Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:28
Marsal2 napisał(a):zmoriartyz, dla Ciebie serio liczy się w związku TYLKO wygląd?

Ale gdzie ja tak napisałem? Czemu mi wmawiasz coś czego nie napisałem?

przez Marsal2 31 maja 2012, 23:29

Bo związki ciągle opierasz na tym, czy kobieta ci się podoba i czy cię pociąga czy też nie.
Marsal2

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:30
Nie wiem skąd te ataki na mnie. ladywind się przyznała, że lubi przystojnych facetów, a ja lubię piękne kobiety...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 31 maja 2012, 23:31
Ale sprowadzanie tego tylko do kwestii urody to duże uproszczenie, bo dochodzą jeszcze takie rzeczy jak wykształcenie, obycie towarzyskie, kariera zawodowa czy co tam jeszcze...

True, true... Ale co zrobić, gdy coś z tych rzeczy zmienia się w trakcie? Taka kariera zawodowa chociażby...

-- 31 maja 2012, 23:32 --

zmoriartyz, jak na mój gust chciałeś po prostu podważyć "teorię klasową", a wyszło z tego małe zamieszanie ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:33
Marsal2 napisał(a): Bo związki ciągle opierasz na tym, czy kobieta ci się podoba i czy cię pociąga czy też nie.

Ale jaki sens ma związek, w którym kobieta mi się nie podoba i nie pociąga mnie seksualnie?

przez ladywind 31 maja 2012, 23:34
zmoriartyz napisał(a):
Marsal2 napisał(a):zmoriartyz, dla Ciebie serio liczy się w związku TYLKO wygląd?

Marsal2
Ci nie wmawia, poprostu z Twoich wypowiedzi kapnie sie nawet osoba z opóżnieniem umysłowym w stopniu lekkim :P że związek opierasz na wyglądzie i pociągu seksualnym.

Apropo wyglądu, to akurat jest tez taka tenedencja, że nieatrakcyjne kobiety mają zajebistych facetów i odwrotnie :P
Ale oczywiscie normalni ludzie a nie rasowi neurotycy :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marsal2 31 maja 2012, 23:34
zmoriartyz, zrozum, że każdej kobiecie podobają się przystojniacy, a każdemu facetowi piękne kobiety. Jednak Ty ciągle twierdzisz, że tylko z taką byś się przespał czy związał.
Marsal2

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:35
Kiya napisał(a):
zmoriartyz, jak na mój gust chciałeś po prostu podważyć "teorię klasową", a wyszło z tego małe zamieszanie ;)

Tak jest. Nie przypuszczałem jednak że wiele osób tutaj zostanie nazwanych egoistami tylko dlatego, że podobają im się piękne kobiety. Co ciekawsze wyzywała kobieta, której podobają się tylko przystojni faceci :P .

przez Luc84 31 maja 2012, 23:35
No ja bym nie chciał, bym po latach związku się dowiedział, że jakaś kobieta się ze mną związała tylko dlatego, że nie miała szansy u tego przystojniaka z klatki obok i że tak naprawdę nigdy jej się nie podobałem...
No ale to jest logiczne że gdyby ktoś był inną osobą to obracałby się w innym towarzystwie. Romantyzm w życiu ma tylko charakter fasadowy, a faktycznie rządzi się ono dosyć brutalnymi prawami.

zmoriartyz napisał(a):Ale jaki sens ma związek, w którym kobieta mi się nie podoba i nie pociąga mnie seksualnie?
Ale to nie jest normalne w przypadku faceta że kobieta trochę mniej atrakcyjna już go nie pociąga. U kobiet to jest chyba bardziej zwichrowane, ale u facetów uroda nie ma takiego dużego związku z popędem, jeżeli brać pod uwagę przeciętne, normalnie wyglądające dziewczyny, a takich jest większość.
Ostatnio edytowano 31 maja 2012, 23:39 przez Luc84, łącznie edytowano 2 razy
Luc84

przez Marsal2 31 maja 2012, 23:36
Ale jaki sens ma związek, w którym kobieta mi się nie podoba i nie pociąga mnie seksualnie?

No i jesteś w czarnej dupie i możesz robić wszystko, zeby ta piękna się Tobą zainteresowała, ale jak jesteś szpetny, to nie licz na wiele.
Marsal2

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 23:37
ladywind napisał(a):Apropo wyglądu, to akurat jest tez taka tenedencja, że nieatrakcyjne kobiety mają zajebistych facetów i odwrotnie :P

No więc dlaczego ci nieatrakcyjni faceci nie mogą być z atrakcyjną kobietą skoro sama przyznałaś, że jest taka tendencja :roll: ?

przez Kiya 31 maja 2012, 23:38
zmoriartyz, ;)

Luc84, używasz za trudnych słów :hide:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Candy14 31 maja 2012, 23:38
zmoriartyz, moze dlatego ze nieatrakcyjny wcale nie rowna sie niepewny siebie :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 31 maja 2012, 23:38
zmoriartyz napisał(a):
Marsal2 napisał(a): Bo związki ciągle opierasz na tym, czy kobieta ci się podoba i czy cię pociąga czy też nie.

żaden w ogóle trudno stworzyć związek z kimś takim chyba że pod przymusem.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg