Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Skrajna 30 cze 2012, 23:54
Jak już się tak bawimy matmą to może warto też przy okazji zastanowić się bardziej nad tym wzorem:

ajajaj89 + większa empatia względem kobiet + większa doza samokrytyki + dogłębniejsza refleksja nad samym sobą (w sensie: może nie tylko laski są ,,be,be''?) + nieco większy dystans do rzekomej urody potencjalnej dziewczyny + nieklasyfikowanie kobiet w skali od 1 do 10 jak bydło czy jajka + zamienienie podrywów na mieście na rzecz bardziej naturalnych metod poznawczych = większa atrakcyjność :lol:
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

przez Ołóweks 01 lip 2012, 00:15
Może warto zmienić nazwę tematu?
Ołóweks

przez *Monika* 01 lip 2012, 00:19
Ołóweks, :D
ajajaj89 + większa empatia względem kobiet + większa doza samokrytyki + dogłębniejsza refleksja nad samym sobą (w sensie: może nie tylko laski są ,,be,be''?) + nieco większy dystans do rzekomej urody potencjalnej dziewczyny + nieklasyfikowanie kobiet w skali od 1 do 10 jak bydło czy jajka + zamienienie podrywów na mieście na rzecz bardziej naturalnych metod poznawczych = większa atrakcyjność

padłam :uklon:
:mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Locust 01 lip 2012, 01:14
Ołóweks, tak na brak szans :D
Locust

przez ajajaj89 01 lip 2012, 09:27
Skrajna napisał(a):Jak już się tak bawimy matmą to może warto też przy okazji zastanowić się bardziej nad tym wzorem:

ajajaj89 + większa empatia względem kobiet + większa doza samokrytyki + dogłębniejsza refleksja nad samym sobą (w sensie: może nie tylko laski są ,,be,be''?) + nieco większy dystans do rzekomej urody potencjalnej dziewczyny + nieklasyfikowanie kobiet w skali od 1 do 10 jak bydło czy jajka + zamienienie podrywów na mieście na rzecz bardziej naturalnych metod poznawczych = większa atrakcyjność :lol:

Widzę koleżanko, że nieźle mi tu jedziesz, ale OK.

większa empatia względem kobiet + większa doza samokrytyki + dogłębniejsza refleksja nad samym sobą (w sensie: może nie tylko laski są ,,be,be''?) + nieco większy dystans do rzekomej urody potencjalnej dziewczyny +
+ mała pewność siebie + nieśmiałość + lęki przed związkiem + natrętne obawy = nerwica

nieklasyfikowanie kobiet w skali od 1 do 10 jak bydło czy jajka. Mowię o klasyfikacji urody. Pogódź się z tym, iż jedne dziewczyny są ładniejsze, a inne - brzydsze. Sad but true

zamienienie podrywów na mieście na rzecz bardziej naturalnych metod poznawczych = czyli co powrót do walki samców o samice... Nie ma teraz czegoś takiego jak metody naturalne - są po prostu metody uświęcone i nieuświęcone społecznie.

-- 01 lip 2012, 08:53 --

Bycie atrakcyjnym facetem to ( w przypadku zdrowych mężczyzn) = Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy + High status (wysoki status społeczny) + Poczucie humoru i pozytywne nastawienie + Pewność siebie i nie bycie needy

-- 01 lip 2012, 08:55 --

Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy, Poczucie humoru i pozytywne nastawienie,Pewność siebie i nie bycie needy rosną u mnie z każdym dodatkowym 5 mg paroksetyny...

-- 01 lip 2012, 09:04 --

Natomiast lęki rozbijaja te atrakcyjne cechy
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez *Wiola* 01 lip 2012, 12:23
Skrajna, :great: ;)

ajajaj89, Nikt nie zaprzecza temu ,że są dziewczyny ładniejsze i brzydsze, to przecież oczywiste, ale Skrajnej chodzi o samo wystawianie ocen. Zresztą też kiedyś o tym pisałam, dla mnie to jest żenujące.
Moderator

przez carlosbueno 01 lip 2012, 12:24
co to jest needy nie znam tej anglojęzycznej nowomowy. Nigdy nie myślałem o ewentualnych związkach, atrakcyjności w kategorii wzorów, arytmetyki no ale może tak trzeba we współczesnym zmaterializowanym i naukowym świecie. Wiem że według tych wzorów nie mam żadnych szans u kobiet chyba że nie jestem needy cokolwiek to znaczy.
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 01 lip 2012, 12:29
needy = potrzebujący

-- 01 lip 2012, 11:31 --

*Wiola* napisał(a):Skrajna, :great: ;)

ajajaj89, Nikt nie zaprzecza temu ,że są dziewczyny ładniejsze i brzydsze, to przecież oczywiste, ale Skrajnej chodzi o samo wystawianie ocen. Zresztą też kiedyś o tym pisałam, dla mnie to jest żenujące.

A co śądzicie o wyborze Miss? Tez nieludzkie/ Prawda? Wystawianie ocen kandydatkom na miss... Rzeczywiscie nieludzkość na równi z holocaustem...
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 01 lip 2012, 12:36
przeczytałem w internecie te klasyfikacje needy i non needy. Wiadomo że jak facet nigdy nie miał kobiety to jest needy a na udawanie niezainteresowanego to se mogą pozwolić superprzystojniacy, samce alfa albo z wysokim statusem osoby. Większość osób nie czyta takich rewelacji a ma kobiety a Ty i np Bakus tym żyjecie a efekty marne choć wszystko przed wami i życzę powodzenia.

przez *Wiola* 01 lip 2012, 12:43
ajajaj89, Do wyborów dziewczyny zgłaszają się dobrowolnie, to po pierwsze. No i nie ma tam not :P
Moderator

przez ajajaj89 01 lip 2012, 12:43
Efekty marne, bo nerwica nas blokuje

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 01 lip 2012, 12:47
skoro zaczepiasz dziewczyny obce to ta nerwica nie aż tak wielka ja sobie tego nie wyobrażam, ja mam problem żeby się obcej osoby zapytać o drogę a co dopiero zagadywać, podrywać dziewczyny na ulicy.

przez ajajaj89 01 lip 2012, 13:13
Znaczy wiesz - zaczepialem jak bylem na 20 mg Paroksetyny, a teraz jak jestem na 10 mg - to robi sie lipa i to nie tylko w relacjach z kobietami

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Skrajna 01 lip 2012, 13:26
ajajaj89 napisał(a): Widzę koleżanko, że nieźle mi tu jedziesz, ale OK.

Dlaczego kolegę ,,jadę''? Bo wyrażam swoje zdanie i niekoniecznie zgadzam się z tym co Pan przedstawia? No proszę Cię, bądźmy dorosłymi ludźmi. :lol: Nie wydaje mi się aby moja wiadomość jakoś niekulturalnie Cie uraziła.

,,nieklasyfikowanie kobiet w skali od 1 do 10 jak bydło czy jajka. Mowię o klasyfikacji urody. Pogódź się z tym, iż jedne dziewczyny są ładniejsze, a inne - brzydsze. Sad but true''

Oczywiście, wyobraź sobie, iż na przestrzeni mego życia, dostrzegłam, że pewni ludzie są bardziej urodziwi, a inni mniej. Ale przy okazji dostrzegłam także, że wizualność niekoniecznie przekłada się na wnętrze człowieka i to co on sobą reprezentuje. Co do tych całych konkursów piękności: wybacz ale argument wydaje mi się dość śmieszny. Te dziewczyny idą tam dobrowolnie, godzą się z takimi zasadami i z tego co wiem walczą nie o potencjalnego partnera a pieniądze i zaszczytną koronę. :mrgreen: Zapytam się Ciebie tak: jak Ty byś się czuł, gdybyś dla przykładu poznał kiedyś fantastyczną dziewczynę z którą miałbyś naprawdę wiele wspólnego. Po jakimś czasie zaproponowałbyś jej wejście w związek, a jej odpowiedź brzmiałaby mniej więcej tak: sorry, ale Ty jesteś tylko trójką, a ja 9, więc to siłą rzeczy nie ma szans.'' Jak byś wówczas to odebrał? Ponadto moim zdaniem taka cyferkowa klasyfikacja kobiet jest czymś bardzo nietaktownym, dziecinnym i infantylnym i mało w tym jakiegoś szacunku do kobiet, a więcej przedmiotowości. W takiej skali moi znajomi z piaskownicy oceniali np. swoje samochodziki.

,,zamienienie podrywów na mieście na rzecz bardziej naturalnych metod poznawczych = czyli co powrót do walki samców o samice... Nie ma teraz czegoś takiego jak metody naturalne - są po prostu metody uświęcone i nieuświęcone społecznie.''

Powrót do walki samców o samice. :lol: Wiesz co tak, najlepiej z maczugą w dłoni i pierwotnym rykiem na ustach. :mrgreen: Proszę Cię, już pisałam o co chodzi mi wcześniej, najwyraźniej nie potrafiłeś albo nie chciałeś mnie zrozumieć. :) Chodziło mi o naturalną adaptację pośród ludzi. Wspólne tematy, zainteresowania, przekonania, miejsca pracy etc. To wszystko łączy ludzi, ale potrzeba w tym wypadku czasu i nieco innego nastawienie chyba niż Twoje..

,,Bycie atrakcyjnym facetem to ( w przypadku zdrowych mężczyzn) = Bycie liderem w związku i przejmowanie inicjatywy + High status (wysoki status społeczny) + Poczucie humoru i pozytywne nastawienie + Pewność siebie i nie bycie needy ''

Wiesz co, a ja myślę, że tak jak Ty główną wagę przykładasz do wyglądu kobiety, tak inni mają inne zdania. Dlatego też takie równania dotyczące atrakcyjności mężczyzny dla każdego wyglądają inaczej.. ;) Dla mnie atrakcyjny mężczyzna powinien być tak w ogromnym skrócie przede wszystkim inteligentny i wartościowy.. :roll: I nie wiem czy masz prawo wydawać taką opinię jakoby wszystkie kobiety leciały np. na pieniądze czy status społeczny..
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Sortuj wg