Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ladywind 30 maja 2012, 13:45
carlosbueno napisał(a):Jakbym był kobietą to za granice bym wyjechał: faceci tam przystojniejsi niż Polacy z reguły, a kobiety odwrotnie, Polki nie mają często konkurencji.
Dlatego chyba jeszcze siedzę w Polsce bo za granicą nie mam szans na atrakcyjną kobietę. :mrgreen:

Karolku nie kuś nie kuś :mrgreen: ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez slow motion 30 maja 2012, 13:57
taki mały akcent :mrgreen:

Obrazek

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez pawelbdg24 30 maja 2012, 13:59
ahha :D czasem jak bylem na czacie to koles pisal,szukamy paru dziewczyn na impreze wiadomo w jakim celu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow motion 30 maja 2012, 15:24
co kto lubi. Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami :roll:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez carlosbueno 30 maja 2012, 15:44
slow motion napisał(a):co kto lubi. Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami :roll:

naukowcy też tak twierdzą
Największy Forumowy Maruda

przez Marsal2 30 maja 2012, 17:37
Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami

Więc nigdy facetem nie będę. ;)
Schematy są takie, że meżczyznie wystarczy charyzma, dobre gadane, aby poderwać niewiastę

Więc zawsze będę sam? Bo nie mam nic z tego. :(
Karolku nie kuś nie kuś

Co ja widzę... Oj podpadasz, podpadasz. Będziesz za jakimiś włochami z południa latać? ;>

bakus, a może po prostu kobiety widzą, że udajesz kogoś kim nie jesteś naśladując tego gościa i dlatego jesteś sam?
Marsal2

przez zmoriartyz 30 maja 2012, 22:58
carlosbueno napisał(a):Bakus może w stanach jakąś zaliczysz tam dziewczyny są podobno bajecznie łatwe.

Moim zdaniem tutaj nie chodzi o "łatwość", a raczej o sposób bycia, poglądy Amerykanów. Tak seks bez zobowiązań to normalka od wielu wielu lat, a w Polsce jak samotna dziewczyna się prześpi z przypadkowo poznanym facetem, to od razu jest uznawana za puszczalską. Teraz to się powoli zmienia i mamy coraz więcej wyzwolonych kobiet, ale w dalszym ciągu wiele kobiet sobie tego odmawia albo korzystają do woli jak są w jakihś delegacjach, wakacjach zagranicznych itp., żeby nikt znajomy się przypadkiem nie dowiedział.

ladywind napisał(a):Najbardziej smieszą mnie faceci, którzy są z wyglądu niezbyt wybitni a obgadują swoje koleżanki jakie to paskudy itp.

Każdy ma prawo oceniać. Jeżeli facet ma powiedzmy 160 cm wzrostu, to nie może powiedzieć o innym, który ma 170 cm, że jest kurduplem, skoro to prawda? Czyli ktoś kto ma 190 cm ma prawo wytknąc temtemu wzrost, a ten niższy nie? Ich zachowanie było złe i obojętnie kto by tak się zachowywał, to by było nieodpowiednie.

ladywind napisał(a):carlosbueno, taką nature mają polacy, w innych krajach aż takiej uwagi sie nie przywiązuje do wyglądu, np niemcy, kraje skandynawskie czy anglia.
My Polacy to taki parszywy nieco naród :evil:

To prawda. Zapewne dlatego tak jest, że w tych krajach ludzie są różni. W Anglii można spotkań ludzi różnego koloru skóry, więc tam na to nikt uwagi nie zwraca, a w Polsce ciemnoskórzy od razu zwracają uwagę innych.

ladywind napisał(a):Mamy wielkie wymagania, a mało do zaoferowania

No cóż, natura... Czasem wyjątkowo nieatrakcyjne osoby mają ogromne wymagania, a czasem te atrakcyjne są bardzo mało wymagające.

przez Candy14 31 maja 2012, 00:28
zmoriartyz, mądrze piszesz :)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmoriartyz 31 maja 2012, 03:17
Candy14 napisał(a):zmoriartyz, mądrze piszesz :)

Pisanie, czatowanie, czy nawet flirtowanie z płcią przeciwną na necie nigdy mi problemów nie sprawiało. W wirtualnym świecie zawsze doskonale potrafiłem wyrazić swoje myśli, rzadko kiedy zdarzało mi się palnąć jakąś gafę. Szkoda tylko, że w prawdziwym życiu wygląda to zupełnie inaczej i gdybyśmy się spotkali, to najprawdopodobniej od razu bym został przez Ciebie zaszufladkowany w kategorii "idiota" lub "bezmózgi mięśniak" :roll: . No trudno, pogodziłem się z tym jak jest.

przez Candy14 31 maja 2012, 09:46
najprawdopodobniej od razu bym został przez Ciebie zaszufladkowany w kategorii "idiota" lub "bezmózgi mięśniak"

nie szufladkuje ludzi :) I nie znam zadnego idioty :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez carlosbueno 31 maja 2012, 10:59
ja też na inteligenta nie wyglądam choć nie jestem specjalnie umięśniony jestem za wysoki i szeroki i nie noszę okularów żeby uchodzić za takiego :mrgreen: Jak miałem konto na portalu randkowym to tylko blond solarianki do mnie pisały czasem. A co do idiotów to kiedyś dawno był to termin psychiatryczny i dotyczył ludzi z odpowiednio niskim IQ ja takowego nie ma ale czasami się tak czuje i wielokrotnie tak na mnie mówiono zwłaszcza w pracy.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 31 maja 2012, 11:05
carlosbueno napisał(a):
slow motion napisał(a):co kto lubi. Pewien znajomy twardo twierdzi, iż mężczyzni z natury nie są monogamistami :roll:

naukowcy też tak twierdzą

dupa z trupa!!, wiele kobiet też jest monogamistkami, tylko się z tym nie obnoszą jak faceci (przyczyna to kultura, w jakiej żyjemy).

Marsal2 napisał(a):Więc nigdy facetem nie będę.
chodz Mariuszku do mnie, dla mnie jesteś ideałem faceta. Ja też odstaje od reszty społeczeństwa :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Marsal2 31 maja 2012, 11:26
ladywind napisał(a):chodz Mariuszku do mnie, dla mnie jesteś ideałem faceta. Ja też odstaje od reszty społeczeństwa

Oł jea! :mrgreen: :P
Marsal2

przez Candy14 31 maja 2012, 11:27
dupa z trupa!!, wiele kobiet też jest monogamistkami, tylko się z tym nie obnoszą jak faceci (przyczyna to kultura, w jakiej żyjemy).

owszem..nasz kultura dopuszcza skoki w bok facetow... no bo przeciez ktos wymyslil ze tak sa generycznie zaprogramowani... wiec i usprawiedliwieni. Jestem pewna ze byl to facet

Sortuj wg