Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez joha 02 lip 2016, 17:29
Ḍryāgan napisał(a):joha, Pociąg do dziewic uważasz za rodzaj preferencji seksualnych??? ale jak wiadomo kobieta pozostaje dziewicą do pierwszego razu, a potem co? Dziewczyna na jedną noc a potem następna dziewica?

Szuka związku na stałe z taką kobietą, która nie byłą z innym mężczyzną. Dlatego odrzuca te kobiety, które były z innymi mężczyznami. Co w tym nieodpowiedniego?

Michellea napisał(a):Nie. To wynik błędnego rozumienia normy moralnej w kontekście jego wiary. Przewartościowanie dziewictwa przy jednoczesnym pominięciu tego, co najważniejsze - wartości kobiety jako osoby i człowieka.

Czy to ważne w jakim kontekście rozumuje? To są jego poglądy, tak chce sobie życie układać i nie widzę powodu, żeby z niego szydzić. Dla niego wartościowe są właśnie takie kobiety, które traktują swoją seksualność bardzo poważnie i czekają z pierwszym razem na jedynego partnera. Dla niego dziewictwo jest wartością i łączy się z wartością kobiety. Są faceci, którzy z góry odrzucają dziewczyny palące papierosy, jako nieodpowiednie kandydatki na ich dziewczyny. Świadomie je dyskryminują, podobnie jak kolega dyskryminuje kobiety, które nie są dziewicami. Naprawdę nie widzę tutaj nic złego.
joha

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 17:30
Ḍryāgan napisał(a):joha, chyba nie rozumiesz o co chodzi - dziewice wcale nie są gorsze, ale kobiety, które już miały partnerów też nie są gorsze. Co to w ogóle za kategoryzowanie na lepszych i gorszych? To wzbudza mój sprzeciw i tylko to

Nikt tutaj nie pisał że nie dziewice są gorsze. Tak jak blondynka nie jest gorsza i głupsza od brunetki. Ale każdy człowiek ma jakieś wymagania i oczekiwania względem partnera. Jedni chcą wysokiej brunetki z nogami do ziemi, inni stabilizacji finansowej i wsparcia a jeszcze inni 20 cm na 15 cm w spodniach i śniadej karnacji.
Każdy w swojej głowie sobie rozrysowywuje partnera jaki powinien być. Ja np lubie dziewczyny które nie rzucają się w oczy, nie ubrane wyzywająco bez makijażu itp Czy to też znaczy że przedmiotowo je traktuje? Rozumiem byłbym hipokrytą gdybym oczekiwał dziewictwa samemu go nie mając.

Nie popieram tylko nie dziewic które co chwila zmieniają partnerów, są dwulicowe i zdradliwe ale chyba mam prawo tak sądzić ? Niedziewica niedziewicy nierówna więc nie ougólniajmy.

przez Monster6 02 lip 2016, 17:39
Lonley Paladin, Oczywiście że masz prawo tak sądzić.Tylko dopóki nie zmienisz swojego nastawienia,rozumowania masz nikłe szanse na znalezienie seksu innego niż u kobiet najstarszego zawodu na świecie.Tak samo jak kobiety do związku.Bo gdzie będziesz szukał dziewicy w podstawówce? Ok,tylko uważaj żeby za pedofila cię nie wzieli.Będziesz szukał kobiety z dziewictwem do sprzedania? Drogie rzeczy panie.Większość osób ci próbuję to rozumowanie wyperswadować w dobrej wierze.
Ostatnio edytowano 02 lip 2016, 17:41 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 02 lip 2016, 17:39
I tak uważam, że to wszystko jest takim sobie gdybaniem. Bo można mieć swoje preferencje, głośno o nich mówić - a jak przyjdzie co do czego, spotka się tę właściwą kobietę i coś zajarzy, pojawi się chemia nagle się okazuje, że ona ma się nijak do tego wyśnionego ideału, bywa nawet jego przeciwieństwem a i tak jest najpiękniejsza na świecie. To co jest najfajniejsze w seksie to bliskość z ukochaną osobą
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Michellea 02 lip 2016, 17:41
joha, dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

Lonley Paladin, oczywiście, że każdy ma pewne preferencje w stosunku do potencjalnego partnera. Ale chodzi o to, że jeśli np. Twoim ideałem jest blondynka, a spotykasz świetną dziewczynę, ale brunetkę (która za cholerę nie da się przefarbować na blond 8) ), to co wtedy? Nie będziesz z nią, bo ma nie ten kolor na głowie? To samo jest z dziewictwem. Zresztą w wierze katolickiej ważniejsza jest czystość, która jest możliwa nawet w przypadku już-nie-dziewic.

Ja np lubie dziewczyny które nie rzucają się w oczy, nie ubrane wyzywająco bez makijażu itp

Gdzie Ty widujesz kobiety całkowicie bez makijażu? 8)

przez joha 02 lip 2016, 17:49
Michellea napisał(a):dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

Nie obchodzi mnie "dyskryminacja" jako hasło w mediach dla wzbudzania niezdrowych emocji. Jeśli lubię niskie kobiety to dyskryminuję te wysokie, jeśli lubię Murzynki, to dyskryminuję Białaski(?) i guzik mnie obchodzi co myśli na ten temat Gwiazda Śmierci z ul. Czerskiej.

oczywiście, że każdy ma pewne preferencje w stosunku do potencjalnego partnera. Ale chodzi o to, że jeśli np. Twoim ideałem jest blondynka, a spotykasz świetną dziewczynę, ale brunetkę (która za cholerę nie da się przefarbować na blond 8) ), to co wtedy?

Albo będę żył w zgodzie ze swoimi przekonaniami albo zmienię swoje przekonania i będę żył z nimi w zgodzie :D
joha

przez wiejskifilozof 02 lip 2016, 18:06
Monster6 napisał(a):wiejskifilozof, Skoro nie chcesz być prawiczkiem i to jest obecnie jedyne wyjście.To zamiast się tyle nad tym zastanawiać po prostu idz i zrób swoje :great:

Brak kasy i odwagi.Ktoś tu,szuka dziewic ?
Cóż,ja bym nie chciał.Dwoje,co nigdy tego nie robiło.
Jak by co to ja szukał,bym kobiety w seksie doświadczonej.

przez NN4V 02 lip 2016, 21:45
joha napisał(a):
boleQ napisał(a):NN4V, jesteś wyjątkowym kretynem, byłoby świetnie jakbyś przestał już pisać na tym forum bo tych twoich "mądrości" nie da sie już czytać

W jednym z wątków przyznał się, że z tego konta korzysta wspólnie ze swoją kobietą. :D ...

Bzdura - jesteś kłamcą lub idiotą.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez NN4V 02 lip 2016, 21:48
Ḍryāgan napisał(a):joha, Pociąg do dziewic uważasz za rodzaj preferencji seksualnych??? ale jak wiadomo kobieta pozostaje dziewicą do pierwszego razu, a potem co?...

Znałem taką, co 7 razy była dziewicą. Dla chcącego nic trudnego, a rezolutność facetów jak widać bez szału. :lol:

przez NN4V 02 lip 2016, 21:50
boleQ napisał(a):NN4V, jesteś wyjątkowym kretynem, byłoby świetnie jakbyś przestał już pisać na tym forum bo tych twoich "mądrości" nie da sie już czytać

Wzajemnie.
Niestety nie będzie świetnie.

przez NN4V 02 lip 2016, 21:54
Ḍryāgan napisał(a):NN4V lubi wprowadzać w tematach pseudointelektualny bełkot, swoisty przerost formy nad treścią.

A możesz to jakoś dokładniej przybliżyć? Na czym polega ów "swoisty przerost formy nad treścią"?
Czy tylko tak sobie pierdzielisz farmazony z nudów?

przez Lonley Paladin 03 lip 2016, 00:38
Monster6 napisał(a):Lonley Paladin, Oczywiście że masz prawo tak sądzić.Tylko dopóki nie zmienisz swojego nastawienia,rozumowania masz nikłe szanse na znalezienie seksu innego niż u kobiet najstarszego zawodu na świecie.Tak samo jak kobiety do związku.Bo gdzie będziesz szukał dziewicy w podstawówce? Ok,tylko uważaj żeby za pedofila cię nie wzieli.Będziesz szukał kobiety z dziewictwem do sprzedania? Drogie rzeczy panie.Większość osób ci próbuję to rozumowanie wyperswadować w dobrej wierze.

Chociażby w kościele. Co to jest mało kobiet które czekają z seksem do ślubu z powodów religijnych? https://www.youtube.com/watch?v=lyQ6wnMcVxo on jakoś znalazł dziewice sam będąc czysty w wieku 33 lat, więc szanse nie są zerowe. A jeżeli nie uda mi się znaleździ takiej kobiety mam jeszcze plan b i c więc spokojnie. Zresztą polecam obejrzeć cały filmik bo trochę zrozumiecie mój sposób myślenia.

przez Lonley Paladin 03 lip 2016, 00:49
Michellea napisał(a):joha, dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

Lonley Paladin, oczywiście, że każdy ma pewne preferencje w stosunku do potencjalnego partnera. Ale chodzi o to, że jeśli np. Twoim ideałem jest blondynka, a spotykasz świetną dziewczynę, ale brunetkę (która za cholerę nie da się przefarbować na blond 8) ), to co wtedy? Nie będziesz z nią, bo ma nie ten kolor na głowie? To samo jest z dziewictwem. Zresztą w wierze katolickiej ważniejsza jest czystość, która jest możliwa nawet w przypadku już-nie-dziewic.

Ja np lubie dziewczyny które nie rzucają się w oczy, nie ubrane wyzywająco bez makijażu itp

W wierze katolickiej dziewictwo jest bardzo ważne. Oczywiście po wyznaniu szczerej skruchy i spowiedzi grzechy zostają odpuszczone. Ale seks przedmałżeński to grzech który był karany w ST śmiercią. Nawet jest wzmianka że seks łączy dusze więc ślub jest tylko formalnością a najważniejszą rzeczą jest właśnie ten pierwszy raz małżonków swoiste dopełnienie wzięzi. Poza tym dzisiejsza wiara ma niewiele wspólnego z tym co nauczał Jezus 2 tysiąca lat temu. Kościół przemyka oczy na pewne zachowania ludzi w obawie o jeszcze większe zmniejszenie wiernych. Zresztą poczytaj sobie fragmenty Biblii i co święty Paweł pisał o tym. Najwięcej ludźi będzie straconych właśnie przez grzechy seksualne bo one są najpowszechniejsze. Bóg dając nam popęd dał nam zadanie żeby nad nim panować, i dla większości jest to niemożliwe do wykonania niestety. Ale to tak abstrachując od tego tematu jaki się tu zrobił.

przez Lonley Paladin 03 lip 2016, 01:00
Lonley Paladin napisał(a):
Michellea napisał(a):joha, dyskryminacja to nic złego? Eh... Obaj macie dziwne poglądy na temat kobiet i związków. Nie dziwię się, że kobiety Was unikają.

W wierze katolickiej dziewictwo jest bardzo ważne. Oczywiście po wyznaniu szczerej skruchy i spowiedzi grzechy zostają odpuszczone. Ale seks przedmałżeński to grzech który był karany w ST śmiercią. Nawet jest wzmianka że seks łączy dusze więc ślub jest tylko formalnością a najważniejszą rzeczą jest właśnie ten pierwszy raz małżonków swoiste dopełnienie wzięzi. Poza tym dzisiejsza wiara ma niewiele wspólnego z tym co nauczał Jezus 2 tysiąca lat temu. Kościół przemyka oczy na pewne zachowania ludzi w obawie o jeszcze większe zmniejszenie wiernych. Zresztą poczytaj sobie fragmenty Biblii i co święty Paweł pisał o tym. Najwięcej ludźi będzie straconych właśnie przez grzechy seksualne bo one są najpowszechniejsze. Bóg dając nam popęd dał nam zadanie żeby nad nim panować, i dla większości jest to niemożliwe do wykonania niestety. Ale to tak abstrachując od tego tematu jaki się tu zrobił.

Wracając do tematu, powtórzę że jest to gdybanie co bym zrobił bo nigdy nie byłem zakochany(nie wiem nawet czy potrafię kochać drugiego człowieka kobiete), nawet zauroczony. Nigdy nie miałem okazji do jakiegoś bliższego kontaktu z kobietami. I nie wiadomo czy będę w ogóle kiedykolwiek miał, ale na dzień dzisiejszy jakbym spotkał nie dziewice i coś bym poczuł to raczej starałbym się nie zakochiwać, tylko pochodzić, wprawić się i zostawić(wiem że to nie brzmi niezbyt moralnie ale wiem sam że nie mógłbym być w takim związku na dłużej, znam siebie najlepiej ze wszystkich i wiem żeby mnie to męczyło do końca życia a nie chce tego, zresztą są tacy co tak robią cały czas i im ciągle uchodzi a mają na koncie kilkanaście czy kilkadziesiąt kobiet więc jedna taka akcja była by niczym, zresztą może być starsza babka która nie szuka poważnego związku, kiedyś młodzi się właśnie wprawiali na dojżałych kobietach). I później już bez żadnych barier szukać dziewicy czy nie dziewicy jako wybranki. To jest plan B a plan C to oczywiście skorzystanie z usług prostytutki. Albo tak albo tak i tyle.

Sortuj wg