Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kiya 04 lip 2012, 01:42
LucP84 napisał(a):Ja mam już nawet symboliczne doświadczenie - na stażu informatycznym byłem z 2-3 razy na portierni, bo zastępowaliśmy rotacyjnie jednego portiera. Ale to na krótko tam byłem i laptopa miałem z sobą. Głównie klucze do szafek wydawałem.

No to wszystko już umiesz :D

Ale nie mógłbym pilnować w żadnym sklepie, bo unikam patrzenie na ludzi, więc nie byłoby to za skuteczne w moim wydaniu.

To nie do końca tak działa. Możesz przykładowo unikać patrzenia na ludzi w komunikacji miejskiej, na ulicy, w sklepie... Ale w pracy przechodzi się w zupełnie inny tryb. Nie widzisz tych osób jako ludzi, tylko zestaw gestów, potencjalne zagrożenie. Mogłoby się nawet okazać, że to, co na co dzień utrudnia Ci życie w społeczeństwie, w pracy pomaga. Oczywiście nie mówię, że masz zaraz próbować swoich sił w ochronie, ale żebyś nie wrzucał wszystkiego do jednego wora ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez wiejskifilozof 04 lip 2012, 09:19
Nie mogę iść , do pracy, bo mam całkowitą niezdolność do pracy . A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu .Tylko w moim mieście , żadna , na to nie idzie .Tu , jest konserwatywne społeczeństwo ,albo ślub , albo nic .

przez paga 04 lip 2012, 10:41
A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu

detektywmonk, a nie myślałeś o wizycie w agencji towarzyskiej?? Skoro zależy Ci tylko na seksie to tam spełnią Twoje życzenia. Fakt, że za taką usługę będziesz musiał zapłacić, ale raczej ciężko będzie Ci znaleźć darmową prostytutkę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 04 lip 2012, 11:31
Kiya napisał(a):Ale w pracy przechodzi się w zupełnie inny tryb. Nie widzisz tych osób jako ludzi, tylko zestaw gestów, potencjalne zagrożenie. Mogłoby się nawet okazać, że to, co na co dzień utrudnia Ci życie w społeczeństwie, w pracy pomaga. Oczywiście nie mówię, że masz zaraz próbować swoich sił w ochronie, ale żebyś nie wrzucał wszystkiego do jednego wora ;)
Może, tylko że we mnie takie sytuacje wywołują jakieś lekko paranoiczne myśli w stylu że boję się że jak dłużej spojrzę na kogoś toktoś pomyśli sobie że ja jakoś kogoś śledzę itp. Stąd zastanawia mnie czasem czy bardziej nie mam cech schizotypowych niż schizoidalnych.

detektywmonk napisał(a):Nie mogę iść , do pracy, bo mam całkowitą niezdolność do pracy . A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu .Tylko w moim mieście , żadna , na to nie idzie .Tu , jest konserwatywne społeczeństwo ,albo ślub , albo nic .
Ja zależy Ci tylko na seksie to agencja jest faktycznie najodpowiedniejsza i nikt nie będzie rozczarowany przynajmniej. Ale może to tylko taka racjonalizacja.
LucP84

przez kafka 04 lip 2012, 11:34
Może, tylko że we mnie takie sytuacje wywołują jakieś lekko paranoiczne myśli w stylu że boję się że jak dłużej spojrzę na kogoś toktoś pomyśli sobie że ja jakoś kogoś śledzę itp

heheh, mnie zawsze śledzą ochroniarze w Rossmannie, dlatego nie lubię tam chodzić; kur* nawet człowiek spokojnie kremu nie może wybrać. :evil:
kafka

przez Candy14 04 lip 2012, 12:02
Nie mogę iść , do pracy, bo mam całkowitą niezdolność do pracy .

ale z jakiego powodu?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez LucP84 04 lip 2012, 12:10
kafka napisał(a):heheh, mnie zawsze śledzą ochroniarze w Rossmannie, dlatego nie lubię tam chodzić; kur* nawet człowiek spokojnie kremu nie może wybrać. :evil:
Ja w okresie studiów poszedłem kiedyś po egzaminie do Empiku, ale tak jakoś się złożyło że miałem garnitur i kurtkę i były rozpięte. No i przez całą wizytę chodzili za mną ochroniarze, przekazując chyba sobie informacje przez mikrofalówkę. Pewnie myśleli że coś mogę schować pod kurtką.
LucP84

przez kafka 04 lip 2012, 12:22
przekazując chyba sobie informacje przez mikrofalówkę

mikrofalówkę?:D Ja w mikrofalówce dziś pizzę robiłam. :mrgreen:
kafka

przez carlosbueno 04 lip 2012, 12:24
paga napisał(a):
A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu

detektywmonk, a nie myślałeś o wizycie w agencji towarzyskiej?? Skoro zależy Ci tylko na seksie to tam spełnią Twoje życzenia. Fakt, że za taką usługę będziesz musiał zapłacić, ale raczej ciężko będzie Ci znaleźć darmową prostytutkę.

Ja kiedyś byłem ale nie skomnsumowałem ze stresu a może i dlatego że za dużo wypiłem przed także nie zawsze jest to dobre rozwiązanie ale można spróbować o ile ma się kasę bo to tanie nie jest.
Największy Forumowy Maruda

przez *Wiola* 04 lip 2012, 12:25
detektywmonk napisał(a):. A chcę mi się kobiety .Do seksu, a nie do ślubu .Tylko w moim mieście , żadna , na to nie idzie .Tu , jest konserwatywne społeczeństwo ,albo ślub , albo nic .

Rozumiem ,że przynajmniej ze 100 razy próbowałeś i wiesz na pewno ,że w Twoim mieście takiej nie ma??
Moderator

przez PoznacSiebie 04 lip 2012, 12:34
chodzili za mną ochroniarze, przekazując chyba sobie informacje przez mikrofalówkę.

:brawo: :mrgreen:
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez carlosbueno 04 lip 2012, 12:36
Detektyw mieszkasz na ścianie wschodniej poznałem stamtąd parę ludzi w Anglii którzy mają w tym rejonie żony, dziewczyny które się tam nudzą, potrzebują seksu bo ich faceci tyrają za granicą. Mógłbyś się zakręcić wokół nich może to zbyt moralne nie jest ale ci ich faceci i tak je zdradzają za granicą więc by się wyrównało. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez kafka 04 lip 2012, 12:38
carlosbueno, :shock:
kafka

przez LucP84 04 lip 2012, 12:42
kafka napisał(a):
przekazując chyba sobie informacje przez mikrofalówkę

mikrofalówkę?:D Ja w mikrofalówce dziś pizzę robiłam. :mrgreen:
Krótkofalówkę :mrgreen: Może temu że nie mam w domu mikrofalówki to nie zauważyłem tej pomyłki, bo mikrofalówka jest obecna w moim życiu w równym stopniu co krótkofalówka ;)

Ja dalej nie rozumiem dlaczego koniecznie detektywmonk musi kogoś znaleźć we własnym mieście. Dalsze dojazdy są kosztowne, no ale zazwyczaj są też chyba jakieś inne miasteczka w pobliżu czy połączenie z jakimś jednym trochę większym miastem. Bo jak w jego mieście mieszka kilka tysięcy osób, z czego mniej więcej połowa to kobiety, a z tej połowy trzeba odliczyć jeszcze dzieci, staruszki, lesbijki, mężatki które nie chcą zdradzać mężów i panny zakochane w Jezusie ;) to krąg potencjalnych kandydatek maleje mocno.
LucP84

Sortuj wg