Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmoriartyz 30 maja 2012, 01:17
bakus napisał(a):A ja mówię, że jak do tej pory nie poznali to nie pozają.

Ja by powiedział inaczej- jeśli do tej pory nie poznali, to mają małe szanse, że poznają. Nie można jednak do końca odbierać szans. Może akurat po latach charakter im się zmieni? Nie są to takie rzadkie przypadki, że np. spokojny, stateczny facet, który był wierny przez całe małżeństwo nagle porzuca rodzinę i zaczyna szaleć za młodymi "dupeczkami" lub w drugą stronę- maczo nagle się żeni i jest wiernym, kochającym mężem.
Ja sam mam cichutką nadzieję, że może i mnie taka przemiana spotka, że nagle nabiorę odwagi do walki...

bakus napisał(a):A najlepsze lata za nimi i nigdy ich nie odzyskają.

Czy najlepsze to różnie mówią, w każdym wieku życie na swój sposób może być ciekawe. Nawet jeśli rzeczywiście by te najlepsze lata stracili, to jeśli ktoś potrafi, to powinien powalczyć, by następne lata stracone nie były.

bakus napisał(a):siedząc w końcu sam z sobą i swoimi myślami trudno odpędzić się od zadręczania.

W końcu się pogodzisz z sytuacją, uwierz mi. Oczywiście w dalszym ciągu jakiś tam smutek będziesz czuł, że innym się udało, a Tobie nie, ale już nie będziesz tak tym załamany.

Tak w ogóle to zauważyłem, że wielu ludzi w okolicach 30-stki jakby godzi się z losem, ze mną jest podobnie. Kiedyś też ciągle rozpaczałem, jaki to ze mnie nieudacznik, że innym się powodzi, tzn. są samodzielni, mają rodziny, dobrą pracę, a ja nie, a w pewnym momencie jakby dotarło do mnie, że tak ma być, wymagania co do poziomu życia drastycznie zmalały... Dziwne to wszystko.

przez Kiya 30 maja 2012, 01:33
Kiedyś też ciągle rozpaczałem, jaki to ze mnie nieudacznik, że innym się powodzi, tzn. są samodzielni, mają rodziny, dobrą pracę, a ja nie, a w pewnym momencie jakby dotarło do mnie, że tak ma być, wymagania co do poziomu życia drastycznie zmalały... Dziwne to wszystko.

Ale to też na swój sposób przykre... Jak nam aspiracje i wymagania względem życia drastycznie spadają z wiekiem... Jeszcze kilka lat temu myślałam, że mogę coś w życiu osiągnąć. Teraz praktycznie nie widzę nadziei. Za kilka lat będę się cieszyła, że w ogóle mam jakąkolwiek pracę i dach nad głową...?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez bakus 30 maja 2012, 01:55
zmoriartyz napisał(a):Tak w ogóle to zauważyłem, że wielu ludzi w okolicach 30-stki jakby godzi się z losem, ze mną jest podobnie. Kiedyś też ciągle rozpaczałem, jaki to ze mnie nieudacznik, że innym się powodzi, tzn. są samodzielni, mają rodziny, dobrą pracę, a ja nie, a w pewnym momencie jakby dotarło do mnie, że tak ma być, wymagania co do poziomu życia drastycznie zmalały... Dziwne to wszystko.

Prędzej się zabije niz dobije do 30 w samotności...

przypomnij mi, dlaczego nie możesz wyjechać gdzieś za granicę??
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmoriartyz 30 maja 2012, 02:59
bakus napisał(a):Prędzej się zabije niz dobije do 30 w samotności...

Już Ci kiedyś pisałem, że to nie jest taka prosta sprawa jak się niektórym wydaje. Od myśli do czynów czasem jest bardzo daleka droga.

bakus napisał(a):przypomnij mi, dlaczego nie możesz wyjechać gdzieś za granicę??

W moim stanie psychicznym za granicę? Dla mnie wyzwaniem by była samotna wycieczka do sąsiedniego miasta, a co dopiero za granicę... Jak się stanie cud i jakoś mi się psychika "zregeneruje", to dopiero wtedy będę mógł o tym myśleć.

przez bakus 30 maja 2012, 11:04
Wiem, że to nie takie proste... ale gdybym miał pistolet...
Co do wyjazdu do innego miasta, państwa to cóz... nie mam z tym problemu. Czasem wydaje mi się że do szczęscia brakuje mi drugiej połówki tylko.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez New-Tenuis 30 maja 2012, 11:08
Bakus: To jedź na Zlot i nie marudź.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez bakus 30 maja 2012, 11:25
Najszybciej to pojade we wrześniu... bo lada chwila lecę do USA na 3 miesiące.

przez carlosbueno 30 maja 2012, 12:08
Bakus może w stanach jakąś zaliczysz tam dziewczyny są podobno bajecznie łatwe. Znajomi jeździli w czasie studiów na work and travel i większość tam uprawiała seks albo miała propozycje liczne, jedna nawet wyszła za Amerykanina i tam została a była chyba dziewicą. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 30 maja 2012, 12:15
No zobaczymy :) Moja możliwość uprawiania seksu pojawiła się właśnie tam, ale nie z amerykanką ale też nie polką :P
Moim marzeniem tez byłoby poznać amerykankę i się ohajtać z takową. Marzenie wielkie.

przez carlosbueno 30 maja 2012, 12:23
Ja mieszkając za granicą w ogóle nie miałem okazji na seks nie licząc propozycji 50-letniej 120 kilowej kucharki z budowlanej kantyny która non stop mnie podrywała. Ciężko mi się porozumieć w obcym języku na tego typu tematy zresztą ja tam byłem na samym dnie drabiny społecznej i nie stanowiłem atrakcyjnego towaru . Obracałem się w towarzystwie budowlanym wybitnie męskim gdzie jedyny seks do był możliwy przez burdele lub inne płatne panienki. Będąc bezrobotnym w Polsce jest mi łatwiej nawet chyba.

przez bakus 30 maja 2012, 12:26
A ja nadal Ci mówię, żebyś poogladał filmy z jasonem stathamem i poobserwował mowe ciała, ubiór itp.
Tego faceta kocha każda kobieta, mimo, że jest łysy i ma niecałe 175. Będzie łątwiej w życiu i może i z kobietami :)

przez carlosbueno 30 maja 2012, 12:31
Ty oglądasz jesteś ode mnie młodszy, pewnie przystojniejszy i lepiej se radzisz w życiu a poderwać nic nie możesz.

przez bakus 30 maja 2012, 12:39
No i do tego czytam o PUA, Feromonów używam, ubieram się dobbrzę i nadal lipa. Ale może tobie się uda :) Zresztą... gdybym pozbył się strachu do podejścia do kobiet na ulicy bym był szczęśliwszy.

przez carlosbueno 30 maja 2012, 12:51
Dziwi mnie to że tyle robisz w tym kierunku a nadal bez skutku. Większość facetów nie robi nawet 10% tego co Ty w celu zdobycia kobiet a je ma lub z łatwością podrywa. Może aż za bardzo się na tym skupiasz i przez to jesteś spięty i nienaturalny i one to wyczuwają.

Co do strachu do podejścia do kobiet na ulicy to ponad połowa facetów ma ten strach podejrzewam także to nic niezwykłego, oczywiście faceci zagadujący z łatwością obce dziewczyny imponują mi trochę ale większość jednak tego nie robi przynajmniej na trzeźwo.

Nic nie robienie w kierunku poznawania kobiet gdy się jest samotnym jest złe ale ty chyba za bardzo się w to angażujesz zdominowało to Twoją psychikę i jest źródłem mnóstwa frustracji no ale trochę Cie rozumiem.

Poza tym za bardzo skupiasz się na sobie a nigdy nic nie mówisz o potencjalnych partnerkach które może bardziej od feromonów i innych trików wolą faceta który ich wysłucha i zrozumie.

Sortuj wg