Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Michellea 26 lip 2016, 21:56
Monster6 napisał(a):Michellea, Jeśli taka kobieta nie ma prawa jazdy to wybierze faceta z prawem jazdy.Dla wielu facet bez prawka to nie facet.Nie widzę nic złego w tym że kobieta ma jakieś wymagania a nie że wystarczy jej jedynie ''fajny facet''.Jeśli takich ułomności jak brak prawka nie ma wiele to nie ma tragedii jeśli jest więcej to ciężko znależć kobietę.Fajnością nigdzie kobiety nie zawiezie jeśli ona nie ma prawka.

Dla mnie to zbytnie generalizowanie. Prawko to tylko jeden z elementów.

Zaczyna to niebezpiecznie przypominać dyskusję o rencistach/mało zarabiających, która już się tu odbywała :lol:

Nie widzę nic złego w tym że kobieta ma jakieś wymagania a nie że wystarczy jej jedynie ''fajny facet''.

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś. Dla mnie pod pojęciem "fajny facet" też kryją się wymagania. Nawet całkiem sporo.

przez Mili89 27 lip 2016, 01:02
ja NIGDY nie patrzylam czy ktos ma prawo jazdy czy nie ...
moj maz gdy go poznalam tez go nie mial... ale wogole mi to nie przeszkadzalo, nie mialo dla mnie znaczenia...
teraz jestesmy 5 lat po slubie, maz ma prawo jazdy... wiec nie rozumiem tego wymagania...
czlowiek cale zycie sie ksztalci , nabywa nowych umiejetnosci...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Lonley Paladin 27 lip 2016, 03:03
Pierwszy raz słyszę że mężczyzna bez prawa jazdy jest gorszym egzemplarzem. Co jeszcze ludzie nie wymyślą ? Jeżeli go nie stać na samochód to nie będzie robił prawa jazdy to proste, strach pomyśleć co panie sądzą o rencistach którzy nie mogą pracować. Może to mężczyzna powinien wymagać prawa jazdy od kobiety? Bo dlaczego nie? Coraz więcej mają kobiety wymagań a później zostają same bo nikt im nie odpowiada. Tu po prostu chodzi o materialistyczne podejście, kobiety mało dojrzałe chcą żeby facet podjeżdżał najlepiej jakąś fajną furą pod ich dom żeby zrobić szpan na dzielni. A co z osobami z wadą wzroku ja się pytam? Co z tymi którzy mają chorobę lokomocyjną i nie mogą prowadzić ktoś się zastanawiał? A no tak nie są pełnowartościowymi mężczyznami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez WolfMan 27 lip 2016, 09:01
;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Arhol 27 lip 2016, 10:54
Obrazek
Jeśli panna ma typa odrzucić nawet jeśli na niego "leciała" i pierdo*nęła nim tylko dla tego że ten nie ma prawka to znaczy że i tak szukała tylko darmowego szofera :D
Prawko warto zrobić niezależnie od stanu rzeczy *potwierdzone info jako pleb pasażer*.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez sebastian86 28 lip 2016, 23:37
no i stalo sie , dostalem brutalnego kosza,fajnie sie pisalo, dziewczyna sama proponowala przejscie na FB, i komorki ,ale wkoncu padlo pytanie o prawko, no i pare godzin pozniej dowiedzialem sie ze dla niej facet bez prawka to nie facet i moge byc tylko kolegą dla niej.poczulem sie znokautowany...ale dobrze ze to sie stalo teraz a nie pozniej.kobiety bywaja naprawde okrutne.dodam ze ona sama prawko ma.
We Are The Champions 2016(L)

przez Monster6 28 lip 2016, 23:40
sebastian86,
Monster6 napisał(a): Dla wielu facet bez prawka to nie facet.

A nie mówiłem :pirate:
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Prakseda 28 lip 2016, 23:45
Monster6 napisał(a):Michellea, Jeśli taka kobieta nie ma prawa jazdy to wybierze faceta z prawem jazdy.Dla wielu facet bez prawka to nie facet.

A jeśli kobieta bez prawa jazdy wybierze jednak faceta również bez prawa jazdy, to kim jest? Nie kobietą? W takim razie ja nie kobieta wybrałam nie faceta - nie mam pojęcia, kim jesteśmy, w każdym bądź razie tworzymy związek :lol:

przez Monster6 28 lip 2016, 23:54
Prakseda, Wyjątki potwierdzają regułę.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez Prakseda 29 lip 2016, 00:02
Monster6, szczerze to powątpiewam bym była wyjątkiem. W rozmowach z koleżankami nigdy nie spotkałam się z jawnym wyrażeniem, by dla którejkolwiek dziewczyny miało to znaczenie. O ile dobrze pamiętam <nie jestem pewna, bo nigdy nie przywiązywałam wagi do tego, kto ma uprawnienia do prowadzenia samochodu, a kto nie, więc mogę się mylić>, że moja znajoma była w związku z facetem, który nie miał prawka < ona je miała>. Od kilku lat są po ślubie, mają dziecko. Zapewne trafiają się kobiety, dla których ta kwestia jest aż tak istotna, iż są w stanie przekreślić faceta, ale generalizowanie, że takie podejście to norma, jest przesadą.

przez kasza_w_spreju 29 lip 2016, 00:14
Wyjątek, wyjątek... Ch%^ nie wyjątek! Dla większości prawko ma marginalne znaczenie. Rozejrzyjcie się po ulicy. Nie wszyscy faceci zarabiają przynajmniej trzykrotność średniej krajowej, nie zawsze mają uprawnienia do jazdy samochodem, ciężarówką, czołgiem, budowę atlety, twarz Goslinga czy innego Deppa. Przyczyna leży gdzie indziej.

PS
Przeczytałem cały wątek w ~4 lata. Dlaczego nie dostałem achievmenta?

przez sebastian86 29 lip 2016, 00:16
ja sam znam kobiete ktora wyszla za faceta bez prawka, choc akurat ona sama miala to bylo latwiej jej przymknac oko moze.
We Are The Champions 2016(L)

przez Natla_Miness 29 lip 2016, 00:28
Ja myślę, że to była forma spławienia z tym prawkiem. Jak się ma ten seksapil, to nawet można mieć dwie głowy i znaleźć dziewczynę. Z resztą co dwie głowy to nie jedna. Jednak na dalszym etapie związku myślę, że bardziej przydałyby się dwa penisy, niż dwie głowy; ale mogę się mylić.
Wcześniej monk.2000

przez Michellea 29 lip 2016, 00:55
kasza_w_spreju napisał(a):Wyjątek, wyjątek... Ch%^ nie wyjątek! Dla większości prawko ma marginalne znaczenie. Rozejrzyjcie się po ulicy. Nie wszyscy faceci zarabiają przynajmniej trzykrotność średniej krajowej, nie zawsze mają uprawnienia do jazdy samochodem, ciężarówką, czołgiem, budowę atlety, twarz Goslinga czy innego Deppa. Przyczyna leży gdzie indziej.

No właśnie. Tylko niektórzy faceci wyrastają wierząc w to, że jak tego nie mają, to są przegrani. A jak jeszcze trafią na grupę kobiet, które mają takie wymagania (są takie, tylko nie wiem, czy są warte tego, żeby z nimi być), to się utwierdzają w tym przekonaniu.

PS
Przeczytałem cały wątek w ~4 lata. Dlaczego nie dostałem achievmenta?

Bo to forum jest niesprawiedliwe. Deal with it ;)

Sortuj wg