Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 03 lip 2012, 18:14
znam pijaczków co nic nie zarabiają a kobiety mają co prawda też pijaczki ale jednak. Może poszukaj wśród kobiet które same się utrzymują, mają kasę, mieszkanie ale faceta im brak znam z 2 takie.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 03 lip 2012, 18:35
Pewnie , bym takie znalazł , bo ja nie mam szans na pracę .A mam tylko rentę .

przez what_a_feeling 03 lip 2012, 18:37
Nie masz szans na pracę, gdyż? Może pójdź do jakiegoś ośrodka, który zajmuje się doradztwem zawodowym dla osób niepełnosprawnych...
F20.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 03 lip 2012, 18:43
detektywmonk napisał(a):Pewnie , bym takie znalazł , bo ja nie mam szans na pracę .A mam tylko rentę .

Nie którzy np ja nie mają nic, nawet renty, Ty masz przynajmniej stały dochód niski bo niski ale jednak.

-- 03 lip 2012, 18:45 --

możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.

przez *Wiola* 03 lip 2012, 18:49
detektywmonk, Gdzie Ci ktoś każe żony szukać?? Po za tym nikt tu niczego nie każe, a radzi. Ale Tobie żadna rada nie pasuje, wszystko negujesz i masz swoje argumenty. Jest Ci widocznie dobrze , lubisz sobie tylko pomarudzić. :roll:
Moderator

przez inbvo 03 lip 2012, 22:38
detektywmonk napisał(a):Pewnie , bym takie znalazł , bo ja nie mam szans na pracę .A mam tylko rentę .
Tak czytam Twoją dyskusję na temat pracy, ale mam wrażenie że w ten sposób sobie to tłumaczysz (bez obrazy), racjonalizujesz problemy z kobietami... bo mi się wydaje że ten ma szanse kto jest wygadany i śmiały. Jak potrafisz dobrze zbajerować to i brak pracy przerobisz na zaletę, zwłaszcza jak nie chodzi o stały związek. Gorzej jak się bajerować nie umie i jest się samotnikiem (jak ja)... to jest problem i nie wiadomo jak rozwiązać.

Ale czy naprawdę nie możesz mieć żadnej pracy: Twoja niepełnosprawność jest aż tak duża. Do pracy fizycznej może się nie nadasz (ja zresztą też nie), ale może do umysłowej? Na taką też nie możesz spróbować się załapać? Kwalifikacje można zdobyć jak się ma motywację, ale stanowczo odradzam Urzędy Pracy...

carlosbueno napisał(a):możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.
To ironia? Jeśli to prawda to nie rozumiem? Niepełnosprawny ochroniarz... Nie, to ironia. ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez LucP84 03 lip 2012, 22:54
Ironia ale losu ;) Na serio ochroniarz i orzeczenie niepełnosprawności to częsty duet w ogłoszeniach. I to nawet z podkreśleniem że niepełnosprawność umiarkowana lub znaczna.
LucP84

przez Relatywista 03 lip 2012, 23:02
inbvo napisał(a):
carlosbueno napisał(a):możesz poszukać pracy jako stróż, dozorca, ochroniarz bo tam często niepełnosprawność jest wymogiem albo dużym atutem.
To ironia? Jeśli to prawda to nie rozumiem? Niepełnosprawny ochroniarz... Nie, to ironia. ;)

Carlosowibueno nie chodziło, żeby od razu zostać bodyguardem vipów, porządkowym na stadionie Legii Warszawa, czy też konwojentem transportów pieniężnych :P Bardziej chodziło o ochroniarza w supermarkecie, czy innym urzędzie miejskim, w których istotą kwalifikacji nie są jakieś kozackie zdolności, a jedynie fakt samej obecności i względnej dyspozycyjności. Właśnie na takie stanowiska zatrudniają rencistów, emerytów oraz osoby z lekkim stopniem niepełnosprawności. Może nie są to wymarzone miejsca pracy, ale zawsze dają choćby namiastke niezależności ;)
Ostatnio edytowano 04 lip 2012, 01:32 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie
Relatywista

przez Candy14 03 lip 2012, 23:19
Relatywista, dokladnie..jak patrze na ochroniarza w mim banku to byle podmuch wiatru jest w stanie go zabic :mrgreen: ale stoi twardo i pilnuje :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 03 lip 2012, 23:28
Candy14 napisał(a):Relatywista, dokladnie..jak patrze na ochroniarza w mim banku to byle podmuch wiatru jest w stanie go zabic :mrgreen: ale stoi twardo i pilnuje :P
Chyba się nie znam na służbach mundurowych... Praktyka a teoria to różnica
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 03 lip 2012, 23:43
z tą ochroną i stróżowaniem to przez osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, rentą to nie żadna ironia pracodawcy tną koszty a na taka osobę są jakieś ulgi zwolnienia i często w ogłoszeniach na ochroniarza jest napisane że poszukują z grupą inwalidzką, rentą, emeryturą lub niepełnosprawnością.

przez *Wiola* 03 lip 2012, 23:59
U nas nawet w "gazowni" siedzi ochroniarz . Prędzej mu chyba korzenie wyrosną niż będzie miał tam jakąś interwencję :lol:
Moderator

przez carlosbueno 04 lip 2012, 00:05
nudna praca straszliwie ale np można książki poczytać, filmy pooglądać czyli coś co Detektyw lubi. W Polsce to mało płatna profesja ale w Anglii się sporo więcej na tym zarobi niż robol na budowie.

przez LucP84 04 lip 2012, 00:13
Ja mam już nawet symboliczne doświadczenie - na stażu informatycznym byłem z 2-3 razy na portierni, bo zastępowaliśmy rotacyjnie jednego portiera. Ale to na krótko tam byłem i laptopa miałem z sobą. Głównie klucze do szafek wydawałem.

Ale nie mógłbym pilnować w żadnym sklepie, bo unikam patrzenie na ludzi, więc nie byłoby to za skuteczne w moim wydaniu.
LucP84

Sortuj wg