Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez lulinasky 14 cze 2016, 10:38
ahoj napisał(a):Zawsze byłem, na swój sposób, wyjątkowy :)

Ehhh czemu zawsze to widać z dystansu?
Człowiek głupieje, człowiek głupi, matka natura dała czlowiekowi głupotę i nadzieję

przez Wołodi 14 cze 2016, 18:14
ahoj napisał(a):Zawsze byłem miłym, ciepłym i grzecznym chłopcem. Dlatego nigdy nikogo nie miałem, bo nie potrafiłem krzywdzić i byłem zbyt porządny. Każda dla mnie była jak księżniczka. Gardziłabyś mną, gdybyś mnie wtedy znała. Jaki ja byłem głupi. Aż w końcu coś we mnie pękło i zostałem starym, zgryźliwym tetrykiem.

Nawet ciepłym kluchom towarzyszy stadko loszek jeśli dysponują
a) fejmem (np. popularny kanał na yt);
b) zasobami (np. skryty pan prawnik w topowej kancelarii),
ty widocznie nie dysponujesz niczym co by przyciągnęło kobietę.
ahoj napisał(a):Moje poglądy nie mają żadnego znaczenia. Nawet taki śmieć ludzki jak Trynkiewicz, pedofil i morderca, potrafił poderwać dziewczynę. To dla Was typowe. Co innego mówicie, co innego robicie. Żal.
Poza tym czy spotykasz się kimś dopiero wtedy, gdy poznasz czyjeś poglądy? I oczywiście te poglądy są przedstawiane szczerze i uczciwie, a nie celem zamoczenia? Jednak skoro zostałaś tyle razy oszukana, to może jednak Ty oceniasz ludzi powierzchownie i z Twoimi poglądami jest coś nie tak.

No widzisz, taki śmieć którego wartość rynkowa ssie - pomijając już to że jest zwyczajnie groźny dla życia - znalazł maniurkę do pupczenia i jeszcze miał spory wybór (gonimy amerykę kuhwa! :D) a ty nie :) Jak to o Tobie świadczy? Co do szczerości, mam wrażenie graniczące z pewnością że Twoja szczerość obejmuje również np. pochwały za dobranie makijażu kryjącego nadmiar zmarszczek ;>
ahoj napisał(a):Byłem naturalnym, dobrym chłopcem. I dzisiaj siebie za to nienawidzę. Nie chciałem po prostu zamoczyć, chciałem chociaż raz być ważny dla jakiejś dziewczyny. Chciałem poczuć się facetem, który kogoś ma, bo jest coś wart. Chciałem żeby ktoś się do mnie uśmiechał, chciał żebym potrzymał za rękę, objął, przytulił, wyszedł na spacer... Z jakiegoś powodu byłem dla dziewczyn niewidzialny. Gardziły mną nawet mnie nie znając, nie rozmawiając, nie spotykając się ze mną. Wszystkie mnie unikały.

I +/- 50 lat zajęło ci rozpoznanie schematu czy zauważyłeś go wcześniej ale zamiast się dopasować i być szczęśliwy z maniurką u boku (jako dodatek do życia a nie dhuga poufka) lekko się od niej dystansując postanowiłeś psioczyć w internecie licząc że kogoś to ruszy?
zbanowany

przez NN4V 15 cze 2016, 14:57
Wołodi napisał(a):... mam wrażenie graniczące z pewnością że Twoja szczerość obejmuje również np. pochwały za dobranie makijażu kryjącego nadmiar zmarszczek ;>

Meh.... :lol:

Wołodi napisał(a):...I +/- 50 lat zajęło ci rozpoznanie schematu czy zauważyłeś go wcześniej ale zamiast się dopasować i być szczęśliwy z maniurką u boku (jako dodatek do życia a nie dhuga poufka) lekko się od niej dystansując postanowiłeś psioczyć w internecie licząc że kogoś to ruszy?

Hehe... no właśnie. :lol:

Notabene - po drugo połufke to się na mete chadzało niekiedy... znaczy jak zapotrzebowanie się wykrystalizowało z entropii i wskaśni mocy/energii nie za daleko od zieleni zalegafszy... :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lonley Paladin 01 lip 2016, 20:46
Nie jestem za kłamstwami ale mając 30 lat czy 40 i poznając kogoś jakimś cudem i przyznawać się że jest się prawiczkiem to idiotyzm. Niestety z pewnymi rzeczami się muszę z ahojem zgodzić. Nie ma co być miłym i grzecznym bo jak pokazuje życie tacy to co najwyżej zostają dobrymi tatusiami z niepewnymi dziećmi. I faktycznie starać się grać. Wystarczy spojrzeć którzy faceci mają najwięcej kobiet, takie jest życie, kobiety są w większości głupie i naiwne, stawiają sobie za cel że zmienią takiego gościa pod siebie a jak wiadomo nie da się zmienić czyjejś mentalności. I albo są zdradzane w takim związku albo zostają same szukając później tego miłego i grzecznego często z bagażem bękarcim żeby go wykorzystać.

A pieprzenie głupot o drugiej połówce też nie pomaga. Nie ma czegoś takiego, sam jesteś całością i nie ma co kobiet traktować jakoś specjalnie, często pomimo ładnej otoczki w środku to zgnilizna bez większych zasad to samo dotyczy lovelasów.

przez joha 01 lip 2016, 20:57
Lonley Paladin napisał(a):Wystarczy spojrzeć którzy faceci mają najwięcej kobiet, takie jest życie, kobiety są w większości głupie i naiwne, stawiają sobie za cel że zmienią takiego gościa pod siebie a jak wiadomo nie da się zmienić czyjejś mentalności. I albo są zdradzane w takim związku albo zostają same szukając później tego miłego i grzecznego często z bagażem bękarcim żeby go wykorzystać.

Z tym fragmentem nie mogę się zgodzić. Kobiety chcą wiązać się z mężczyznami a nie z pierdołami. Kłopot polega na tym, że wielu mężczyzn posiada liczne wady, ale z dwojga złego lepiej być z niedoskonałym mężczyzną niż z najlepszą wersją pierdoły :D
joha

przez NN4V 02 lip 2016, 00:23
joha napisał(a):....Kobiety chcą wiązać się z mężczyznami ...

Sodomia z gomorio....

przez Reynevan 02 lip 2016, 00:54
Lonley Paladin napisał(a):kobiety są w większości głupie i naiwne

O boże, znowu jakiś zakompleksiony frustrat, który nie może znaleźć dziewczyny, bo jest zwykłą ofermą. :(
Reynevan

przez NN4V 02 lip 2016, 00:58
Reynevan napisał(a):
Lonley Paladin napisał(a):kobiety są w większości głupie i naiwne

O boże, znowu jakiś zakompleksiony frustrat, który nie może znaleźć dziewczyny, bo jest zwykłą ofermą. :(

Eee... no znaleźć nietrudno - dziś widziałem kilkaset (chyba). :mrgreen:

przez Lonley Paladin 02 lip 2016, 01:05
Nie nie jestem oferm ale posiadam silną nerwice, lęki i fobie. Nie wybrałem tego tylko taki się urodziłem i pomimo starań, pomocy lekarzy nic się nie zmienia. I owszem mam ogromy żal że tak się moje życie ułożyło, gdybym nie był wierzący dawno przerzuciłbym się za barierki. Zresztą o czym my tu mówimy, mężczyzna może posiadać wszystkie pozytywne cechy a niech osiada tylko jedną - małego penisa i mikropenisa, jest skończony. Jak tobie się w tym względzie udało to się ciesz, ale nie ważne czy bm miał czy nie zawsze będę uważał że wiele kobiet jest głupich i naiwnych, i nie pisze o sobie bo ja jako rencista z marnymi pieniędzmi i tak nie jestem w stanie spełnić finansowych oczekiwań bab. Al chodzi mi o tych fajnych życzliwych gości.

przez Reynevan 02 lip 2016, 01:08
Dla mnie jesteś co najwyżej śmieszny i strasznie płytki.
Reynevan

przez NN4V 02 lip 2016, 01:25
Lonley Paladin napisał(a):...zawsze będę uważał że wiele kobiet jest głupich i naiwnych,...

Bo jest.

[quote="Lonley Paladin"]... i nie pisze o sobie bo ja jako rencista z marnymi pieniędzmi i tak nie jestem w stanie spełnić finansowych oczekiwań bab. /quote]
Oczekiwań, które sam sobie wymyślasz i słowo staje się ciałem.

przez Michellea 02 lip 2016, 01:54
Lonley Paladin napisał(a):Wystarczy spojrzeć którzy faceci mają najwięcej kobiet

To chciałbyś mieć jedną, oddaną kobietę czy jak najwięcej nie-ważne-jakich?

takie jest życie, kobiety są w większości głupie i naiwne, stawiają sobie za cel że zmienią takiego gościa pod siebie a jak wiadomo nie da się zmienić czyjejś mentalności. I albo są zdradzane w takim związku albo zostają same szukając później tego miłego i grzecznego często z bagażem bękarcim żeby go wykorzystać.

Głupia i naiwna jest Twoja generalizacja.

nie ma co kobiet traktować jakoś specjalnie, często pomimo ładnej otoczki w środku to zgnilizna bez większych zasad to samo dotyczy lovelasów.

A "specjalistów" od kobiet już w szczególności.

zawsze będę uważał że wiele kobiet jest głupich i naiwnych, i nie pisze o sobie bo ja jako rencista z marnymi pieniędzmi i tak nie jestem w stanie spełnić finansowych oczekiwań bab.

Czyli z jednej strony żałujesz, że nie masz kasy, bo wtedy miałbyś partnerkę, ale z drugiej pogardzasz tego typu postawą, bo gardzisz kobietami, które lecą na kasę :shock:

przez NN4V 02 lip 2016, 10:10
Michellea napisał(a):
Lonley Paladin napisał(a):Wystarczy spojrzeć którzy faceci mają najwięcej kobiet

To chciałbyś mieć jedną, oddaną kobietę czy jak najwięcej nie-ważne-jakich?

Daj spokój - wszak to projekcja zewnętrzna własnego nieudacznictwa.
Koleś ma pretensje do wszystkich kobiet za to, że żadnej nie potrafi poderwać.
Co jedna to ździra - daje każdemu, tylko nie jemu.

przez boleQ 02 lip 2016, 11:32
NN4V, jesteś wyjątkowym kretynem, byłoby świetnie jakbyś przestał już pisać na tym forum bo tych twoich "mądrości" nie da sie już czytać
boleQ

Sortuj wg