kocham Cię .Jestem wariat , ale nie aż tak .
A czy,można poznać człowieka , na podstawie mejli :roll:

A to czasem nie uzaleznienie od mamy. ? Nie masz osobowości zależnej. ?
Z tymi kosmitami to faktycznie przegięcie. Ale Ty wiesz, ze to robisz. Umiesz zapanować nad takimi pytaniami ?
Mistrz Avatara

przez Guzik 05 lip 2012, 22:03
ja też jestem infantylna... nawet w recenzji mojej pracy dyplomowej zostało mi to wytknięte! detektywmonk trza się ogarniać, poznawać ludzi, kobiety!

przez kafka 05 lip 2012, 22:53
Candy14, detektyw powiedział że ma upośledzenie umysłowe umiarkowane jesli się nie mylę
kafka

przez Candy14 05 lip 2012, 23:06
Aha.. i to dyskawalifikuje z pracy? Dalby rade
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg