Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Infamis 20 cze 2012, 02:04
halenore, tak, tak. "Tu wszystko jest możliwe, cudaki są szczęśliwe, a wariaci wiem coś o tym latają samolotem". ;)
Infamis

przez halenore 20 cze 2012, 02:29
Infamis napisał(a):halenore, tak, tak. "Tu wszystko jest możliwe, cudaki są szczęśliwe, a wariaci wiem coś o tym latają samolotem". ;)

Łaa. Mam hymn forum :pirate:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez zmoriartyz 20 cze 2012, 04:24
carlosbueno napisał(a):jakos nasi forumowicze Ajaj89 i Bakus znający te wszystkie gierki, sposoby na kobiety na nadmiar kobiet nie narzekają ale wszystko przed nimi. ;)

Ja już kiedyś pisałem, że takie gierki stają się coraz mniej skuteczne, bo kobiety też korzystają z internetu i wiele z nich doskonale te "triczki" zna... Na dodatek kobiety w dzisiejszych czasach są jakby takie bardziej męskie, tzn. bardziej zaradne, pewniejsze siebie itd., więc typ maczo nie dla każdej będzie marzeniem. Jakieś 10-20 lat temu, to takie porady rzeczywiście działały, teraz to różnie może z tym być.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 20 cze 2012, 09:01
Co do tych gierek to niektórzy maja naturalny talent podrywania mimo że żadnych forów, książek, poradników na ten temat nie czytają. Chyba ciężko się tego nauczyć ale jak ktoś inaczej nie może to niech próbuje choć pewnie związek to nie sprzęt elektryczny który potrzebuje instrukcji obsługi a tak to wygląda w tych "poradach"
Za komuny to wystarczyło że facet nie pił za dużo i nie bił za mocno i był już atrakcyjny bo pracę wtedy miał każdy i zarobki były mniej więcej zbliżone. Dziś kobiety se mogą przebierać jak w supermarkecie i nie rzucają się na każdy towar dostarczony do sklepu jak kiedyś. Bogaci faceci zresztą też se mogą wybierać.
Największy Forumowy Maruda

przez ajajaj89 20 cze 2012, 09:48
Nie no sluchajcie. To co pisze Gracjan do pewnego momentu wydaje się logiczne i sensowne. To ze nie mozna dawac soba pomiatac, to ze zwiazek musi byc dziele dwojga osob , a nie tylko faceta; ze nie mozna uzalezniac komfortu swojego zycia od kobiety.

To co moze sie nie podobac, to ze Gracjan ciagle uzywa straszaka odejscia, gdy cokolwiek mu sie w zwiazku nie spodoba. Zaś na kazda niedoskonalosc ze strony kobiety reaguje w sposob wywyzszający sie i poniza kobietę. Widac ze Gracjan jest samolubem i sie nie liczy z kobietą. Zreszta to dlatego nie moze znalezc milosci pomimo tego, ze jest mistrzem podrywu. I widac, ze w ogle nie zamierza zaglebiac sie w psychike swoich dziewczyn. Stawia im warunek i koniec . Oczywiscie w sobie nie chce niczego zmienic.

Oprocz tego to nieprawda, ze dziewczyny leca na skurwieli. Dziewczyny lecę na mężczyzn o zdrowej psychice. Nie leca na sadystow, narcyzow, socjopatow, zaleznych, anankostow. Leca na zdrowych facetow!!! Jakos nie widze, aby w moim srodowisku chamy mialy u kobiet powodzenie. TO ze pozniej w trakcie malzenstwa facet robi sie chamem to juz inna kwestia.

-- 20 cze 2012, 08:52 --

Ale to wlasnie zalezy od kobiety. Jezeli jest agresywna to trzeba odejsc. A jak jest szara myszka to nie ma co ja ponizac. Moze Gracjan ciagle trafia na ten sam typ kobiet, co zreszta potwierdza psychodynamiczna teorię poszukiwania na zewnatrz obiektow zewnetrznych, ktore sie pokrywaja z wewnetrznym
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 20 cze 2012, 10:13
carlosbueno napisał(a):detektyw monk infantylizm jako zaburzenie uwarunkowane biologicznie czy cecha charakteru spowodowana nadopiekuńczością rodziców( ja mam to)

Nadal z mamą mieszkam .

przez carlosbueno 20 cze 2012, 10:26
mi się imię Gracjan kojarzy z Gracjanem Roztockim i to co piszę w ogóle do mnie nie tafia nawet czytać mi się tego całego nie chciało oczywiste oczywistości napisane jakby co najmniej Amerykę odkrył.
Ja zdrowej psychicznie osobowości nie mam także marne mam szanse na poważny związek jeśli sobie jej nie zmienię.
Największy Forumowy Maruda

przez kafka 20 cze 2012, 10:46
carlosbueno,
Ja zdrowej psychicznie osobowości nie mam także marne mam szanse na poważny związek jeśli sobie jej nie zmienię.

powiem krótko, gadanie. Jest tu wiele osób z różnymi zaburzeniami, a jednak część z nich jest w stałych związkach. Także głowa do góry.
Ja rozumiem, że trzeba nad sobą pracowac itd, ale czy faktycznie da się zmienić osobowość?
kafka

przez Candy14 20 cze 2012, 10:49
kafka, pewnie, zer luddzie zaburzeni lacza sie w pary ale jakosc ich zwiazku jest rozna i raczej nie za wysoka. No chyba ze wciaz nad soba pracuja.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kafka 20 cze 2012, 10:57
Candy14, masz rację, ale carlos mówi ogólnie o powaznym związku. No i przeciez można nad soba pracowac.
kafka

przez Candy14 20 cze 2012, 11:16
No.. ale trzeba byc swiadomym swoich skrzywien :) Ja duzo przepracowalam na nowym zwiazku..czasami pewnie moj partner to odczuwal. Ale inaczej nie dalo sie wprowadzic w zycie tego co zdobylam na terapii jak testujac na nim moje nowe ja . W kazdym razie mozna trzymac na wodzy swoje zaburzenia jezeli ma sie ich swiadomosc.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Badziak 21 cze 2012, 00:18
Candy14, w jakim nurcie miałaś terapię? Behawioralno-poznawczym?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Candy14 21 cze 2012, 00:53
Nie mam pojecia. W kazdym razie skuteczna

przez ajajaj89 21 cze 2012, 09:23
Jak na NFZ terapia trwa 2 lata to najczesciej jest to terapia psychodynamiczna , ale psychoterapeuta moze tez wykorzystywac elementy terapii behawioralno-poznawczej. Są też różne bieguny terapii psychodynamicznej: podtrzymujaca i wgladowa. Psychoterapeuta wybiera biegun w zaleznosci od schorzenia, predyspozycji pacjenta i czestosci spotkan
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg