Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 28 maja 2012, 23:20
Trochę mnie tu nie było i wybuchła awantura ;)

Kiya napisał(a):
nie kłócą się chyba się nie zdradzają ale od kilkunastu lat sypiają oddzielnie chyba nic oprócz przyzwyczajenia i dzieci ich nie łączy. Nawet do kościoła chodzą osobno, nigdy nie widziałem żeby okazywali sobie jakąś czułość nawet typu trzymanie się za ręce.
Ale to jest obłuda religijna głównie: nie wolno się rozwodzić choćby nic ich nie łączyło, nawet jak nie mogą ze sobą wytrzymać. Stawia się dobro dziecka jako pierwszorzędne w małżeństwie (nie całkiem niesłusznie)- ale jak widzimy w ostateczności to dzieciom szkodzi.

Kiya napisał(a):bakus, nie powiedziałam, że nie masz tworzyć związku :P Candy napisała, że nie każdy powinien (dopóki nie dojdzie do ładu z samym sobą), na co ja odparłam:

Candy14, ja tam nie mam nic przeciwko, zrobi się więcej miejsca na naszej planecie, jak się ludzie nie będą rozmnażać :P

LUDZIE. Nie konkretna grupa ludzi, LUDZIE. Nie Ty, LUDZIE. Poza tym emota z wytkniętym językiem jest stosowana m. in. aby nadać wypowiedzi ŻARTOBLIWY charakter.
Osoby które mają takie problemy będzie to drażnić i nie będą miały do tego dystansu- tak samo jakby nawet delikatnie zażartować z czyjejś choroby, która sprawia mu problem. To wzbudza agresję.

A co do seksu to jest problem dosyć duży- słyszałem nawet że prostytutki nie chcą prawiczków;). Normalna dziewczyna jak się zakocha to "zniesie" dziewictwo faceta- ale nie jest łatwo zakochać się w kimś kto nie kocha samego siebie (co nie znaczy że to niemożliwe).

Candy14 napisał(a):
ale przedstawiała seks jako coś złego, kurestwo, coś co robią tylko tacy jak mój ojciec(którego przedstawiała jako dno dna, zero, szuje, chama... cokolwiek się powie złego będzie pasowac), podobnie zresztą jak i związek

:-| i jak wy macie miec normalne relacje z kobietami jak zadnego wzorca nie bylo albo nieprawidlowy
U mnie w domu było że "to jest grzech". za późno się zorientowałem jak religia może krzywdzić umysł. A że jestem perfekcjonistą- starałem się wykonać wszystkie chore religijne zasady bardzo restrykcyjnie- nawet ze szkodą dla zdrowia.

Candy14 napisał(a):
Jeżeli wyjść z założenia, że takie osoby nie mogą mieć normalnych relacji, to mało kto powinien się wiązać ;)

Uwazam, ze bez terapii i poznania mechanizmow ciezko im bedzie stworzyc zdrowe relacje i tak, nie powinni dopoki nie przepracuja zlych wzorcow wchodzic w zwiazki bo zniszcza siebie i partnera powielajac schemat.
Pytanie czy taka terapia działa?
Ostatnio edytowano 28 maja 2012, 23:28 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Kiya 28 maja 2012, 23:25
inbvo, chyba coś pokręciłeś w cytowaniu, bo nie pisałam o żadnej obłudzie religijnej ;) To zapewne Twoje słowa?

zmoriartyz, dzięki ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez carlosbueno 28 maja 2012, 23:25
Racja, ale jak to jest, że rzekomo tak mało jest młodych ludzi, a nawet dla nich nie ma pracy(może jedynie wyzysk za 1000 zł miesięcznie, ale to nie praca) :roll: ? Co by było, gdyby było więcej młodych o kilka milionów? Katastrofa by była.
nie wiem ile masz lat ale podejrzewam że urodzony jesteś w latach 80-tych czyli w okresie boomu demograficznego który kilka czy nawet kilkanaście lat temu wszedł na rynek pracy i dlatego jest taki problem z pracą, Urodzeni w wieku 21 -szym powinni mieć już dużo łatwiej z jej znalezieniem zwłaszcza że roczniki boomu lat 50 tych pójdą za parę lat na emerytury. Pamiętam jak mój nauczyciel geografii w latach 90-tych mówił nam uczcie się języków i uciekajcie za granicę bo takich ilości ludzi wchodzących w dorosłość polski rynek pracy nie będzie wstanie przyjąć - święte słowa. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 28 maja 2012, 23:28
Kiya napisał(a):inbvo, chyba coś pokręciłeś w cytowaniu, bo nie pisałam o żadnej obłudzie religijnej ;) To zapewne Twoje słowa?
sorry.. poprawione

przez Candy14 29 maja 2012, 00:39

Na mnie i mojego mezczyzne podzialala.. znam tez mnostwo ludzi (akurat obracam sie w gronie ludzie zaburzonych i terapeutyzujacych sie) i na nich rowniez. Najgorsza praca jest juz bpo terapii kiedy wiedze trzeba wcielic w zycie ale podstawy i samoswiadomosc daje a to juz bardzo duzo

-- 29 maja 2012, 00:41 --

nie jest łatwo zakochać się w kimś kto nie kocha samego siebie

chyba ze samemu tez nie kocha sie siebie i w desperacji lapie co wpadnie w rece
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 29 maja 2012, 01:08
Candy14 napisał(a):

Na mnie i mojego mezczyzne podzialala.. znam tez mnostwo ludzi (akurat obracam sie w gronie ludzie zaburzonych i terapeutyzujacych sie) i na nich rowniez.
nie jest łatwo zakochać się w kimś kto nie kocha samego siebie

chyba ze samemu tez nie kocha sie siebie i w desperacji lapie co wpadnie w rece
ale przecież podobno przeciwieństwa się przyciągają? Zresztą kto by zrozumiał mechanizm zakochiwania się... Wiem tylko ze miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje albo jest bardzo rzadka. Niekoniecznie w desperacji- wystarczy popęd seksualny żeby kiedy nie ma z kim uprawiać seksu wybrać pierwsza osobę która się zgodzi. Ja np nie zdecyduje się na związek w osoba która mi nie odpowiada chociaż mam kompleksy. Ale na seks bym się zgodził gdybym miał okazje i byłoby w miarę bezpiecznie.

przez Candy14 29 maja 2012, 01:12
inbvo, zakochiwanie i seks to zupelnie inna bajka :) Jak ktos nie ma ochoty wchodzic w zwiazek to wybiera sobie stalego kochanka bo jednak czlowiek jest seksualny i to jest w porzadku. Po rozwodzie minely dwa lata zanim weszlam w nowy zwiazek a z seksu nie zamierzalam rezygnowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez zmoriartyz 29 maja 2012, 01:14
carlosbueno napisał(a):nie wiem ile masz lat ale podejrzewam że urodzony jesteś w latach 80-tych czyli w okresie boomu demograficznego który kilka czy nawet kilkanaście lat temu wszedł na rynek pracy i dlatego jest taki problem z pracą, Urodzeni w wieku 21 -szym powinni mieć już dużo łatwiej z jej znalezieniem zwłaszcza że roczniki boomu lat 50 tych pójdą za parę lat na emerytury.

Teoretycznie, w praktyce to różnie może być. Osobiście wątpię, by było tak różowo w przyszłości z tą pracą.

Jeszcze co do tematu prawiczków, dziewic itd. to tym co się czują na siłach polecam pojechać na zlot forumowy. Atrakcyjnych samotnych pań na forum zapewne nie brakuje, z facetami jest podobnie, więc może akurat coś komuś się uda? Pamiętajcie, że jest jeden OGROMNY plus tej sytuacji- na forum wyrobiliście sobie taką jakby "bazę" pod dalszą ewentualną znajomość i szansa na to, że zrobicie złe pierwsze wrażenie jest dużo mniejsza. Powiedzmy, że forumowicz poznaje w realu forumowiczkę, wiele razy ze sobą dyskutowali na forum. W realu jednak facetowi rozmowa nie wychodzi. W takiej sytuacji ktoś taki ma spore szanse, że nie zostanie od razu skreślony i że nie zostanie mu przypięta łatka "debila", co w przypadku nieznajmomych by było bardzo prawdopodobne. Forumowiczka wtedy nie weźmie go od razu za kretyna, bo przecież dyskutowała z nim na necie więc wie, że coś w tej głowie ma ;) .

przez Marsal2 29 maja 2012, 01:18
zmoriartyz, ja jadę na zlot, tak jak napisałeś, wyrywać panny. :P
Marsal2

przez Kiya 29 maja 2012, 01:19
Marsal2, ile Ty ich potrzebujesz? :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez zmoriartyz 29 maja 2012, 01:22
inbvo napisał(a):Niekoniecznie w desperacji- wystarczy popęd seksualny żeby kiedy nie ma z kim uprawiać seksu wybrać pierwsza osobę która się zgodzi. Ja np nie zdecyduje się na związek w osoba która mi nie odpowiada chociaż mam kompleksy. Ale na seks bym się zgodził gdybym miał okazje i byłoby w miarę bezpiecznie.

Czyli byś to zrobił z kobietą, która Cię nie pociąga fizycznie? Ja bym nie umiał, po prostu by mi nie stanął :roll: .

Marsal2 napisał(a):zmoriartyz, ja jadę na zlot, tak jak napisałeś, wyrywać panny. :P

W życiu nierzadko jest tak, że jak czegoś bardzo chcemy, to jak na złość to się nie udaje, więc jak jedziesz z nastawieniem, by wyrywać panny to nie zdziw się jak wrócisz z gołą d..ą ;) . Jedź z nastawieniem, że fajnie spędzisz czas, poznasz nowe osoby, wtedy Twoje szanse wzrosną.

-- 29 maja 2012, 01:25 --

zmoriartyz napisał(a):to nie zdziw się jak wrócisz z gołą d..ą ;) .

Oczywiście miałem na myśli w sensie, że wrócisz z niczym :P

przez Marsal2 29 maja 2012, 01:28
Kiya, tyle na ile starczy mi sił. :P A tak poważnie, wyrywać nie znaczy wyrwać. ;) Tak więc wystarczy jedna akcja "wyrwanie" zakończona sukcesem. ;)

zmoriartyz, musisz nauczyć się nie brać wszystkiego co się pisze zbyt dosłownie. Sam emot z wywalonym jęzorem świadczy o tym, że nie jest to do końca poważna odpowiedz. ;) Jadę tak, poznać ludzi i byc może nawiązać znajomości na dłużej. A jak jakaś panna się trafi, to... no cóż, wypadek przy pracy. ;)
Marsal2

przez Candy14 29 maja 2012, 01:43
Jeszcze co do tematu prawiczków, dziewic itd. to tym co się czują na siłach polecam pojechać na zlot forumowy. Atrakcyjnych samotnych pań na forum zapewne nie brakuje, z facetami jest podobnie, więc może akurat coś komuś się uda? Pamiętajcie, że jest jeden OGROMNY plus tej sytuacji- na forum wyrobiliście sobie taką jakby "bazę" pod dalszą ewentualną znajomość i szansa na to, że zrobicie złe pierwsze wrażenie jest dużo mniejsza. Powiedzmy, że forumowicz poznaje w realu forumowiczkę, wiele razy ze sobą dyskutowali na forum. W realu jednak facetowi rozmowa nie wychodzi. W takiej sytuacji ktoś taki ma spore szanse, że nie zostanie od razu skreślony i że nie zostanie mu przypięta łatka "debila", co w przypadku nieznajmomych by było bardzo prawdopodobne. Forumowiczka wtedy nie weźmie go od razu za kretyna, bo przecież dyskutowała z nim na necie więc wie, że coś w tej głowie ma ;) .

:uklon: amen

przez bakus 30 maja 2012, 00:37
New-Tenuis napisał(a):Nie było to moim celem. To miałbyć taki trochę kubek zimnej wody na twarz. Zresztą to ty pisałaś o tym, że 40 lat i też da radę...

Wypisuję się z tej rozmowy, bo walisz na oślep w bardzo bolącą mnie sprawę. Kubeł wody na twarz? To co, mam się położyć i umrzeć, bo nikt mnie nie przeleciał? To jest dla mnie bardzo boląca sprawa, że nigdy z nikim nie byłam. Źle się z tym czuję i ani razu nie napisałam, że jest inaczej. Po prostu nie widzę sensu w samobiczowaniu się.[/quote]
Kubek zimnej wody na twarz miał oznaczać, że patrzysz sercem a to nie zawsze dobry doradca. Rozum w tej kwestii jest najmocniejszy bo powie Ci, że nie kazdemu ktoś pisany. Tak jak ty napisałaś, że wierzysz, że Ci po 40 poznają kogoś... A ja mówię, że jak do tej pory nie poznali to nie pozają. A najlepsze lata za nimi i nigdy ich nie odzyskają.
Masz rację samobiczowanie się niczemu nie służy. Jednak ciężko oderwać się od poczucia nieduacznictwa skoro kolejny dzień zaliczamy do tych nieudanych i siedząc w końcu sam z sobą i swoimi myślami trudno odpędzić się od zadręczania.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg