Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 16 cze 2012, 15:10
A można się przyłączyć :mrgreen:

przez Pieprz 16 cze 2012, 15:18
Kiya napisał(a):Mushroom, widziałam dwa pierwsze* sezony, po czym przeryczałam pół dnia, a przez tydzień miałam żałobę :(
*tak, tak, wiem, że to nie były pierwsze, tylko któreś tam, ale wiadomo o co chodzi ;)

czemu :shock:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 16 cze 2012, 15:25
detektywmonk, :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 17 cze 2012, 15:31
Ale , to tylko wirtualnie :cry: , nigdy , żadnej nie poznam, jestem z tym pogodzony , nie wiem jak Wy , ja tak .

przez Pieprz 17 cze 2012, 15:36
Ja też jestem pogodzony z tym że żadnej nie poznasz.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kornelia_lilia 17 cze 2012, 15:38
detektywmonk, Marcin, nigdy nie mów nigdy ;) Jak sobie sprzyjających sytuacji nie będziesz stwarzać to faktycznie będzie ciężko :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez depresyjny86 17 cze 2012, 16:28
Jak będziesz siedział i nic nie robil jak ja,nie będziesz się zmuszał do wyłażenia z domu,nie znajdziesz sobie porządnej roboty,tylko będziesz siedział i marudził to rzeczywiście nie znajdziesz.
Mnie np. nie chce się nic robić,ogólnie - dlatego nie szukam,bo mi się nie chce...
:)

przez wiejskifilozof 17 cze 2012, 20:10
Mam stało nie zdolność do pracy , nic nie umiem robić , nie mam matury .Prawa jazdy, nie znam języków.

przez ajajaj89 17 cze 2012, 23:02
Pamietam ze bardzo trudno mi sie podrywalo dziewczyny wsrod znajomych. Trudno bardzo wziasc wtedy numer , bo inni znajomi cie obserwują. NAjlepiej byloby pozostac sam na sam z dziewczyną i wtedy wziasc numer, ale nie zawsze to sie udaja. Chyba juz wole podrywac na ulicy nieznajome laski niz spalac sie przy znajomych kolegach i kolezankach...

-- 18 cze 2012, 11:49 --

Dzis mialem kolejna akcyję

Poszedlem do biblioteki oddac wszystkie ksiazki i podbic obiegowke. Gdy wszedlem do pomieszczenia zobaczylem laskę 7-8. Rzucila na mnie okiem. Zaczelem rozkladac ksiazki. Pani za ladą zapytala mnie w jakim celu przybylem. Ja ze oddac ksiazki. Pani na to, czy zdaje o czasie czy jest jakas kara. A ja: " Prosze pani, tylko wszedlem, a juz mi pani karę wlepia" . Pani i ta laska sie zasmialy. Potem juz bez fanfarow, podpisala mi obiegowka, a ta dziewczyna caly czas rzucala na mnie wzrokiem i sie usmiechala. Powiedzialem dowidzenia, to ona tez odpowiedziala.
Wyszedlem z biblioteki, a ona tam zostala. Pomyslalem sobie, ze rzadko taka ladna dziewczyna daje mi oznaki zainteresowania. Co robic? Wyszedlem z zakladu na prawo i stanalem pod czytelnia z nadzieja ze bedzie przechodzic. Ona niestety z kolezanka skrecily w lewo.
Znowu pomyslalem co robic, zdecydowalem ze pojde w tym kierunku co one z nadzieja ze ja i one zatryzmaja sie na najblizszym przystanku tramwaju. Niestety moje prognozy sie nie sprawdzily. Ale i tak wyszlo, ze one zawrocily nagle z powrotem. No i tak natarlismy na siebie.

<ja> Hej
<ona> HEj
<ja> Wiem, ze to dziwnie wygląda, ale jak tam bylismy w bibliotece to odnioslem wrazenie ze jestes otwartą i bardzo kolezenska dziewczyną
<ona> Haha
<jej kolezanka> Ona rzeczywiscie taka jest haha
<ja> Wiem ze to zabrzmi dziwnie, ale czy dalabys mi do ciebie numer telefonu
<ona> Wiesz co , nie
<ja>Dlaczego nie?
<ona> No bo my sie nie znamy... Tak sie nie robi
< ja> No to ludzie moga sie poznawac. Ja znam duzo ludzi, ale wiele z nich jest do niczego... Tymczasem mam wrazenie ze duzo wartosciowych osob mnie omija i nie daję im szansy mnie poznac... W takim razie moze na fb chco namiar dam?
<ona> OK, ale i tak niedlugo wyjezdzam z Wawy i bede dopiero we wrzesniu
<ja> Ok, ale nie po to do ciebie zagadalem, aby teraz tak po prostu odejsc. Macie moze kartke
< ona> MAsz tu( i dala pierwsza kartke oderwana od podrecznika
<ja> ( Zapisuje swoje imie i nazwisko) Okej. To masz tu autograf ( tak jakby to ja bylem autorem tego podrecznika ) HEHE
< ona> Haha

No i pozegnalismy sie
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez wiejskifilozof 18 cze 2012, 13:27
Ja nie mam, w komórce żadnych numerów,nikt mi nigdy nie dał .Mam tylko swej psycholog, mamy i brata .

przez ajajaj89 18 cze 2012, 14:14
detektywmonk, mam wrazenie ze sie rozzalasz nad sobą

Ludzie są fajni, ale szczescie ostatecznie lezy w naszych rękach

-- 18 cze 2012, 16:18 --

A tak teraz pomyslalem, ze sex ma konkretna wartosc, a milosc - he - to pojecie jest tak niejednoznaczne ze az niepewne. Nuby ludzie sie kochaja, a potem rozwodza sie, kloca sie. A sex to sex - dostajesz przyjemnosc, ktora oczekiwales i kropka. A wiec postuluję ,aby niezobowiązującego sexu było jaknajwięcej.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kornelia_lilia 18 cze 2012, 19:08
ajajaj89 napisał(a): niezobowiązującego sexu było jaknajwięcej.

Jako medyk zapomniałeś chyba dodać bezpiecznego, z zabezpieczeniem :twisted:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez wiejskifilozof 18 cze 2012, 19:50
Podziwiam Was , dla mnie rto n ie możliwe , bym nawet dostał całusa ,cie choroba :D

przez ajajaj89 19 cze 2012, 00:21
detektywmonk , chodziles na psychoterapie moze jakąś

Ja bym w zyciu do tej laski bym nie podszedl, gdyby nie to ze sam ze soba przepracowalem niektore moje problemy

Przeczytalem Karen Horney : Neurotyczna osobowosc naszych czasow
i od tego wszystko sie zaczelo

Kiedys lubilem sie nad soba rozczulac i rozzalac nad soba, ale po przeczytaniu tej ksiazki zrozumialem co tak naprawde mną kieruję i przestalem sie rozzalac

A propo mojej akcyji, wiecie ze ta laska wyslala mi zaproszenie na facebooku? Az mi kopara opadla.Nawet nie wiem jak mam w tej sytuacji sie zachowac. W zasadzie to jestem przyzwyczajony, ze ladne dziewczyny mnie zlewaja :bezradny:

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg