Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Michuj 14 cze 2012, 10:34
Taki "dupowłaz" to idealny materiał na przyjaciela kobiety, ale nie na kochanka(o związku już nie wspominając), więc wątpię, by osiągnął swój cel. Tymczasowo ktoś taki może nawet coś tam zdziałać, ale jak się pojawi ktoś konkretniejszy, to go wygryzie. Facet musi mieć własne zdanie, inaczej nie będzie traktowany poważnie przez kobietę. Kobieta takiemu się wyżali, przytuli się do niego, ale noc spędzi z innym. Oczywiście zdarzają się wyjątki i akurat ktoś taki może być atrakcyjny, ale większą szansę ma na to, że nic z tego nie będzie.

Obrazek
Loża szyderców

przez LucP84 14 cze 2012, 11:39
zmoriartyz napisał(a):Tak w skrócie: ona napisała, że wygląd u faceta jest dla niej bardzo ważny. Potem napisałem, że dla mnie wygląd kobiety jest bardzo ważny i po prostu bym nie chciał mieć dziewczyny, która by mi się nie podobała, więc zostałem przez nią zwyzywany od egoistów, pustaków itd. :roll: . Zabawne, prawda? To jest tak jakby złodziej zwyzywał złodzieja od złodziei... ;)
Aha to kojarzę tą dyskusję na forum i to że ona mówiła raz tak, a raz na odwrót o tym wyglądzie.

Ale z tym wyglądem to nie jest dobre podejście, różne są gusta, ale powinieneś takim bardziej przeciętnym dać szansę, bo uroda i tak z czasem się opatrzy, czy to wybitna czy nijaka. No i ludzie się starzeją. A w ten sposób zwiększysz swoje szanse też.

O reszcie rzeczy już pisałem, nie będę się z tym powtarzać.

zmoriartyz napisał(a):Taki "dupowłaz" to idealny materiał na przyjaciela kobiety, ale nie na kochanka(o związku już nie wspominając), więc wątpię, by osiągnął swój cel. Tymczasowo ktoś taki może nawet coś tam zdziałać, ale jak się pojawi ktoś konkretniejszy, to go wygryzie. Facet musi mieć własne zdanie, inaczej nie będzie traktowany poważnie przez kobietę. Kobieta takiemu się wyżali, przytuli się do niego, ale noc spędzi z innym. Oczywiście zdarzają się wyjątki i akurat ktoś taki może być atrakcyjny, ale większą szansę ma na to, że nic z tego nie będzie.
No w kontaktach z dziewczynami trzeba bardzo uważać by nie zostać od razu zaszufladkowanym na przyjaciela. Stąd ja mówię od razu na początku znajomości że oczekuję związku, bo najgorzej jest wpaść w rolę takiego pocieszyciela i jest to bardzo ryzykowna strategia na zdobycie kobiety, bo grozi długim okresem poświęceń, z których najczęściej nic nie wynika.

Ale po tym jak okazało się jak sprawy stoją to nawet przeszła mi złość na tego "drugiego", skoro de facto nie było niczego o co warto walczyć, a ławka rezerwowa szeroka ;)

carlosbueno napisał(a):Mi się zdarzyło spotykać z dziewczyną w celach towarzyskich ale z wielką nadzieją na coś więcej która spotykała się oprócz mnie jeszcze z 10 cioma innymi którzy też mieli takie nadzieje jak ja. Pamiętam jak większość z nas przyszła na imprezę przez nią zorganizowaną każdy chyba miał ochotę wykończyć przeciwnika i przechodził samego siebie w nadskakiwaniu niej, ale to była studentka psychologii więc może jakiś eksperyment robiła :). Co do meczów to ona była koszykarką i zdarzało mi z nią grac i jej kolegami wspólnie i każdy się przed nią p;opisywał jakim to wielkim koszykarzem jest. ;)
No ciekawa czy jakaś praca naukowa powstała z tego eksperymentu ;)
LucP84

przez carlosbueno 14 cze 2012, 12:52
Wlasnie jechalem w autobusie i dosiadlem sie na jednej laski. Probowalem z nia gadać. Ale gdy sie dowiedzialem ze konczy wlasnie gimnazjum to przystopowalem. :zonk: Poza tym byla bardzo niekontaktowa

No te dzisiejsze gimnazjalistki czasem wyglądają dojrzalej niż co poniektóre 30 letnie dziewczyny. Miałem kiedyś odwrotną sytuację zagadałem w autokarze dziewczynę olała mnie, pomyślałem no tak jestem pewnie kilkanaście lat starszy od niej a później się okazało że ona jest nawet parę miesięcy starsza niż ja.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 14 cze 2012, 14:15
LucP84 napisał(a):
Mad_Scientist napisał(a):vel Ona jedna, a Ich trzech? wydawało mi się, że Ich dwóch? To co, się rozmnożyli nagle? :P

*Monika* napisał(a):Mad_Scientist, Po prostu nie wiesz wszystkiego.
Ciekawe czy chodzi o to co wiem, czy może jednak jest jeszcze czwarta osoba ;)

Może jakiś turniej piłki halowej by się dało zorganizować za miesiąc czy dwa jak takie tempo się utrzyma :mrgreen:

Ale paradoksalnie bardzo mi ulżyło, bo już teraz wiem jaka to była pomyłka. Stąd ja jestem za ujawnianiem takich sytuacji, bo potem ktoś może nabierać wiele osób, a tak już ktoś widzi czy chce czy nie chce ryzykować.

zachowujesz się żałośnie :roll: w ogóle to widze, że nie mozna dziewczyna nie może spotykac się z kolegami, bo to już swiadczy o jakims podtekscie, to jest wielka zdrodnia. Wszyscy na forum przeciwko mnie...
poprostu super się postarałeś ze swoją zemstą Luc84 wielkie gratulacje :great:

-- 14 cze 2012, 13:26 --

LucP84, coś mi sie jeszcze przypomniało, bardzo ciekawe spostrzeżenie. Kiedy się spotkaliśmy, już chciałeś trzymać się za ręcę :shock: czy to jest normalny objaw widząc kogoś pierwszy raz????
może ktoś się wypowie??
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez pinda 14 cze 2012, 14:35
ladywind napisał(a):zachowujesz się żałośnie :roll: w ogóle to widze, że nie mozna dziewczyna nie może spotykac się z kolegami, bo to już swiadczy o jakims podtekscie, to jest wielka zdrodnia. Wszyscy na forum przeciwko mnie...
poprostu super się postarałeś ze swoją zemstą Luc84 wielkie gratulacje :great:

-- 14 cze 2012, 13:26 --

LucP84, coś mi sie jeszcze przypomniało, bardzo ciekawe spostrzeżenie. Kiedy się spotkaliśmy, już chciałeś trzymać się za ręcę :shock: czy to jest normalny objaw widząc kogoś pierwszy raz????
może ktoś się wypowie??

wow, cała trojka idealnie się dobrała :) jeden warty drugiego i trzeciej
burning down the house!

przez Artemizja 14 cze 2012, 14:37
Dosyć tego :evil: Jak jeszcze któreś będzie wywlekało prywatne sprawy na forum,to posypią się ostrzeżenia!I nie będzie mnie interesowało,czy ktoś jest w to bezpośrednio zaangażowany,czy po prostu wtrąca swoje trzy grosze i podsyca atmosferę :evil: Ile można prosić?!Dosyć tego :evil: Nie wystarczy Wam,że jeden temat wylądował w koszu? Ma być SPOKÓJ!Załatwiajcie to sobie na PW!Proszę wrócić do właściwego tematu wątku.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Michuj 14 cze 2012, 14:38
historyjka nabiera rumieńców :mrgreen:
Loża szyderców

przez LucP84 14 cze 2012, 14:41
A właśnie z tym chodzeniem za rękę, to sam miałem wątpliwości i mam takie ogólne pytanie jak to jest, kiedy się takie coś proponuje żeby ani nie wypaść na zbyt nieśmiałego ani nie zrazić kogoś? Bo jak się kogoś nie zna wcześniej z netu to wiadomo że nie, ale jak się już wcześniej gadało to miałem dylemat z tym.
LucP84

przez pinda 14 cze 2012, 14:45
Michuj, hihi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
burning down the house!

przez ladywind 14 cze 2012, 14:48
Bellatrix, kto wywleka ten temat ciągle na forum to jest LucP84 :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marsal2 14 cze 2012, 14:48
Bellatrix, :great: Wal ostami, nie krępuj się. ;)
Marsal2

przez Lord Kapucyn 14 cze 2012, 22:18
No dobra - mata i się cieszcie. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez pinda 14 cze 2012, 22:21
yeaaaah! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
burning down the house!

przez Pieprz 14 cze 2012, 22:24
A właśnie z tym chodzeniem za rękę, to sam miałem wątpliwości i mam takie ogólne pytanie jak to jest, kiedy się takie coś proponuje

w podstawówce
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg