Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 28 maja 2012, 16:06
a ich dzieci dobrze sobie radzą w życiu

To zapewne.. DDA raczej dobrze sobie w zyciu radza..gorzej z emocjami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 28 maja 2012, 16:11
dobrze sobie radzą bo musieli szybko sobie radzić samemu w życiu i nie mieli takiego wsparcia materialnego i nadskakiwania jak np ja.
No ale nie zazdroszczę nikomu rodziców alkoholików choc ja se radzę zarówno źle w życiu jak i z emocjami a raczej ich brakiem.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 28 maja 2012, 16:15
Moje malzenstwo tez z boku wygladalo wzorowo... sama nie rozumialam co mi nie gra i czemu jest mi zle bo wiecznie slyszalam od matki ze w dupie mi sie przewraca .. nie pije , nie bije , wyplate przynosi ...po rekach powinnam calowac... cos takiego jak przemoc psychiczna dla niej nie istniala. Na tle malzenstw w mojej rodzinie i moich rodzicow rzeczywiscie wypadalo calkiem dobrze ..tylko jaki to byl punkt odniesienia? Dobrze na tle przemocy w rodzinie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 28 maja 2012, 16:30
Kiedyś starczyło aby facet nie bił za mocno i nie pił za dużo i już był uważany za dobrego a jak by nie pił i nie bił to to by już nie był prawdziwy chłop tylko baba.

przez New-Tenuis 28 maja 2012, 17:23
bakus, owszem, jeśli mam się pieprzyć z jakimś gostkiem, który mnie następnego dnia zostawi, to tak, wolę być dziewicą do końca życia. Nigdy nie zrobię tego z nikim bez miłości. Kropka. Może jako facet masz inaczej.

-- 28 maja 2012, 16:31 --

bakus napisał(a):Uroda też nie jest wieczna, a im później dziecko tym gorzej i większe ryzyko dla samego dziecka jak i kobiety.

Mógłbyś mnie nie dobijać?
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Marsal2 28 maja 2012, 17:37
New-Tenuis napisał(a):Nigdy nie zrobię tego z nikim bez miłości.

Podzielam ten pogląd w 100%. :D

New-Tenuis, pod 40 pewnie nie podchodzisz, więc i ryzyko nie tak duże. ;)
Marsal2

przez ladywind 28 maja 2012, 17:55
carlosbueno napisał(a):Kiedyś starczyło aby facet nie bił za mocno i nie pił za dużo i już był uważany za dobrego a jak by nie pił i nie bił to to by już nie był prawdziwy chłop tylko baba.

A teraz jest tak:

Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą 8)
Nie wiem czy ty o tym wiesz???
Nature mają co raz bardziej samczą :D
Więc ty się lepiej strzeż :time: :twisted:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 28 maja 2012, 17:59
Co do wymagań kobiet to ja w żadnych czasach bym ich chyba nie spełnił

przez bittersweet 28 maja 2012, 18:13
Marsal2 napisał(a):

A co z zaspokajaniem potrzeb seksualnych ? Zastanawiam się nad tym czytając ten wątek, bo w młodości to mnie strasznie męczyło, po prostu ciągle miałam na to ochotę. Niezależnie czy byłam w kimś zakochana czy nie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez carlosbueno 28 maja 2012, 18:17
cudak napisał(a):
Marsal2 napisał(a):

A co z zaspokajaniem potrzeb seksualnych ? Zastanawiam się nad tym czytając ten wątek, bo w młodości to mnie strasznie męczyło, po prostu ciągle miałam na to ochotę. Niezależnie czy byłam w kimś zakochana czy nie.

Mnie też kiedyś męczyło ale od paru lat mniej po 30- ce libido spada ale mam żal że straciłem okres najlepszej sprawności seksualnej niepowrotnie

przez ajajaj89 28 maja 2012, 18:40
Moim zdaniem tu bardziej chodzi o dopasowanie wrodzonego temperamentu dziecka do zachowania rodzicow. Jezeli dziecko ma dobre geny to nawet jezeli wychowa sie wsrod patologii to i tak wyjdzie na prosta. Natomiast, my ludzie z dziedzictwem zaburzen psychicznych jestesmy bardziej podatni na dysonans w relacji z matką - jezeli jej zachowania nie sa dostosowane do naszego self - wpadamy w chorobę, podczas gdy ludzie ze zdrowymi genami wybrna jakos z tej relacji.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Marsal2 28 maja 2012, 18:42
cudak, też mam wysokie libido, ale zaspokajam się sam. Po prostu nie jestem wstanie przespać się z byle kim. Po pierwsze, jestem zbyt nieśmiały, żeby to zaproponować. Po drugie, byłoby to sprzeczne z moimi zasadami moralnymi.
Marsal2

przez ajajaj89 28 maja 2012, 18:42
Pozostaje nam wiec dwie mozliwosci aby czlowiek z defektem genetycznym byl zdrowy: musi "wylosowac" rodzicow, ktorzy doskonale dopasują się do jego self, albo psychoterapia zostaje.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez bakus 28 maja 2012, 19:17
W ogóle to szok... bo jak napisałem, że miałem źle w dzieciństwie to mnie tu zbluzgali że zwalam wine na rodziców a tymczasem teraz ;]

cudak napisał(a):bakus, no matka w dzieciństwie, kiedy podświadomośc dziecka jest b delikatna i wrazliwa, zakodowała Ci że zwiazek to seks a seks to zło i kurewstwo... ergo związek to zło i kurewstwo... a potrzeby seksualne i ich zaspokajanie to kurewstwo... więc moze podswiadomie przełozyłes te słowa na realia, a mianowicie dosłownie chcesz zaspokajac swoje potrzeby u dziwek :arrow: seks :arrow: kurewstwo..

Wiem co masz na myśli ale to chyba nie działa w ten sposób. Nigdy nie myślałem tym torem i myśląc o tym nie wydaje mi sie, żeby tak było.
Nie chce być już prawiczkiem, chce zasmakować seksu i to jest powód dla którego chcę tam pójść... ale nie mogę sie wziąć w końcu i iść.
cudak napisał(a):A kiedy chcesz odejść od tego podświadomie zakodowanego scenariusza, to pojawiaja sie blokady, dlatego do tej pory nie nawiazałes normalnej relacji z kobietą. Mimo tego ze masz przeciez :bezradny: warunki i mozliwości. Czyli podprogowo coś Cię blokuje, najpewniej to chore nastawienie matki tak na Ciebie wpłynęło.

Blokady się pojawiają. Fakt. Jednocześnie chce stracić prawictwo a jak była okazja to nie skorzystałem i nie z powodu strachu przed porażka czy coś... i nienawidzę tego w sobie. Nie wiem jednak skąd pomysł, że mam możliwości :P Okazji nie było niestety :( Z drugiej strony nie będe kłamać, że cięzko mi kiedykolwiek będzie wejść w zwiazek... Wiem o tym nie od dziś i między innymi też dlatego twierdze, że będe zawsze sam. Jak ja mam się z kimkolwiek wiązac jak i tak zabiegany jestem i zawalony pracą, tearz za granicę lece na kilka miechów. Po powrocie pewnie też... do takiego, ktore otworzylo rynek pracy i znowu zacznie się zapierdal i walka o przetrwanie...

Kiya napisał(a):Candy14, ja tam nie mam nic przeciwko, zrobi się więcej miejsca na naszej planecie, jak się ludzie nie będą rozmnażać :P

Nie wiem jak to interpretować ale mi się źle zrobiło jak to przeczytałem... co to ma niby znaczyć??

New-Tenuis napisał(a):bakus, owszem, jeśli mam się pieprzyć z jakimś gostkiem, który mnie następnego dnia zostawi, to tak, wolę być dziewicą do końca życia. Nigdy nie zrobię tego z nikim bez miłości. Kropka. Może jako facet masz inaczej.

Ale skrajne podejście do tematu... No jak seks przygoda to chyba bez zobowiązań tak? Nikt tu nikogo nie zostawia. No ale ok. Bądź dziewicą do końca życia. Ja nie chcę. Jako facet mam inaczej. Zresztą nie tylko ja tak uwazam, jestem peiwen, że na forum jest wiele dziewczyn, które miały seksualne przygody bez miłości.
New-Tenuis napisał(a):Mógłbyś mnie nie dobijać?

Nie było to moim celem. To miałbyć taki trochę kubek zimnej wody na twarz. Zresztą to ty pisałaś o tym, że 40 lat i też da radę...

carlosbueno pooglądaj filmy ze Jasonem Stathamem. Obserwuj mowę ciała dokładnie i spróbuj ją wprowadzić do swojego ja. Od razu panny będą zwracać na Ciebie uwagę.
Ostatnio edytowano 28 maja 2012, 19:24 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Sortuj wg