Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 12 sie 2016, 10:27
Nihil napisał(a):NN4V, lewackie scierwo, za co Ci dali ostrzeżenie ? :P Heh, to teraz już mogę umierać :D

Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 10:22
Uważam,że w tym temacie nie powinni pisać :
1) osoby w związkach,zarówno kobiety i mężczyźni.
2) osoby bez związków,ale już nie prawiczki.Płci obojga.
3) Osoby,szukające dyskusji nie na temat.
4) trolle,zarówno z lewej jak i prawej strony.

przez Reynevan 13 sie 2016, 10:51
Arhol napisał(a):Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.

Zaorane
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 11:01
wiejskifilozof, to chyba wtedy mało osób pozostanie do dyskusji... ;)
Psychotropka`89

przez NN4V 13 sie 2016, 11:18
Reynevan napisał(a):
Arhol napisał(a):Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.

Zaorane

"Stonoga analu" - ech szkoda, że nie umiem rysować. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

przez Reynevan 13 sie 2016, 11:19
NN4V napisał(a):"Stonoga analu"

Obrazek
Reynevan

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 12:13
Psychotropka`89 napisał(a):wiejskifilozof, to chyba wtedy mało osób pozostanie do dyskusji... ;)

Rozumiem,ale co wspólnego ma kłótnia o polityce,do mojej tragedii.Braku seksu w wieku 39 lat i chęci pójścia do panienki.Bo,o tym myślę już.

przez Ḍryāgan 13 sie 2016, 12:19
wiejskifilozof, a nie wydaje Ci się, że

akurat mogą coś poradzić w tej kwestii. Ja bym rzekł, że powinny się tu wypowiadać np. wszystkie kobiety, bo któż może wiedzieć coś w kwestii jak rozumuje płeć przeciwna, jak nie sama płeć przeciwna. W innym wypadku wątek przerodzi się w marudzenie prawiczków, jak im źle i jak nie mają szans. Bzdura total, bo chyba nie o to chodzi, a raczej o wyjście z "trudnej" sytuacji. Nie? Co do pozostałych punktów masz niewątpliwie rację
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 12:55
wiejskifilozof, to jest przesrana sytuacja... Serio Ci współczuję. Ale tak całkiem serio, to czemu nie pójdziesz do agencji?
Psychotropka`89

przez Michellea 13 sie 2016, 13:54
NN4V napisał(a):...dlatego śmiało posługuję się, ukutymi przez prymitywów, generalnymi terminami w odniesieniu do jednostek.

No skoro sam mówisz, że tak robisz, to nie będę się spierać :D

NN4V napisał(a):
Michellea napisał(a):
Reynevan napisał(a):Gdybym miała Ciebie ocenić na podstawie Twoich postów - abstrahując od poglądów - to śmiało mogę stwierdzić, że jesteś racjonalnie myślącą dziewczyną. Chyba dlatego Cię lubię. :D

Dzięki, ja Ciebie też :D

Lewactwo da się lubić. :mrgreen:

A mówiłam kiedyś, że się nie da? Najwyraźniej słabe są Twoje obserwacje dotyczące mojej osoby, skoro nadal nie zauważyłeś, że to nie tzw. lewacy są dla mnie problemem.

Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, a nie wydaje Ci się, że

akurat mogą coś poradzić w tej kwestii. Ja bym rzekł, że powinny się tu wypowiadać np. wszystkie kobiety, bo któż może wiedzieć coś w kwestii jak rozumuje płeć przeciwna, jak nie sama płeć przeciwna. W innym wypadku wątek przerodzi się w marudzenie prawiczków, jak im źle i jak nie mają szans. Bzdura total, bo chyba nie o to chodzi, a raczej o wyjście z "trudnej" sytuacji. Nie? Co do pozostałych punktów masz niewątpliwie rację

No, bo jak tak razem marudzą, to się utwierdzają nawzajem w jakichś bzdurnych stereotypach na temat kobiet. A to na pewno nie pomoże w kontaktach z nimi :lol:

przez Motocyklista 13 sie 2016, 13:55
Psychotropka`89 napisał(a):wiejskifilozof, to jest przesrana sytuacja... Serio Ci współczuję. Ale tak całkiem serio, to czemu nie pójdziesz do agencji?

Taniej wyjdzie konto na edarling. Jakaś ładna fotka profilowa, ciekawy opis i można do kogoś zagadać. Osobiście mam złe wspomnienia z tym portalem i dałem sobie spokój ale jak ktoś ma szczęście to może poznać kogoś...normalnego.

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 14:05
Motocyklista, w realu wyjdzie,ze dales "korzystne" zdjecie i kobita moze Cie spuscic po brzytwie. Mialam taka sytuacje kilka razy. Foto spoko,ale jak dochodzilo do spotkania,to czar pryskal i uciekalam szybciutko. Sciemnianie,przynajmniej w moim przypadku nie przynioslo skutku.
Lata nie bylam na takich portalach ale ciezko bylo o kogos normalnego. I z tego co wiem z biegiem czasu o normalnych coraz ciezej.
Dlatego gdybym ja byla w takiej sytuacji,to duzo bym iprezowala. Na zakrapianych spotkaniach zawsze "cos" sie trafi. A procenty dzialaja niejednokrotnie lepiej niz photoshop. :D A jesli i tutaj by sie nie udalo,to pewnie poszlabym do agencji towarzyskiej. No nie wiem jaka moze byc inna opcja. :bezradny:
Psychotropka`89

przez Reynevan 13 sie 2016, 16:31
Od lewaków mnie wyzywają...

Obrazek
Reynevan

przez Gal 13 sie 2016, 16:47
Arhol napisał(a): dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.
znaczy będzie sterczeć? Sorki za OT
Gal

Sortuj wg