Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kalebx3 25 cze 2012, 20:58
Aha , czyli mam kobietę , oszukać ? Mam pisać ,że jestem zdrowy , mam mnóstwo kasy ?

Detektywmonk no co Ty! Na początku wyeksponowujesz swoje najlepsze "strony" , mocniejsze zalety i tego typu co na plusie. Jak już kobietkę bliżej poznasz ,i będzie się rodzić w Niej uczucie do Ciebie ( ze wzajemnością) wtedy możesz bardziej się otworzyć i powiedzieć o swoich dolegliwościach, ale NIE w tonie tragizmu ,ale bardziej problem pomniejszając z nadzieją na rychłe i całkowite wyzdrowienie. O kasie też nic nie wspominaj ,ale to Ty płacisz rachunki ,kiedy zapraszasz dokąś dziewczynę.
Wiesz miałem podobny problem ,kiedy chorowałem na HCV ,dziewczyna ( dzisiejsza Żonka) nie wiedziała o tym. Dopiero po 5 latach powiedziałem Jej o tym. I pomimo tej w sumie śmiertelnej w większości, choroby ( nieleczonej) ,nawet nie pomyślała przez najkrótsza chwilę ,żeby mnie zostawić bo jestem chory( na dzisiaj już zdrowy).
Jak więc widzisz z kobietami trzeba trochę pokombinować ,aby chciała z Tobą być. To tylko jeden wątek choroba,kasa.
Dużo kobiet ,nawet w tym zmaterializowanym świecie myśli zupełnie w innych kategoriach i skali wartości.
Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez ajajaj89 25 cze 2012, 21:00

-- 25 cze 2012, 20:02 --

TAK TO SIE ROBI ?

-- 25 cze 2012, 21:14 --

DLA Warszawianek - uwaga! W ZLotych Tarasach w kazda sobote o godzinie 18 odbywaja sie szkolenia dla podrywaczy. To tak dla waszej wiedzy :D

-- 25 cze 2012, 23:01 --

HEHE WALNALEM 3000ego posta, pewnie i do 4000 dobijemy :smile:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez zmoriartyz 26 cze 2012, 04:13
detektywmonk napisał(a):A , tak, bo nikt nie chcę żyć w biedzie , która kobieta , chcę do końca życia być głodna ?

Zależy od wieku kobiety. Kobiety w różnym wieku mają różne wymagania. Młoda dziewczyna, powiedzmy poniżej 20 lat patrzy głównie na przystojniaków, którzy są rozrywkowi, szaleni itd. Dojrzała kobieta, która planuje założyć rodzinę, to już ma inne wymagania i pieniądze są jednym z priorytetów.

detektywmonk napisał(a):Chyba masz rację , wystarczy mi rozmowa z koleżankami w realu .Chyba , nie każdy , będzie miał partnerkę . Widzę ,że i tu na forum, też żadna nie chcę chorego i biednego . Nie gniewam się , doskonale rozumiem . :D

Odpowiedz sobie na dwa pytania:
1. Czy umiałbyś zapewnić swojej żonie i dzieciom godziwy byt(nie chodzi tylko o pieniądze...)?
2. Czy umiałbyś być ojcem, z którego Twoje dzieci będą dumne?

W moim przypadku jest to dwa razy nie, więc już dawno podjąłem decyzję, że będę sam. Najpierw trzeba się uporać z samym sobą, dopiero potem można coś myśleć o rodzinie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 09:22
Nie umiem, zapewnić , bytu .Skoro, od 7 lat , jestem na rencie socjalnej, bez możliwości zarobkowania , to coś o tym świadczy :D .

przez carlosbueno 26 cze 2012, 09:34
A po co zapewniać byt drugiej osobie przecież nie trzeba się żenić i mieć dzieci od razu. Wiadomo że od ludzi po 30-ce się tego oczekuje ale nie każdy 30 parolatek tego chce nie jest na to gotowy i może kobiety też takie są które nie oczekują takiej stabilizacji( rodzina, dom, dzieci) a może tylko się łudzę.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 26 cze 2012, 09:46
Przypominam, że temat tego tematu , to prawiczki, skupmy może się na , tym, jak, ma , wyglądać pierwszy, raz .

przez ajajaj89 26 cze 2012, 10:57
EH - czuję ze znowu pograze sie w chorobie i znowu nie bede mial odwagi pochodzic do dziewczyn.

A i tak w tym roku nie poznalem zadnej fajnej, bo siedzi dalej mi w glowie tamta dziewczyna z wakacji, a ona ku*wa w Anglii siedzi... :cry:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kafka 26 cze 2012, 11:00
ajajaj89, to jedź do Anglii;)
kafka

przez ajajaj89 26 cze 2012, 11:01
A i cala historia relacji z dziewczynami do dupy . W wieku 17 lat - 1sza nieodwzajemniona milosc, w wieku 18 lat - 2 nieodwzajemniona milosc. Potem 3 lata - jakies nieliczne proby , ale ogolem bylem przeczulony na milosc - balem sie ze znou nieszczesliwie sie zakocham. Tamte wakacje - poznalem dziewczynę, dzieki ktorej w ogole dotarlo do mnie co to znaczy miec satysfakcjonujaca relacje z dziewczyna.. No i caly rok w cieniu wspomnien o niej

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 26 cze 2012, 11:07
EH - czuję ze znowu pograze sie w chorobie i znowu nie bede mial odwagi pochodzic do dziewczyn.
wielu facetów nigdy nie podchodziło do dziewczyn a jakoś znalazło. Ja na trzeźwo w życiu bym tak nie potrafił do obcych niewiast zagadać.
A co Anglii to jak jest ładna to od razu znajdzie tam mena bo tam deficyt kobiet ładnych jest zwłaszcza poza Londynem a dla facetów bez kasy i wyglądu to szansa na znalezienie tam w miarę atrakcyjnej kobiety jest bardzo słaba ja przez 4,5 roku żadnej nie poznałem, w ogóle z żadnymi nie miałem kontaktu.

przez kafka 26 cze 2012, 11:11
carlosbueno, jaki deficyt? Tam pół Polski wyjechało! :D
kafka

przez ajajaj89 26 cze 2012, 11:14
No tam, Carlosie - ale jej lewa dlon nieco mężczyzn odpycha ... Ale bez takich - jak kogos sobie znajdzie , to musze sie z tym pogodzic i tyle. Jak mam zyc sam to coz - musze sie z tym pogodzic...

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 26 cze 2012, 11:17
no jest tam dużo ładnych Polek ale one wolą albo tubylców albo kolorowych albo Polaków ale tych zaradnych życiowo co zarabiają więcej niż minimum i nie mieszkają na kupie w polskim geccie. Pamiętam że pisałem kiedys z dziewczyna poznaną na portalu randkowym ale jak się dowiedziałem w jakiej dzielnicy mieszkam i gdzie pracuje to przestała odpisywać bo pewnie nie byłem jej godzien.

przez kafka 26 cze 2012, 11:21
carlosbueno, wiesz, bo robotnik budowlany tak się kojarzy: "aha pracuje fizycznie, to pewnie jest kompletnym debilem"
Ja jak poznałam chlopaka_kafki tez miałam obawy:D Zwłaszcza, że jak z sobą pisaliśmy to pisał bardzo nieskładnie, ale to było ze zmęczenia. No ale cóż, spotkaliśmy się na żywo i jesteśmy ze sobą juz jakiś czas.
No, a poza tym teraz mieszkasz tu i nie masz zagranicznej konkurencji.
kafka

Sortuj wg