Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 28 maja 2012, 20:34
za to patologia, muzułmanie, Afrykańczycy i inni nie myślący za czasu o losie późniejszym dziecka rozmnaża się na potęgę polecam film idiokracja w którym przedstawiona jest możliwa przyszłość świata
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 28 maja 2012, 20:44
Kiya napisał(a):Poza tym gdzie Ci pisałam, że masz być nieszczęśliwy? :roll:

W momencie kiedy powiedziałaś, że dobrze, że nie wszyscy stworzą szczęsliwe związki bo za dużo ludzi.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Kiya 28 maja 2012, 20:49
bakus, nie powiedziałam, że nie masz tworzyć związku :P Candy napisała, że nie każdy powinien (dopóki nie dojdzie do ładu z samym sobą), na co ja odparłam:

Candy14, ja tam nie mam nic przeciwko, zrobi się więcej miejsca na naszej planecie, jak się ludzie nie będą rozmnażać :P

LUDZIE. Nie konkretna grupa ludzi, LUDZIE. Nie Ty, LUDZIE. Poza tym emota z wytkniętym językiem jest stosowana m. in. aby nadać wypowiedzi ŻARTOBLIWY charakter.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pawelbdg24 28 maja 2012, 20:51
Kiya to,ze Ktos jest chory tzn,ze nie zasluguje na szczescie ? :shock:

przez Kiya 28 maja 2012, 20:53
pawelbdg24, nie, to była wesoła interpretacja bakusa :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez ladywind 28 maja 2012, 20:54
Tak wszyscy na tym forum narzekamy, chodzi mi o wątki o samotności jak i ten, a jakoś nikt nie chce sie wiązać z kimś z forum, są wyjątki oczywiscie.
Dlaczego?

Bo szukamy czegoś, czego nie ma?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez pawelbdg24 28 maja 2012, 20:56
jak dla mnie lepiej wiazac sie z kims kto ma podobna przypadlosc i nas zrozumie,a jesli ja bym kogos poznal na forum i sie dobrze dogadywal to czemu nie moglbym sie zwiazkac
Kiya mam takie wrazenie,wgl mam wrazenie,ze na tym forum niektorzy uwazaja sie za lepszych..

przez Marsal2 28 maja 2012, 20:56
ladywind, ja tu na forum szukam partnerki. ;) Bo wiem, że jedynie taka "nienormalna" mogła by chcieć ze mną być. :P
Marsal2

przez ladywind 28 maja 2012, 20:59
Marsal2, no ja też uważam że lepiej związać się z nienormalnym niż nardziej normalnym :D
pawelbdg24, kiedyś zauważysz że tak nie jest, ale wiem o co Ci chodzi ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez pawelbdg24 28 maja 2012, 21:08
Marsal2 wiesz ja tez zdaje sobie sprawe,ze tylko z taka moge byc..a jesli nie to tylko na max 3 miesiace..

przez carlosbueno 28 maja 2012, 22:36
Marsal2 napisał(a):ladywind, ja tu na forum szukam partnerki. ;) Bo wiem, że jedynie taka "nienormalna" mogła by chcieć ze mną być. :P

to na zlocie zoorganizujesz casting na partnerkę ? :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez New-Tenuis 28 maja 2012, 22:46
bakus napisał(a):Nie było to moim celem. To miałbyć taki trochę kubek zimnej wody na twarz. Zresztą to ty pisałaś o tym, że 40 lat i też da radę...

Wypisuję się z tej rozmowy, bo walisz na oślep w bardzo bolącą mnie sprawę. Kubeł wody na twarz? To co, mam się położyć i umrzeć, bo nikt mnie nie przeleciał? To jest dla mnie bardzo boląca sprawa, że nigdy z nikim nie byłam. Źle się z tym czuję i ani razu nie napisałam, że jest inaczej. Po prostu nie widzę sensu w samobiczowaniu się.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez zmoriartyz 28 maja 2012, 23:12
Kiya napisał(a):Spokojnie, ja po prostu uważam, że na Ziemi jest za dużo ludzi i każda okazja by się nie rozmnażać jest dobra ;)

Dokładnie, m.in. właśnie przez to jest wielki kryzys i ludziom żyje się trudniej. Kiya napisała prawdę, więc nie wiem skąd te oburzenie kilku osób. Mnie się podoba ludzka szczerość, nie owijanie w bawełnę, byle tylko się komuś przypodobać. Ja jestem zdania, że dzieci powinny mieć te osoby, które się do tego nadają, które mogą zapewnić temu dziecku godny byt, szansę na dobre życie. Ja się do tego nie nadaję, więc już dawno powiedziałem "pas".

carlosbueno napisał(a):akurat Polsce grozi za 30-40 lat katastrofa demograficzna i większa liczba emerytów niż ludzi w wieku produkcyjnym jeśli tendencje demograficzne się nie zmienią.

Racja, ale jak to jest, że rzekomo tak mało jest młodych ludzi, a nawet dla nich nie ma pracy(może jedynie wyzysk za 1000 zł miesięcznie, ale to nie praca) :roll: ? Co by było, gdyby było więcej młodych o kilka milionów? Katastrofa by była.

bakus napisał(a):DLaczego warto czekać skoro i tak się prawdopodobnie będzie zdradzonym??

No cóż, tutaj każdy sam musi sobie odpowiedzieć na to pytanie. A może akurat Ty nie będzie zdradzony? W życiu nie ma reguł, jedynie można określić prawdopodobieństwo. Masz dwa wyjścia:
1. Poddać się, tzn. nie próbować wchodzić w żaden związek.
2. Naiwnie wierzyć, że druga osoba jest Ci wierna, a jeśli już zdradzi, to starać się wybaczyć i jeszcze bardziej naiwnie wierzyć, że drugi raz tego nie zrobi :roll: .

Candy14 napisał(a): Twoi rodzice sie zdradzali?

Oficjalnie nic o tym nie wiem, ale prawdopodobieństwo tego, że moi rodzice albo Twoi mieli skoki w bok jest ogromne szczególnie, jeśli są atrakcyjnymi ludźmi, a mój ojciec był i nadal jest bardzo przystojny, powodzenie zawsze miał ogromne.

przez Marsal2 28 maja 2012, 23:16
carlosbueno, kto Ci to wypaplał?! :P

New-Tenuis napisał(a):To jest dla mnie bardzo boląca sprawa, że nigdy z nikim nie byłam. Źle się z tym czuję i ani razu nie napisałam, że jest inaczej.

I znowu mogę powiedzieć, że czuję się dokładnie tak samo. :?
Marsal2

Sortuj wg