Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Skrajna 29 cze 2012, 13:56
ajajaj89, tak Ciebie czytam tutaj i czytam i zastanawiam się, czy nie przyszło Ci kiedyś do głowy to, że może to Ty jesteś za mało atrakcyjny zarówno wewnętrznie jak i wizualnie? Wybacz, ale czytając o Twoich wymaganiach względem kobiet, dość tanich podrywach oraz ogólnie o Twoich stwierdzeniach, że jeśli jakaś kobieta nie zareagowała na Twój ''podryw'' tak jakbyś tego chciał, to jest już chamska, nasunęła mi się właśnie taka refleksja.. Może zamiast skupiać się na tym co nie pasuje Ci w kobietach popracujesz nad sobą? :roll:
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

przez ajajaj89 29 cze 2012, 14:08
Ależ ja pracuję nad sobą. Ale myślisz że lekko się pracuję nad sobą , jak przeżywa się lęki i natręctwa...

Teraz właśnie znowu walczę z natręctwami... Ale nie chcę narazie wracać do poprzedniej dawki leku, poczekam do nastepnej wizyty u psychiatry...

-- 29 cze 2012, 13:10 --

Na leku jest lepiej, a tak jak jestem na niższej dawce to odrazu już nie mam takiej odwagi i ilość dziewczyn, z którymi flirtuję spada do zera. Bo przeciez kobieta nigdy cie nie zaczepi...

-- 29 cze 2012, 13:13 --

I oczywiscie wszystkie kobiety, ktore spotkalem na drodze byly wspaniale, a ja jestem brzydki i w ogole nieatrakcyjny.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Skrajna 29 cze 2012, 14:26
ajajaj89 napisał(a):I oczywiscie wszystkie kobiety, ktore spotkalem na drodze byly wspaniale, a ja jestem brzydki i w ogole nieatrakcyjny.

Czy ja tak w którymś miejscu napisałam? Zwyczajnie może warto uwzględnić taką myśl, że nie każda kobieta stąpająca po ulicy ma ochotę wdać się w jakiś flirt z nieznajomym kolesiem i niekoniecznie świadczy to automatycznie o jej chamstwie. ;)

Ponadto dostrzegłam, że ogromną wagę przykładasz właśnie do wyglądu. Oczywiście, ja też zgodzę się z tym, że jeśli chce się być z kimś w udanym związku, dana osoba musi nasz pociągać także i fizycznie, ale zauważ jedną rzecz: na Twych Twoich ulicznych podrywach, wybierasz potencjalną kandydatkę do zaczepienia tylko, bądź głównie na podstawie wrażenia wzrokowego: słowem podbijasz jedynie do ładnych dziewcząt, w ogóle nie mając przy tym żadnego punktu zaczepienia odnośnie ich wnętrza. Może warto zastanowić się więc nad samą formą nawiązywania znajomości i np. zamiast zaczepiać obce dziewczyny na ulicy o których nie masz pojęcia, warto też rozejrzeć się w swoim otoczeniu czy nie ma gdzieś nieopodal Ciebie jakieś koleżanki o której już coś wiesz, z którą wypracowałeś wspólny język także na podstawie wstępnej przyjaźni (a nie od razu podrywu).
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 29 cze 2012, 14:30
Nie uwzgędniłas w ogóle moich pierwszych dwoch zdan:

Ależ ja pracuję nad sobą. Ale myślisz że lekko się pracuję nad sobą , jak przeżywa się lęki i natręctwa...

Teraz właśnie znowu walczę z natręctwami... Ale nie chcę narazie wracać do poprzedniej dawki leku, poczekam do nastepnej wizyty u psychiatry...

POZA tym ciąglę mam w głowie tą dziewczynę z poprzednich wakacji i chyba tylko superlaska mogłaby mi ją wybić z głowy...
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Skrajna 29 cze 2012, 14:36
ajajaj89 napisał(a):Nie uwzgędniłas w ogóle moich pierwszych dwoch zdan:

Nie uwzględniłam ich, ponieważ już wcześniej domyśliłam się, że będąc na tym forum siłą rzeczy jak my wszyscy masz pewne problemy. Okey, twierdzisz, że nad sobą pracujesz: fajnie. Ale ja zwyczajnie napisałam swoje spostrzeżenie w tym względzie, bo wydaje mi się, że Twoje problemy nie przeszkadzają Ci w naprawdę nieźle zaawansowanych wymaganiach względem kobiety. :roll: Może więc warto jeszcze bardziej coś w sobie zmienić/zmodyfikować, nad czymś się zastanowić. Bo wiesz, czasami jest tak, że wymagamy od innych naprawdę sporo, a od siebie już nie tak wiele..
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

przez wiejskifilozof 29 cze 2012, 17:48
Ja chyba muszę , też poczekać z parę lat :D

przez carlosbueno 30 cze 2012, 08:09
detektywmonk napisał(a):Ja chyba muszę , też poczekać z parę lat :D

nie ma co czekać po 40-ce to Ci się odechce w ogóle.

A co do podrywania na ulicy, podchodzenia do nieznajomych to te wartościowsze, mądrzejsze dziewczyny chyba nie lubią być tak podrywane, nigdy nie wiadomo co to za świr tak zaczepia ;) to jest dobre może dla 16-20 latek z resztą do tego trzeba mieć naturalny talent podrywacza, tzw niezły bajer. Zdecydowana większość par, związków nie powstaje w taki sposób tylko poprzez wcześniejszą znajomość ze szkoły, pracy, sąsiedztwa lub poprzez innych znajomych.
Największy Forumowy Maruda

przez kafka 30 cze 2012, 11:49
nigdy nie wiadomo co to za świr tak zaczepia

:mrgreen:
poprzez wcześniejszą znajomość ze szkoły, pracy, sąsiedztwa lub poprzez innych znajomych

są tez tacy co się poznają przez internet:) a kto wie, może znajdziecie swoje wybranki na tym forum? bo wiem że są tutaj pary.
kafka

przez Skrajna 30 cze 2012, 13:28
carlosbueno napisał(a):A co do podrywania na ulicy, podchodzenia do nieznajomych to te wartościowsze, mądrzejsze dziewczyny chyba nie lubią być tak podrywane, nigdy nie wiadomo co to za świr tak zaczepia ;) to jest dobre może dla 16-20 latek Zdecydowana większość par, związków nie powstaje w taki sposób tylko poprzez wcześniejszą znajomość ze szkoły, pracy, sąsiedztwa lub poprzez innych znajomych.

Zgodzę się poniekąd. Sądzę, że związek między ludźmi powinien najpierw być poprzedzony jakąkolwiek znajomością, przyjaźnią, zrozumieniem.

Ponadto sądzę, że znajomości powinny raczej powstawać w względnie naturalnych okolicznościach. Ludzi łączyć mogą np. wspólne pasje, wspólne miejsca np. pracy czy nauki, a nie coś na zasadzie ,,o widzę ładną laskę, podbiję do niej na ulicy, zapytam o wynik meczu albo inne kretyństwo i może będzie moja''. :D
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

przez wiejskifilozof 30 cze 2012, 15:30
A ja marzę , by jakaś moja koleżanka z realnego świata , mi sex zaproponowała :D

przez *Monika* 30 cze 2012, 15:32
detektywmonk, marzenia ściętej głowy :D ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez Michuj 30 cze 2012, 15:33
A ja marzę , by jakaś moja koleżanka z realnego świata , mi sex zaproponowała

marzyć dobrze. niektórzy tego wymagają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Loża szyderców

przez wiejskifilozof 30 cze 2012, 15:51
Wiecie , lubię tych co znam :D

przez ajajaj89 30 cze 2012, 23:27
Skrajna napisał(a):
ajajaj89 napisał(a):Nie uwzgędniłas w ogóle moich pierwszych dwoch zdan:

Nie uwzględniłam ich, ponieważ już wcześniej domyśliłam się, że będąc na tym forum siłą rzeczy jak my wszyscy masz pewne problemy. Okey, twierdzisz, że nad sobą pracujesz: fajnie. Ale ja zwyczajnie napisałam swoje spostrzeżenie w tym względzie, bo wydaje mi się, że Twoje problemy nie przeszkadzają Ci w naprawdę nieźle zaawansowanych wymaganiach względem kobiety. :roll: Może więc warto jeszcze bardziej coś w sobie zmienić/zmodyfikować, nad czymś się zastanowić. Bo wiesz, czasami jest tak, że wymagamy od innych naprawdę sporo, a od siebie już nie tak wiele..

Nie uwzględniasz? To ja tobie podam dwa równanka

ajajaj + nerwica = mniejsza atrakcyjnosc

ajajaj - nerwica = większa atrakcyjność

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg