Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 22:38
ladywind napisał(a):
Ja uważam że Kiya dobrze napisała, jak ktoś nie reperezntuje sobą urody maczo to niech nie wymaga ze jakas super ładna dziewczyna zwróci na niego uwagę, takie coś idzie w dwie strony. Jeśli szukasz super laski a sam nie wygladasz super ładnie, tzn ze nie szukasz miłosci, masz wygórowane ambicjea w sobie cholernie niskie poczucie wartości. Z takim podejsciem bedziesz zawsze sam

A zaraz po tym:

ladywind napisał(a):carlosbueno, akurat sie mylisz bo ja patrze bardzo na wygląd u faceta

Czyli jak to jest, że jedni mogą mieć ogromne wymagania co do wyglądu drugiej osoby, a inni nie ;) ?

Ok, powiedzmy że jesteś atrakcyjną kobietą i masz ogromne wymagania co do wyglądu faceta. A co by było, gdybyś nie była atrakcyjna, umawiałabyś się z facetami, na których teraz nawet byś nie spojrzała, którzy Ci się w ogóle nie podobają? Gdzie tu logika?

przez ladywind 31 maja 2012, 22:38
carlosbueno, nie Ty jeszcze nalezysz do tych młodych, miałam na myśli dziadków 20 lat starszych ode mnie

-- 31 maja 2012, 21:40 --

zmoriartyz, taka sama logika panuje zarówno u kobiet jak i u mezczyzn. Wymagania należy miec adekwatne do stanu rzeczy. A nie jestem brzydki a chce miec super ładną, a brzudkie badz przecietne mnie nie interesują, bo załuzyłem na piekną
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 31 maja 2012, 22:40
ladywind napisał(a):carlosbueno, nie Ty jeszcze nalezysz do tych młodych, miałam na myśli dziadków 20 lat starszych ode mnie

podobno wyglądam na 15 lat starszego niż Ty ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 31 maja 2012, 22:41
*Wiola*, Nas nie można pomylić , Stark ma Iron Mana w avatarze a ja wilka :mrgreen:
Adam Smith

przez ladywind 31 maja 2012, 22:41
carlosbueno, :D hehe :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 22:42
ladywind napisał(a):
zmoriartyz, taka sama logika panuje zarówno u kobiet jak i u mezczyzn. Wymagania należy miec adekwatne do stanu rzeczy. A nie jestem brzydki a chce miec super ładną, a brzudkie badz przecietne mnie nie interesują, bo załuzyłem na piekną

Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Co by było, gdybyś sama była nieatrakcyjna, nagle by Ci się zaczęli podobać ci nieatrakcyjni :roll: ?

przez Marsal2 31 maja 2012, 22:43
A ja mam siebie w avatarze, bo ja jestem takie super fajny i macho i fajny i no, jestem taki ja. :mrgreen:
Marsal2

przez *Wiola* 31 maja 2012, 22:45
Tomcio Nerwica, Ale miał kiedyś wilka i tak mi się wrył w pamięć ;)
Moderator

przez carlosbueno 31 maja 2012, 22:46
Ja jakbym był bardzo brzydki to w ogóle bym nie myślał o kobietach nie chciałbym je męczyć swoim widokiem( pewnie i tak meczę ale nie aż tak bardzo) popełniłbym samobójstwo albo zupełnie bym się nimi przestał interesować

przez ladywind 31 maja 2012, 22:47
zmoriartyz, nie tyle zaczeli sie podobac co musiałabym zmniejszyc pułap. Czyli bedąc nieatrakcyjna a nawet brzydką nie szukałambym na siłe supe mena o urodzie np. Brada Pitta dla przykładu :P teraz wystarczająco Ci odpowiedziałam czy coś jeszcze wyjaśnić :D

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 22:47
carlosbueno napisał(a):Ja jakbym był bardzo brzydki to w ogóle bym nie myślał o kobietach nie chciałbym je męczyć swoim widokiem( pewnie i tak meczę ale nie aż tak bardzo) popełniłbym samobójstwo albo zupełnie bym się nimi przestał interesować

No ale na pewno byś się nie zainteresował kobietą, która teraz dla Ciebie jest wyjątkowo nieatrakcyjna... Dlatego ciekawi mnie tok rozumowania ladywind.

przez Adam Smith 31 maja 2012, 22:48
*Wiola*, W sumie co to za różnica ? moje posty i Starka specjalnie się nie różnią , zawsze są negatywne :mrgreen:
Adam Smith

przez carlosbueno 31 maja 2012, 22:48
a ja mam w awatarze czarnego głupiego angola byłego gracza tego dziadowskiego klubu Arsenal . Czekam na to żeby przyjechał do Polski aby go zapakować do trumny jak karze polski zwyczaj. ;)

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 22:50
ladywind napisał(a):zmoriartyz, nie tyle zaczeli sie podobac co musiałabym zmniejszyc pułap. Czyli bedąc nieatrakcyjna a nawet brzydką nie szukałambym na siłe supe mena o urodzie np. Brada Pitta dla przykładu :P teraz wystarczająco Ci odpowiedziałam czy coś jeszcze wyjaśnić :D

To jaki sens ma związek, w którym byś była z facetem który Ci się nie podoba, bo nie możesz znaleźć fajniejszego :roll: ?

Sortuj wg