Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 12 sie 2016, 10:27
Nihil napisał(a):NN4V, lewackie scierwo, za co Ci dali ostrzeżenie ? :P Heh, to teraz już mogę umierać :D

Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 10:22
Uważam,że w tym temacie nie powinni pisać :
1) osoby w związkach,zarówno kobiety i mężczyźni.
2) osoby bez związków,ale już nie prawiczki.Płci obojga.
3) Osoby,szukające dyskusji nie na temat.
4) trolle,zarówno z lewej jak i prawej strony.

przez Reynevan 13 sie 2016, 10:51
Arhol napisał(a):Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.

Zaorane
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 11:01
wiejskifilozof, to chyba wtedy mało osób pozostanie do dyskusji... ;)
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez NN4V 13 sie 2016, 11:18
Reynevan napisał(a):
Arhol napisał(a):Jako że nazimoderacja kurwica.com jest przyjaźnie nastawiona do swoich użytkowników uprzejmie prosi użytkownika Nihil, by zamknął tą trollersko-prowodyrską jape albo dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.

Zaorane

"Stonoga analu" - ech szkoda, że nie umiem rysować. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Reynevan 13 sie 2016, 11:19
NN4V napisał(a):"Stonoga analu"

Obrazek
Reynevan

przez wiejskifilozof 13 sie 2016, 12:13
Psychotropka`89 napisał(a):wiejskifilozof, to chyba wtedy mało osób pozostanie do dyskusji... ;)

Rozumiem,ale co wspólnego ma kłótnia o polityce,do mojej tragedii.Braku seksu w wieku 39 lat i chęci pójścia do panienki.Bo,o tym myślę już.

przez Ḍryāgan 13 sie 2016, 12:19
wiejskifilozof, a nie wydaje Ci się, że

akurat mogą coś poradzić w tej kwestii. Ja bym rzekł, że powinny się tu wypowiadać np. wszystkie kobiety, bo któż może wiedzieć coś w kwestii jak rozumuje płeć przeciwna, jak nie sama płeć przeciwna. W innym wypadku wątek przerodzi się w marudzenie prawiczków, jak im źle i jak nie mają szans. Bzdura total, bo chyba nie o to chodzi, a raczej o wyjście z "trudnej" sytuacji. Nie? Co do pozostałych punktów masz niewątpliwie rację
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 12:55
wiejskifilozof, to jest przesrana sytuacja... Serio Ci współczuję. Ale tak całkiem serio, to czemu nie pójdziesz do agencji?
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Michellea 13 sie 2016, 13:54
NN4V napisał(a):...dlatego śmiało posługuję się, ukutymi przez prymitywów, generalnymi terminami w odniesieniu do jednostek.

No skoro sam mówisz, że tak robisz, to nie będę się spierać :D

NN4V napisał(a):
Michellea napisał(a):
Reynevan napisał(a):Gdybym miała Ciebie ocenić na podstawie Twoich postów - abstrahując od poglądów - to śmiało mogę stwierdzić, że jesteś racjonalnie myślącą dziewczyną. Chyba dlatego Cię lubię. :D

Dzięki, ja Ciebie też :D

Lewactwo da się lubić. :mrgreen:

A mówiłam kiedyś, że się nie da? Najwyraźniej słabe są Twoje obserwacje dotyczące mojej osoby, skoro nadal nie zauważyłeś, że to nie tzw. lewacy są dla mnie problemem.

Ḍryāgan napisał(a):wiejskifilozof, a nie wydaje Ci się, że

akurat mogą coś poradzić w tej kwestii. Ja bym rzekł, że powinny się tu wypowiadać np. wszystkie kobiety, bo któż może wiedzieć coś w kwestii jak rozumuje płeć przeciwna, jak nie sama płeć przeciwna. W innym wypadku wątek przerodzi się w marudzenie prawiczków, jak im źle i jak nie mają szans. Bzdura total, bo chyba nie o to chodzi, a raczej o wyjście z "trudnej" sytuacji. Nie? Co do pozostałych punktów masz niewątpliwie rację

No, bo jak tak razem marudzą, to się utwierdzają nawzajem w jakichś bzdurnych stereotypach na temat kobiet. A to na pewno nie pomoże w kontaktach z nimi :lol:

przez Motocyklista 13 sie 2016, 13:55
Psychotropka`89 napisał(a):wiejskifilozof, to jest przesrana sytuacja... Serio Ci współczuję. Ale tak całkiem serio, to czemu nie pójdziesz do agencji?

Taniej wyjdzie konto na edarling. Jakaś ładna fotka profilowa, ciekawy opis i można do kogoś zagadać. Osobiście mam złe wspomnienia z tym portalem i dałem sobie spokój ale jak ktoś ma szczęście to może poznać kogoś...normalnego.

przez Psychotropka`89 13 sie 2016, 14:05
Motocyklista, w realu wyjdzie,ze dales "korzystne" zdjecie i kobita moze Cie spuscic po brzytwie. Mialam taka sytuacje kilka razy. Foto spoko,ale jak dochodzilo do spotkania,to czar pryskal i uciekalam szybciutko. Sciemnianie,przynajmniej w moim przypadku nie przynioslo skutku.
Lata nie bylam na takich portalach ale ciezko bylo o kogos normalnego. I z tego co wiem z biegiem czasu o normalnych coraz ciezej.
Dlatego gdybym ja byla w takiej sytuacji,to duzo bym iprezowala. Na zakrapianych spotkaniach zawsze "cos" sie trafi. A procenty dzialaja niejednokrotnie lepiej niz photoshop. :D A jesli i tutaj by sie nie udalo,to pewnie poszlabym do agencji towarzyskiej. No nie wiem jaka moze byc inna opcja. :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Reynevan 13 sie 2016, 16:31
Od lewaków mnie wyzywają...

Obrazek
Reynevan

przez Gal 13 sie 2016, 16:47
Arhol napisał(a): dildo banhammer zostanie mu wbity w dupe tak głęboko że jeszcze będzie starczyć dla 100 następnych multikont,będziesz stonogą analu,jedyną w swoim rodzaju.
znaczy będzie sterczeć? Sorki za OT
Gal

Sortuj wg