Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ajajaj89 23 cze 2012, 11:52
nie przespalem sie, ale lizalem sie z nia - no i byla to brzydka to fakt, ale wtedy gdy sie lizalismy tez wygladala na brzydka, ale ja bylem pijany, a ona strasznie natarczywa - ble , zapomniec o tym i basta :hide:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 23 cze 2012, 11:58
to raczej zniesmaczenie a nie moralniak on by był gdybyś robił to z dziewczyną kolegi albo gdybyś był w związku i robił to z inną. A pomyślałeś kiedyś o tych nazywanych przez ciebie brzydkimi dziewczynami że też chcą mieć jakiś facetów albo co mają zrobić "brzydcy" faceci bo dla Ciebie miano człowieka ma tylko ładna osoba tak wynika z tego co piszesz.
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 23 cze 2012, 12:01
Czy to moja wina, ze swiat jest tak zbudowany. I czy to moja wina, ze musze odpicowac na maxa, miec odpowiednia mowe ciala i tembr głosu, aby sie przypodobac dziewcyną. Takie sa reguly gry i koniec.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 23 cze 2012, 12:04
Ubierzesz kitel lekarza to nic nie będziesz musiał robić same będą lgnąc zwłaszcza jak będziesz miał b dojrzałe podejście do tego bo czasami to piszesz na poziomie gimnazjalisty-licealisty a nie absolwenta medycyny.

przez ajajaj89 23 cze 2012, 12:04
A moralniaka mialem dlatego ,iz uwazam ze takie lizanie na pierwszym "spotkaniu" jest fe

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 23 cze 2012, 12:07
a jakby to była jakaś super piękność to by fe nie była zapewne. Według mnie nawet seks na pierwszym spotkaniu nie jest fe ;)

przez ajajaj89 23 cze 2012, 12:10
Candy14 napisał(a):ajajaj89, dlatego, ze patrzysz tylko na wyglad... zazwyczaj atrakcyjnosc wzrasta przy blizszym poznaniu

Podzielmy atrakcyjnosc na psyche i fize

Przy blizszym spotkania psyche jednych lasek wzrasta w moich notowaniach, a innych spada

A fiza zawsze spada

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez carlosbueno 23 cze 2012, 12:14
A fiza zawsze spada

jak szukasz kobiet o urodzie sfotoshopowanych modelek to się nie dziwie, zejdź na ziemie człowieku, powiedz mi ile mniej więcej procentowo podoba się dziewczyn w zbliżonym do ciebie wieku może 1%

przez LucP84 23 cze 2012, 12:45
Może to jakieś problemy z orientacją ;)
Bo dziwne bardzo że tak niewiele dziewczyn podoba Ci się fizycznie.
LucP84

przez ajajaj89 23 cze 2012, 12:48
Ale carlosie , kobierty tez potrafia zadlic. Jak tak podchodzilem do lasek na Powislu to jak one sa nawet w 2osobowej grupce to juz sie wymadrzaja i wywyzszaja sie nad niebiosa. Tak summa summarum to wczoraj sie spotkalem ze strony kobiet - 30 procent zdziwniea i 70 procent chamstwa. I sprobuj tu nie zywic na kobiety zlosci

-- 23 cze 2012, 11:53 --

Poszedlbym do prostytutki, ale mam jakies straszne bloki

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kafka 23 cze 2012, 12:54
ajajaj89, przykro mi że trafiasz na takie kobiety. A może jesteś przewrażliwiony i jak kobieta jest inteligentna i ma coś do powiedzenia to wg ciebie się wywyższa?
kafka

przez ajajaj89 23 cze 2012, 12:56
Z ta prostytucja to nie to ze mam taki zamiar, ale czasami sie zastanawiam czy ja moze tego nie chce ze wzgledu na glos spoleczenstwa czy jak?

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kornelia_lilia 23 cze 2012, 12:57
(...)Tak summa summarum to wczoraj sie spotkalem ze strony kobiet - 30 procent zdziwniea i 70 procent chamstwa. I sprobuj tu nie zywic na kobiety zlosci

Absolutnie nie dziwię się takiemu procentowemu zestawieniu :roll:
Najwidoczniej albo są zajęte i nie życzą sobie jakiś tam podchodów ze strony obcych mężczyzn albo wywołujesz awersję swoim podejściem do nich.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez MadGregor 23 cze 2012, 13:05
carlosbueno napisał(a):
A fiza zawsze spada

jak szukasz kobiet o urodzie sfotoshopowanych modelek to się nie dziwie, zejdź na ziemie człowieku, powiedz mi ile mniej więcej procentowo podoba się dziewczyn w zbliżonym do ciebie wieku może 1%

Nie widzę nic niewłaściwego w szukaniu partnerek innych niż wybitnie piękne. Ja nie "zadowolę" się dziewczyną dość atrakcyjną, ani tym bardziej szpetną. Oczywiście można doszukiwać się tu płytkiego myślenia, jednak moja postawa to nie jakaś fanaberia. Nie uważam nawet, że sam jestem na tyle atrakcyjny abym mógł przebierać- na pewno nie tak, jak bym chciał. Mam natomiast pewną awersję do płci pięknej- tylko z nazwy. Wystarczy mały defekt: za krótkie nogi, krzywy niezgrabny nos, pieprzyk nie w tym miejscu i już mogę zapomnieć o bliższej znajomości. Nie wyobrażam sobie związku z osobą, której się brzydzę, nawet jeśli cierpi na tym moje pożycie/zdrowie. Może nawet moja radykalność jest wynikiem jakieś patologii, to nie zmienię myślenia i rozumiem tych co "mają" podobnie.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Sortuj wg