Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez PoznacSiebie 14 cze 2012, 01:14
Tomcio Nerwica, a Ty znowu te swoje porównania: wcześniej do piły mechanicznej ścinającej drzewa, teraz do szlabanu. Masz dość wybujałą wyobraźnię...:D
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez *Wiola* 14 cze 2012, 01:15
LucP84, W piłkę to chyba jeszcze nie , ale brydż chyba już jest możliwy :P
Moderator

przez LucP84 14 cze 2012, 01:16
Będę musiał się nauczyć dopiero ;)
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 14 cze 2012, 01:18
Padnę tu zaraz z Waszego powodu i Waszych haseł *Wiola*, PoznacSiebie, Tomcio Nerwica. A chciałam być taka ostra.
Obrazek
LucP84, Już nie wspominaj, niebawem dojdziesz do siebie.
Obrazek
Główny Moderator

przez Adam Smith 14 cze 2012, 01:24
PoznacSiebie, Bo jest nawet takie powiedzenie "to, co wyobrażone, jest prawdziwe " :P
Adam Smith

przez LucP84 14 cze 2012, 01:29
*Monika* napisał(a):Już nie wspominaj, niebawem dojdziesz do siebie.
No już jest w sumie ok, zaczyna bardziej mnie to śmieszyć wszystko :D
LucP84

przez *Monika* 14 cze 2012, 01:44
LucP84, Nabierasz dystansu, to zdrowy, bardzo zdrowy objaw.
Obrazek
Główny Moderator

przez Lord Kapucyn 14 cze 2012, 01:45
Chciałbym nabrać takiego dystansu do kiełbasy spoczywającej w lodówce. :roll:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez *Monika* 14 cze 2012, 01:46
Mad_Scientist, :mrgreen:
jest prawie 2:00.
Do łóżka marsz! ;)

Ja lecę
Dobranoc kochani :*
Obrazek
Główny Moderator

przez *Wiola* 14 cze 2012, 01:47
Mad_Scientist, Wywieź lodówkę do sąsiadów :P
Moderator

przez zmoriartyz 14 cze 2012, 03:10
LucP84 napisał(a):zmoriartyz - A o co chodziło w Twoim sporze z nią?

Tak w skrócie: ona napisała, że wygląd u faceta jest dla niej bardzo ważny. Potem napisałem, że dla mnie wygląd kobiety jest bardzo ważny i po prostu bym nie chciał mieć dziewczyny, która by mi się nie podobała, więc zostałem przez nią zwyzywany od egoistów, pustaków itd. :roll: . Zabawne, prawda? To jest tak jakby złodziej zwyzywał złodzieja od złodziei... ;) Bardziej mnie jednak zabolało, gdy przyłączył się do niej Marsal2, który potwierdzał każde jej słowo(teraz już wiem dlaczego...) i jeszcze jeden tam był, nie pamiętam nicka. Teraz już rozumiem skąd była na mnie ta nagonka z ich strony, a przynajmniej ze strony Marsala2.

Potem sobie przejrzałem sporo jej postów i nie trudno zauważyć, że ona ma spory uraz do facetów. Tak w skrócie to według niej faceci to zdradzające świnie, z którymi nie ma co budować związków.

Nie pisałbym tego na forum, bo nie mam do niej pretensji o jej poglądy czy nawet o to, że bez powodu zjechała mnie jak psa, bo nie znam jej przeszłości, nie wiem co się w niej wydarzyło. Być może ma powody by się w jakiś sposób mścić na facetach. Na dodatek nie mam też siły na kłótnie, to nie na moje nerwy. Jak zobaczyłem ten Twój temat, to jednak się zdecydowałem "zaryzykować" i napisać co stwierdziłem, może akurat to komuś pomoże, bo kto wielu ilu takich jak Ty jest...

ladywind napisał(a):zmoriartyz, nie znasz mojej sytuacji i mojego podejścia więc prosze cię nie wtrącaj się do mnie i moich spotkań.
To, że jedna osoba ubzdurała sobie, ze po jednym spotkaniu jesteśmy juz parą, to jej problem. A mnie wolno spotykać się z kim chce.Mogę się spotykac z koleżankami, kolegami, a czy coś z tego wyniknie to kwestia czasu.

Tak, masz prawo się spotykać z kim chcesz. Ty jednak OBIECAŁAŚ tej osobie, że nie będziesz się spotykała z tym drugim, a przynajmniej ta osoba tak to opisała, więc albo on kłamie albo Ty... Jeśli jest tak jak Luc mówi, to po co mu obiecywałaś, że przestaniesz się spotykać z tym drugim, a jednak to robiłaś skoro wiedziałaś, że go to boli?

LucP84 napisał(a):
Już nie mówiąc że okłamywałaś pewnie również tą drugą osobę, która pewnie temu zaraz zaprzeczy, ale ja tu widzę taką desperację, że ta osoba potwierdzi nawet że Ziemia jest płaska jak Ty to stwierdzisz, byle Cię przelecieć. No ale coś by na pewno wymyśliłaś Twojemu przyjacielowi żeby ukryć nasze wyjście do Egzotarium, które było w planach zanim mnie wyprowadziłaś z równowagi Twoja dwulicowość.

Taki "dupowłaz" to idealny materiał na przyjaciela kobiety, ale nie na kochanka(o związku już nie wspominając), więc wątpię, by osiągnął swój cel. Tymczasowo ktoś taki może nawet coś tam zdziałać, ale jak się pojawi ktoś konkretniejszy, to go wygryzie. Facet musi mieć własne zdanie, inaczej nie będzie traktowany poważnie przez kobietę. Kobieta takiemu się wyżali, przytuli się do niego, ale noc spędzi z innym. Oczywiście zdarzają się wyjątki i akurat ktoś taki może być atrakcyjny, ale większą szansę ma na to, że nic z tego nie będzie.

przez carlosbueno 14 cze 2012, 08:23
Mi się zdarzyło spotykać z dziewczyną w celach towarzyskich ale z wielką nadzieją na coś więcej która spotykała się oprócz mnie jeszcze z 10 cioma innymi którzy też mieli takie nadzieje jak ja. Pamiętam jak większość z nas przyszła na imprezę przez nią zorganizowaną każdy chyba miał ochotę wykończyć przeciwnika i przechodził samego siebie w nadskakiwaniu niej, ale to była studentka psychologii więc może jakiś eksperyment robiła :). Co do meczów to ona była koszykarką i zdarzało mi z nią grac i jej kolegami wspólnie i każdy się przed nią p;opisywał jakim to wielkim koszykarzem jest. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 14 cze 2012, 08:27
Marsal2 napisał(a):detektywmonk, też nie mam 15lat, a te wspólne spacery, siedzenie na ławce, a nawet kola w McDonaldzie czy kebab na mieście sprawiają mi ogromną przyjemność.

Ech, nie mam nawet z km pójść na spacer .

-- 14 cze 2012, 08:31 --

Często się słyszy ,że my faceci to tylko o seksie , myślimy .To bzdura , ja mam w głowie , wiele ,często niechcianych myśli ( inny temat ) , a jestem ciekawy , jak to jest u kobiet .Czy fantazję kobiet , to tylko pocałunki , spacery ,oświadczyny ? Czy też ostry seks , podobno facet , gdy widzi kobietę , myśli od razy o seksie , czy kobieta myśli tak samo ?

przez ajajaj89 14 cze 2012, 10:19
Wlasnie jechalem w autobusie i dosiadlem sie na jednej laski. Probowalem z nia gadać. Ale gdy sie dowiedzialem ze konczy wlasnie gimnazjum to przystopowalem. :zonk: Poza tym byla bardzo niekontaktowa :mhm:

-- 14 cze 2012, 09:25 --

detektywmonk napisał(a):
Marsal2 napisał(a):detektywmonk,

Często się słyszy ,że my faceci to tylko o seksie , myślimy .To bzdura , ja mam w głowie , wiele ,często niechcianych myśli ( inny temat ) , a jestem ciekawy , jak to jest u kobiet .Czy fantazję kobiet , to tylko pocałunki , spacery ,oświadczyny ? Czy też ostry seks , podobno facet , gdy widzi kobietę , myśli od razy o seksie , czy kobieta myśli tak samo ?

Ja tam, gdy widze fajna dziewczynę to wręcz nie mogę wymusic na sobie, abym wyobrazil sobie jak z nia uprawiam sex. Zresztą wszystkie laski , do ktorych zywilem glebsze uczucie, nigdy nie pojawialy sie w moich fantazjach erotycznych. Najbardziej mnie rajcują fantazje erotyczne ze srednio wygladajacymi kolezankami. Zakochuje sie w pieknych, a fantazjuje o tych srednich. To chyba objaw jakiegos zaburzenia psychicznego :bezradny:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg