Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 31 maja 2012, 12:23
carlosbueno, ej no, nie to miałem na myśli. :P Jestem czysty jak łza. ;)
Marsal2

przez pawelbdg24 31 maja 2012, 12:25
carlosbeuno? nie jestem :) ale to nie zmienia faktu,ze kobiety wola facetow,ktorzy potrafia zagadac;)

przez carlosbueno 31 maja 2012, 12:30
pawelbdg24
wolą nie wolą jak nie zagadasz to ciężko kogoś poznać. Ale z takim wyglądem jak Ty to pewnie same Cie zaczepiają ja brzydki nie jestem ale tez do piękności mi daleko i mnie nikt nie zaczepia raczej.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 31 maja 2012, 12:31
carlosbueno, a Ty swoja fote wrzucales?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lord Kapucyn 31 maja 2012, 12:32
Wrzucał, wrzucał, i to niejedną.

-- 31 maja 2012, 12:32 --

mister-2012-t34816.html
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez carlosbueno 31 maja 2012, 12:35
tak tylko na tych fotach jestem minimum 6-7 kg lżejszy

przez pawelbdg24 31 maja 2012, 12:35
carlosbeuno moze i nie mam problemow ,ale by trafic na ta wlasciwa to ciezko

przez carlosbueno 31 maja 2012, 12:40
pawelbdg24 napisał(a):carlosbeuno moze i nie mam problemow ,ale by trafic na ta wlasciwa to ciezko

no tak bywa, miałem kiedyś wybitnie ładną koleżankę i ona też miała problem z facetami bo wszyscy lecieli na jej urodę( ja też ) i myśleli o seksie z nią a nikt nie dostrzegał jej wnętrza tak mówiła przynajmniej.

przez ladywind 31 maja 2012, 12:44
Michuj, Michałku o tobie też nie zapomniałam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez pawelbdg24 31 maja 2012, 12:45
z reszta kobiety sa takie ,ze czasem nie licza sie z tym co facet czuje,byle jej to odp,wiec jesli zdecyduje,ze chce byc z innym to bedzie,jesli zdecyduje sie rozpieprzyc zwiazek to go rozpieprzy

-- 31 maja 2012, 12:46 --

lady a o mnie?D

przez ladywind 31 maja 2012, 14:34
pawelbdg24, Pawełku o Tobie też nie :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bakus 31 maja 2012, 16:23
Marsal2 napisał(a): bakus, a może po prostu kobiety widzą, że udajesz kogoś kim nie jesteś naśladując tego gościa i dlatego jesteś sam?

Ostatnio jednak, to nie żadna tajemnica nie szukam nikogo... tzn przez wyjazd na 3 miechy mnie ograniczał a "kandydatki"się kur**dasdfarwfdsfs** pojawiły. Jedna w byłej już pracy... pojechalem do innego zakładu na zmianę(ostatni dzień pracy) i wpadłem w oko z wzajemnością. Później w Wawie, kiedy pojechałem na rozmowę o wize, zagadałem(specjalnie postanowiłem, że to zrobię tylko do ładnej dziewczyny) z pytaniem "gdzie jest kasa biletowa", trzymając jeszcze(zupełnie nie związanego z planem) ksiązki S.Kinga dwie nowo kupione i się rozmowa zaczęła i skończyło po 20 minutach na buziaku... kruaruarhaurhauohfdoajhir mać.

Natomiast co do grania innej osoby to nie jest tak jak myślisz. Zresztą tutaj mało kto rozumie pewną istotę, "obserwacaji", "brania przykładu" czy tego PUA.
Jeżeli podchodzisz do dziewczyny i mówisz "Hej maleńka, masz ochotę na numerek??" a PUA czy z filmu zobaczysz, że mozna podejsć i zapytać się "Hej, słuchaj szukam takiego miesjca albo, gdzie znajdę to czy tamto" to, czy jest to granie kogoś kim sie nie jest??
Albo jak podchodzisz do dziewczyny to stajsz przed nią i patrzysz się jej na cycki... a PUA czy skaś innąd weźmiesz "lekcje", że lepiej stanąć tak, że ona nie czuje się niekonfortowo, to czy jest to granie kogoś kim nie jesteś??
Kiedy trzymasz ręce w kieszeni albo dłubiesz w nosie a ktoś Ci powie, żebyś w nosie nie dlubał podczas rozmowy z dziewczyną to, jest to granie kimś kim się nie jest??
Oto chodzi.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Marsal2 31 maja 2012, 17:15
bakus, wszystkie przykłady ktore podałeś są tak oczywiste, że nawet "ynteligent" wie, że nie wypada podejść i gapić się w dekolt, nie wypada dłubać w nocie przy KIMKOLWIEK, a tekst z numerkiem był tak żałosny, ze go nawet nie skomentuje. Jeżeli takie "mądrości" są w tym PUA, to sam mogę kurde prowadzić kursy uwodzenia... :roll:
Mnie chodziło o to, że ciągle każesz przyjrzeć się zachowaniom i sposobie ubierania się jakiegoś tam aktora. Jeżeli ktoś zacznie się ubierać tak jak on, mówić tak jak on, zachowywać się tak jak on, to będzie niczym więcej jak jego klonem, a nie sobą.
Marsal2

przez bakus 31 maja 2012, 18:37
To oczywiście co było napisane było przesadzone. Ale pokazuje o czym jest PUA czy o co mi chodzi, kiedy mówię o „braniu przykładu”.
Nie mówię, że należy się ubierać jak ktoś i naśladować, tylko wziąć przykład. Nie masz ubierać się jak on, tylko spojrzeć na niego i może „wyciągnąć” coś z kogoś co mu się podoba i wnieść to w swój życiorys. Mowa ciała jest bardzo ważna i dużo nam mówi o nas. I nie tylko w przypadku kobiet ale i w przypadku pracy, rozmowy o pracę, życiu. Jeżeli chodzi sztywny bojący się swojego cienia człowiek z rękoma w kieszeni i głową w dół to będzie inaczej traktowany nie tylko przez kobiety ale przez pracodawców, ludzi i ogólnie. Należy ją zmieniać jak tak jest.
Masz rację, że to co napisałem jest oczywiste ale to były jak to pisałem na początku abstrakcyjny przykład pokazujący idee na czym to polega i o co mi chdzi. Nie żadne naśladownictwo tylko nauczenie sie pewnych rzeczy.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg