Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Reynevan 07 sie 2016, 22:06
Hans napisał(a):Ja myślę, że powinna być jakaś taka umowa spisywana przed ogółem czynności, które zaliczają się do seksu. W takiej umowie strony uzgadniałyby różne szczegóły dotyczące seksu, co jest dozwolone, a co nie, czy alkohol przed itd. I tak każdorazowo przed seksem umowa, oczywiście potwierdzana notarialnie, żeby nie było, że strona została wzięta na stronę i podstępnie zmuszona do podpisania umowy. Gdybym był adwokatem, to bym poprzez odpowiednie procesy nakręcił rynek takich umów, a potem zostałbym już tylko seksualnym notariuszem i żył z poświadczania umów dotyczących warunków spółkowania.

Po co? Przecież zawsze się trochę gwałci...
Reynevan

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 22:08
Reynevan, serio????? Żadna Ci nie chce dać z dobrej woli? Tylko musisz trochę przemocą? Ja pierdzielę
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Reynevan 07 sie 2016, 22:09
Ḍryāgan napisał(a):
Reynevan, serio????? Żadna Ci nie chce dać z dobrej woli? Tylko musisz trochę przemocą? Ja pierdzielę

Nie skomentuję tego, bo szkoda strzępić ryja.
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iiwaa 07 sie 2016, 22:10
Ḍryāgan napisał(a):Hans, wszystko już ktoś wymyślił:
http://joemonster.org/art/1411
a feministki tak:
http://joemonster.org/art/34705

I Chłopak i Dziewczyna mają prawo przerwać już podjęte działania bez podania przyczyny w dowolnym momecie

No i wszystko szlag trafił :D
Też mi umowa :D
"Sprzedający zobowiązuje się wydać kupującemu rzecz w terminie..."
"Sprzedający może odmówić wydania rzeczy bez podania przyczyny w dowolnym momencie"
:D

Feministki nie przewidziały, że są takie podstępne baby, które mówią nie, żeby się podroczyć 8)

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 22:13
Feministki nie przewidziały, że są takie podstępne baby, które mówią nie, żeby się podroczyć
wiedziałem, że kobiety to przewrotne stworzenia. A podręcznik do logiki kobiet musiałby mieć tysiąc stron. A feministki są brzydkie i tak nikt nie chciałby się z nimi kochać. Nie tknąłbym kijem mimo chcicy
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Hans 07 sie 2016, 22:15
iiwaa napisał(a):
Hans napisał(a):Ja myślę, że powinna być jakaś taka umowa spisywana przed ogółem czynności, które zaliczają się do seksu. W takiej umowie strony uzgadniałyby różne szczegóły dotyczące seksu, co jest dozwolone, a co nie, czy alkohol przed itd. I tak każdorazowo przed seksem umowa, oczywiście potwierdzana notarialnie, żeby nie było, że strona została wzięta na stronę i podstępnie zmuszona do podpisania umowy. Gdybym był adwokatem, to bym poprzez odpowiednie procesy nakręcił rynek takich umów, a potem zostałbym już tylko seksualnym notariuszem i żył z poświadczania umów dotyczących warunków spółkowania.

:lol: :lol: :lol:
Wyobrażam to sobie, sobota, godzina 1 w nocy:
"Kochanie, nie teraz, forma pisemna z podpisem notarialnie poświadczonym!!!"

Żeś wymyślił
:D

PS Adwokat nie poświadcza umów ;)

He he. Wiem, ale bym brał takie sprawy i starał się wygrywać procesy, żeby ludzie zaczęli się bać i zaczęli podpisywać umowy przed seksem, a ja wtedy już bym rozkręcał interes notarialny (wiem, zostać notariuszem pewnie nie jest łatwo) i za "niewielką" opłatą poświadczał takie umowy. Mogłoby być jednorazowo bądź hurtowo, np. 10 - 15 razy w miesiącu, partnerka zobowiązuję się brać regularnie ketonal na bóle głowy, partner zobowiązuje się do regularnego mycia, spółkowanie przed pracą wykluczone, najpóźniej godzinę przed snem (wpisać o której się kładą), strony dopuszczają w czasie gry wstępnej ...., w czasie spółkowania ...., stosunek nie dłuższy niż ...., praktyki BDSM zagrożone są kara pozbawienia wolności do lat 3. :D

edit:
Tym samym bym wprowadził ideologię do prawa - ideologię zarabiania pieniędzy na strachu.
Ostatnio edytowano 07 sie 2016, 22:21 przez Hans, łącznie edytowano 1 raz
Feed your head
Feed your head

przez iiwaa 07 sie 2016, 22:20
Ḍryāgan napisał(a):
Feministki nie przewidziały, że są takie podstępne baby, które mówią nie, żeby się podroczyć
wiedziałem, że kobiety to przewrotne stworzenia. A podręcznik do logiki kobiet musiałby mieć tysiąc stron. A feministki są brzydkie i tak nikt nie chciałby się z nimi kochać. Nie tknąłbym kijem mimo chcicy

Toś się pomylił, bo szefowa koła,którym się opiekuję, to zdeklarowana (i to skrajna) feministka, a dziewczyna niebrzydka ;)
Ale już tak serio - one sobie uzurpują nazwę "feministki", przez co inne kobiety nie chcą już jej używać, żeby nie podpisywać się pod tym stekiem bzdur.

Owszem, przewrotne :D
Powiem Ci, że (znam to z autopsji) potrafią siedzieć, obserwować kątem oka (tak, że nie widzisz), nic nie mówić, nic nie robić, a potem stwierdzić, że Ty nic nie robisz, już Ci się nie podoba i focha ma. I surprise, nie lubi Cię przez tydzień, Twoja wina :nono:

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 22:24
iiwaa, moja kobieta to mnie tylko szantażuje, żebym wziął prochy teraz. Nie lubi jak mam wzloty. I się focha wtedy. Pewnie ma rację

przez iiwaa 07 sie 2016, 22:37
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, moja kobieta to mnie tylko szantażuje, żebym wziął prochy teraz. Nie lubi jak mam wzloty. I się focha wtedy. Pewnie ma rację

Nie lubi, jak się lepiej czujesz?

Nie no, ja żartowałam z tych fochaniem, nie jestem z tych fochających się ;) Jakbym robiła takie sceny, to bym dawno męża nie miała :D

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 22:46
iiwaa, no chyba nie lubi jak się czuję za dobrze :twisted:

przez iiwaa 07 sie 2016, 22:49
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, no chyba nie lubi jak się czuję za dobrze :twisted:

Teraz to nie rozumiem

przez Ḍryāgan 07 sie 2016, 22:54
iiwaa, a co tu do rozumienia?

przez iiwaa 08 sie 2016, 00:07
Ḍryāgan napisał(a):iiwaa, a co tu do rozumienia?

Już rozumiem, przeczytałam trochę o Twojej chorobie.

przez iiwaa 08 sie 2016, 10:29
[quote="NN4V"]
I innej - acz do mnie nic nie pisala, tylko do innych - nieumiejacej powstrzymac wlasnych emocji tez sie dostalo ;)
Toz to wlasnie charakteryzuje osobe majaca jakikolwiek poziom - umie wyrazic swoja dezaprobate bez rzucania wulgaryzmem co drugie slowo, ale to juz temat w dyskusji o Stonodze :D

Sortuj wg