Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 26 cze 2012, 11:23
No dobra - rozumiem ze wroci z Anglii ohajtana? No coz. Ja na slub za mlody jestem
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Gods Top 10 26 cze 2012, 12:13
carlosbueno napisał(a):A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba
To niby tylko te 'ładne' (jak z okładek) są atrakcyjne? :roll:
Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś. ;) Z resztą jak w takich warunkach miałaby przetrwać 'płeć brzydka'? :P 'Jeno partenogeneza by się ostała' jako ratunek. :mrgreen:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez kafka 26 cze 2012, 12:18
Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś

Zwłaszcza, że trzeba zapewnić różnorodność gatunku.
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 26 cze 2012, 12:35
God's Top 10 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba
To niby tylko te 'ładne' (jak z okładek) są atrakcyjne? :roll:
Gdyby tylko uroda miała być warunkiem dobierania się w pary, to ludzkość byłaby znacznie mniej liczna dziś. ;) Z resztą jak w takich warunkach miałaby przetrwać 'płeć brzydka'? :P 'Jeno partenogeneza by się ostała' jako ratunek. :mrgreen:

pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać. Ludziom podobają się różne osoby jedni lubią szczupłe inne grubsze,wysokie, niskie itd co kto woli. Kiedyś to najatrakcyjniejsza, również dziś w biednych krajach była kobieta o szerokich biodrach i najlepiej ze sporą wagą bo gwarantowała udany poród. miałem kolegę jamajczyka co go tylko interesowały kobiety z gigantycznymi tyłkami co zajmowały 2 miejsca w autobusie., takie które w większości facetów budziły obrzydzenie
Największy Forumowy Maruda

przez kafka 26 cze 2012, 12:43
Ludziom podobają się różne osoby jedni lubią szczupłe inne grubsze,wysokie, niskie itd co kto woli.

To prawda i miło że ktoś podziela moje opinie, a nie mówi, że mężczyźni wolą "normalne, szczupłe", jakby szczupła oznaczało normę w tym kraju czy świecie :roll:
kafka

przez Gods Top 10 26 cze 2012, 12:50
carlosbueno napisał(a):pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać.
Pytanie tylko jaka kolejność 'działa najlepiej': czy najpierw zainteresowanie osobą, a dopiero później pociąg fizyczny, czy może odwrotnie? :roll: Choć to zapewne kwestia indywidualna dla każdego człowieka. ;)
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 12:57
Ja nie mam zamiaru , nigdzie wyjeżdżać :smile:

przez carlosbueno 26 cze 2012, 12:59
God's Top 10 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):pewnie że nie muszą wyglądać jak z okładek ale jakiś pociąg fizyczny trzeba odczuwać.
Pytanie tylko jaka kolejność "działa najlepiej': czy najpierw zainteresowanie osobą, a dopiero później pociąg fizyczny, czy może odwrotnie? :roll: Choć to pewnie kwestia indywidualna dla każdego człowieka. ;)

Mi dziewczyna musi się spodobać od razu co nie znaczy że musi być jakąś tam super pięknością bo o takich to nawet nie myślę bo nie mam szans. Choć niektóre dziewczyny mi się kiedyś nie podobały ale później zmieniły fryzurę, ubiór, make up, wagę i zaczęły mi ie podobać także też nie jest tak do końca że tylko pierwsze spojrzenie. No ale i tak charakter jest najważniejszy bo nie wyobrażam sobie żebym mógłbym być z kimś z kim się nie dogaduje mimo ładnego wyglądu.

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 13:01
Ja też , nie mam szans , więc , nawet nie próbuję .

przez carlosbueno 26 cze 2012, 13:06
detektyw monk moja kuzynka też ma schizofrenie, depresje i rentę socjalną i jest sama no ale mieszka daleko od Ceibie i starsza jest po 40-ce no ale mógłbyś poszukać dziewczynę podobną do Ciebie gdzieś niedaleko siebie, bo u dziewczyn wyglądających jak Cichopek i inne aktorki to nie masz szans ja zresztą też.

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 13:26
Tak, ale mnie nie ciekawi 19 latka , lubiąca disco czy inne głośne , miejsca .Mi potrzeba kobiety po 30 , nawet 3-5 lat starszej .Która się rozerwie , razem ze mną w domu , a nie ,w drogiej restauracji .

przez kornelia_lilia 26 cze 2012, 13:30
detektywmonk napisał(a):Tak, ale mnie nie ciekawi 19 latka , lubiąca disco czy inne głośne , miejsca .Mi potrzeba kobiety po 30 , nawet 3-5 lat starszej .Która się rozerwie , razem ze mną w domu , a nie ,w drogiej restauracji .

A co byś robił z taką panią u siebie w domu? :P
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 13:45
A ja nie jestem , z tych co chodzą po imprezach , nigdy nie byłem i wolałbym z ukochaną pooglądać tv , poczytać książkę , niż siedzieć w jakimś nocnym klubie , czy na disco .

przez carlosbueno 26 cze 2012, 14:02
kornelia_lilia napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Tak, ale mnie nie ciekawi 19 latka , lubiąca disco czy inne głośne , miejsca .Mi potrzeba kobiety po 30 , nawet 3-5 lat starszej .Która się rozerwie , razem ze mną w domu , a nie ,w drogiej restauracji .

A co byś robił z taką panią u siebie w domu? :P

jak to co seks non stop ;)

Sortuj wg