Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *Wiola* 01 lip 2012, 15:00
Skrajna, ;)
Moderator

przez Adam Smith 01 lip 2012, 15:02
W tym nie ma nic śmiesznego , gdy brałem Setaloft w dawce 100 mg dziennie ustawiała się do mnie kolejka dziewczyn a gdy odstawiłem to może z jedna była mną zainteresowana :bezradny: :P
Adam Smith

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 15:06
A mi, chyba już się , nie chcę żadnej szukać :cry: , kiedy miałem 20-parę lat, byłem optymistą i marzyciel , wierzyłem ,że kiedyś na pewno jakoś poznam . Teraz w wieku , 35 lat , górę wziął realizm i chyba , się już po prostu nie chcę , szukać .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucP84 01 lip 2012, 15:06
No ale chyba jak facet musi się wspomagać tymi lekami psychotropowymi od lat to raczej sam jest maksymalnie z okolicy środka skali a nie z jej górnej połówki i raczej na dłuższą metę na tym straci szukając kogoś do kogo będzie atrakcyjny tylko przy 120% formy. I uroda ma tu mało do rzeczy, bo to tylko jeden z elementów wpływających na atrakcyjność.
LucP84

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 15:09
Ja też biorę leki, ale nie zamierzam ich odstawić . 8)

przez LucP84 01 lip 2012, 15:16
Nie pisałem o odstawianiu leków, bo to nie chodzi o to czy te leki się bierze czy nie, tylko czy się ich potrzebuje. Jak się ich potrzebuje to znaczy że się nie jest takim zdrowym i super atrakcyjnym.
LucP84

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 15:25
A myślisz ,że ja jestem zdrowy i atrakcyjny :D , zresztą sami oceńcie ,że skoro żadna , żadna kobieta nie zwraca na mnie uwagi , to coś w tym jest ?

przez LucP84 01 lip 2012, 15:29
Odnosiłem to do ajajaj89, który ma bardziej problem z zawyżonymi oczekiwaniami chyba, niż brakiem umiejętności w nawiązywaniu relacji.
Ja na ulicy nie zwracam uwagi na ludzi, więc nie wiem czy na mnie ktoś zwraca ;)
LucP84

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 15:42
Ja mogę chodzić , po mieście godzinami i nikt , na mnie uwagi nie zwraca :D , kiedyś to bolało , dziś macham ręką .

przez ajajaj89 01 lip 2012, 15:43
*Wiola* napisał(a):Relatywista, Nie uwzględniłeś jeszcze jednego ważnego elementu :P , na jakiej dawce Paxtinu są opisani przez Ciebie panowie? :lol:

Nie no to już jest CHAMSTWO! Z takimii odzywkami na tym forum... Myślisz, że ja nie chciałbym żyć bez leków i być sobą... Nie drżeć na myśl o tym, że podejdę do dziewczyny. A wiesz ile przez to moich związków się nie rozkręciło bo się bałem!!!
Generalnie wyszlo szydlo z worka. Już od dawna zalatywało mi od ciebie grubiaństwem, a teraz do tego doszłą dyskryminacja/

Ogółem widzę, że dla ciebie osoba, który musi brać SSRI, by czuć się sobą i nie mieć lęków, jest godna politowania,
Tak z nas szydzisz - z osób chorych na nerwicę... Tak szydzisz z tego , ze musimy brać leki?

Więc ,miękko mowiąc,wypisz sie z tego forum - skoro jestes zdrowa i gardzisz osobami biorącymi leki psychotropowe
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 15:50
Czy ,ktoś szuka seksu na jedną noc , czy partnerki na całe życie , bo to różnica .

przez *Wiola* 01 lip 2012, 15:54
ajajaj89, Mój drogi. Troszkę dystansu do siebie i więcej poczucia humoru proponuję. Nie było to chamstwo tylko żart, nie dostrzegasz naprawdę różnicy??
Nie szydzę z nikogo kto ma lęki i bierze leki bo sama je od lat biorę, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię z tego żartować. Może gdybyś spuścił z siebie trochę tego nadęcia to lepiej byś sobie radził w kontaktach z ludźmi.
Moderator

przez carlosbueno 01 lip 2012, 18:36
Ale generalnie wy dalej nie rozumiecie, ze im bardiej zdrowy pscyhicznie facet tym ma większe powodzenie wśród kobiet... I dlatego jak ja brałem 20 mg paroksetyny to mialem powodzenie wsrod 6-8. A teraz jak biore 10 mg to wśród 4-6. Jak grochem o scianę.
ja nic nie biorę i nie mam powodzenia u nikogo. W ogóle to weź 30 mg paroksetyny to 9-10 się tobą zainteresują. Ja brałem maksymalne dawki SSRI jakie się da i jakoś zmiany w powodzeniu nie zauważyłem bo one mojego sposobu myślenia nie zmienią. I czy ty naprawdę każdą przechodzącą kobietę klasyfikujesz punktowo musisz mieć nieźle tym zajęty mózg.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 01 lip 2012, 20:09
Brawo :D macie rację , chory psychicznie , nie ma szans .Ja jestem tego przykładem .

Sortuj wg