Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 23 cze 2012, 13:55
dominika92, mam nadzieję, że pisząc to, nie miałaś na myśli mnie? ;>

ajajaj89, nie jestem żadnym mistrzem podrywu. Nie bawi mnie podrywanie, nie potrzebuję się tak dowartościowywać. Ja chcę tylko jedną normalną kobietę z którą spędzę życie.

-- 23 cze 2012, 13:56 --

dominika92 napisał(a):ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll: :roll:
Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

:great:
Marsal2

przez dogomaniaczka 23 cze 2012, 13:57
linka, no już lepiej, aczkolwiek sama powiedziałabym nie gdyby ktoś mnie tak zapytał, nie znam człowieka, nic o nim nie wiem...mało kto lubi być zaczepiany przez obcych i korzystać z takiej propozycji...jednak wg. mnie ludzi poznaje się na różnych zajęciach, w pracy, w szkołach, przez znajomych, a nie na ulicy...dziś jest to nawet niebezpieczne, a bo ja wiem, co to za gość, jakie ma zamiary? :shock: :)

Marsal2, nie, ale które :mrgreen:

przez Michuj 23 cze 2012, 13:58
Ja chcę tylko jedną normalną kobietę z którą spędzę życie.

nie wyobrażam sobie tego, bez wcześniejszego ''wyszalenia się''.
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ajajaj89 23 cze 2012, 14:00
dominika92 napisał(a):ja się nie dziwie dziewczynom które nie są miłe w odpowiedzi na takie zaczepki..nie idzie się na miasto po to by zaczepiał je jakiś obcy facet z sory, ale marnymi tekstami...nie w ten sposób poznaje się dziewczynę... :roll: :roll:
Mało osób lubi być zaczepianych na ulicy, większość sobie tego po prostu nie życzy i ma kiepskie mniemanie o osobach, które tak robią...

Ale tu cala zagwozdka ze 1 na 10 dziewczyn jednak sie z toba umowi,. Trzeba scierpiec 9 porazek, by raz odniesc sukces.
Zreszta nie wiem czy czytaliscie ostatnia moja akcje z pnd - dziewczyna wclae nie byla oburzona - a wrecz sie podekscytowala moim podejsciem. A juz napewno warto podchodzic do dziewczyny jak daje tobie IOI ( Indicators of Interesting)
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Marsal2 23 cze 2012, 14:01
dominika92, to na poprzedniej stronie. ;)

Michuj, to już Twoje podejście do życia.
Marsal2

przez slow motion 23 cze 2012, 14:02
Co do podrywu to ostatnio usłyszałam, że mam soczysty tyłek i piersi.
Nie ukrywam, że nie podobał mi się ten prostacki tekst. Chłopak, który to powiedział jest bezpośredni i twierdzi, że mężczyzni, którzy swoich myśli nie kierują na zewnątrz wiele tracą.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Michuj 23 cze 2012, 14:03
skąd możesz wiedzieć, że to także nie Twoje, skoro nie masz doświadczenia? To co napisałem, nie jest wyssane z palca.
Loża szyderców

przez ajajaj89 23 cze 2012, 14:05
slow motion napisał(a):Co do podrywu to ostatnio usłyszałam, że mam soczysty tyłek i piersi.
Nie ukrywam, że nie podobał mi się ten prostacki tekst. Chłopak, który to powiedział jest bezpośredni i twierdzi, że mężczyzni, którzy swoich myśli nie kierują na zewnątrz wiele tracą.

No dokladnie - sa rozne kobiety
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez LucP84 23 cze 2012, 14:10
Całkiem możliwe że to czasem działa, ale tylko w wypadku facetów którzy mają coś w rodzaju wrodzonego talentu, którzy umieją takie coś zrobić z gracją, że nie wygląda na chamstwo.
LucP84

przez slow motion 23 cze 2012, 14:14
ajajaj89, podobno kobiety lecą na skurw*eli. I chyba coś w tym jest. (nie mówię tu o swojej osobie)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez ajajaj89 23 cze 2012, 14:18
slow motion napisał(a):ajajaj89, podobno kobiety lecą na skurw*eli. I chyba coś w tym jest. (nie mówię tu o swojej osobie)

Coś w tym jest, ale tez tak calkiem nie jest, Moim zdaniem jezeli kobieta leci na typowego skurwiela to musiala wyniesc jakas patologiczna realcje z obiektem w czasie dorastania wsrod bliskich osob

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 23 cze 2012, 14:45
Michuj napisał(a):
Ja chcę tylko jedną normalną kobietę z którą spędzę życie.

nie wyobrażam sobie tego, bez wcześniejszego ''wyszalenia się''.

a jak tu się wyszaleć jak się jest po 30-ce gdy w koło wszystkie już poważnie myślą o małżeństwie, dzieciach a dla młodszych jestem starym dziadem bez kasy w dodatku a czasu nie cofnę.
Nic tylko się powiesić ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 23 cze 2012, 14:54
Co do podrywu to ostatnio usłyszałam, że mam soczysty tyłek i piersi.
Nie ukrywam, że nie podobał mi się ten prostacki tekst.

Ale właśnie na tym polega trik że części się taki tekst spodoba. I koleś który tak mówi na tej części się skupi, a ta druga część w której Ty jesteś go nie interesuje.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez LucP84 23 cze 2012, 15:01
Poza tym takie osoby chyba z góry zakładają że to zadziała tylko czasem i raczej nie zrażają się porażkami.

Ja z wyszaleniem mam chyba pośrednio, tzn. potrzebuję jednej osoby ale wolałbym nie mieć typowej rodziny, bardziej nastawiając się na tym by razem wspólnie spędzać czas i nie nakładać na siebie jakiegoś sztywnego gorsetu ról społecznych.

Bo mam wrażenie że często w rodzinach dochodzi do jakichś takich patologicznych sytuacji typu że obie strony robią coś czego faktycznie nie chcą, ale uważają że tak należy/wypada.
LucP84

Sortuj wg