Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Druid 13 cze 2016, 01:06
Druid, to samo pytanie do Ciebie. Żadnych facetów, kolegów? Nigdy nie doświadczyć bycia pożądaną? Nigdy się do nikogo nie przytulić? Nic pocałować? Nie zostać pocałowaną? Nigdy? Zero? Poważnie?
Przedstawiasz same plusy relacji z płcią przeciwną, a gdzie druga strona medalu?
Nigdy nie zostać oszukaną, zdradzoną, zgwałconą, nie zostać zniszczoną... jasne, wolałabym...

Wiesz, jeszcze można zostać homoseksualistą.
Druid

przez ahoj 13 cze 2016, 01:23
atic napisał(a):ahoj,

a czemu nie masz żadnych doświadczeń jesteś brzydki? bez złośliwości pytam.
tylko nie mów, że ze względu na brak umiejętności społecznych bo ja też ich nie mam a jednak doświadczenia jakieś są.

Dwa w jednym. Jestem brzydki i nie mam umiejętności społecznych.

Monster6 napisał(a):ahoj, Nie na pewno bym nie chciał,słowo.

Nie wierzę. Myślę że nie zdajesz sobie sprawy z dramatu jaki rozgrywa się w głowie człowieka, który nie ma takich doświadczeń.

Druid, Ty za to przedstawiasz tylko strony negatywne a nie wierzę, po prostu nie wierzę że każdy od razu zdradzał, oszukiwał i każda randka kończyła się gwałtem zbiorowym przez 15 Syryjczyków.

Można zostać homoseksualistą. Można też polać sobie twarz kwasem i stracić zainteresowanie ze strony mężczyzn. Nie o to chodzi, prawda?
ahoj

przez Druid 13 cze 2016, 01:52
ahoj napisał(a):Druid, Ty za to przedstawiasz tylko strony negatywne a nie wierzę, po prostu nie wierzę że każdy od razu zdradzał, oszukiwał i każda randka kończyła się gwałtem zbiorowym przez 15 Syryjczyków.

Można zostać homoseksualistą. Można też polać sobie twarz kwasem i stracić zainteresowanie ze strony mężczyzn. Nie o to chodzi, prawda?

Można też przytulać psa lub kota i wywnętrzać się na forum internetowym. Po co złośliwa wzmianka o zbiorowych gwałtach na każdej randce? Wystarczy jeden gwałt, żeby rzygać na widok mężczyzn.

Kiedy nazywasz siebie podczłowiekiem - wierzę Ci i za takiego właśnie uważam (-głównie przez Twoje wypowiedzi na forum. Rozumiem, dlaczego kobiety trzymają się od Ciebie z daleka) .
I choć sama czuję się "karaluchem" - nie chciałabym Cię spotkać w świecie realnym, zwłaszcza nie wiedząc, że jesteś ahojem z nerwicy.
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 07:01
Mam wrażenie, że kolega ahoj przypomina mi bywającego tu kiedyś często owsika, który wyżalał się, że jest "nie w typie" dla każdej kobiety i mając lat trzydzieści parę nigdy nic - jednak po dwóch latach jęczenia na forum nawet osik znalazł kobietę podobno, więc nic straconego kolego. Jak to mówią "każda potwora..." - tylko, że z pewnością nie da się tego dokonać leżąc w wyrku i wypłakując się w necie (bo owszem w necie można poznać kobietę, ale która zechce być z takim jęczącym potworem? Tu jednak trzeba się pokazać z lepszej strony - powiedziałbym zareklamować, a nie pisać, że się jest śmieciem. Pozytywny pijar to jest to.
No a wracając do "wspaniałych doświadczeń w manii - nie jest tak różowo. Ja w zasadzie też jestem sam, chociaż miałem kobiety. Przez tę durną chorobę straciłem chyba miłość mojego życia. Może nie umiem z kimś być, może nie powinienem być z nikim, żeby nie ranić kogoś, kogo kocham
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez ahoj 13 cze 2016, 08:43
Druid napisał(a):Można też przytulać psa lub kota i wywnętrzać się na forum internetowym. Po co złośliwa wzmianka o zbiorowych gwałtach na każdej randce? Wystarczy jeden gwałt, żeby rzygać na widok mężczyzn.

Złośliwości wymieniamy obustronnie, więc nie miej do mnie o to pretensji.
Kiedy nazywasz siebie podczłowiekiem - wierzę Ci i za takiego właśnie uważam (-głównie przez Twoje wypowiedzi na forum. Rozumiem, dlaczego kobiety trzymają się od Ciebie z daleka) .

Nie spotykam się z nikim i z nikim nie rozmawiam. Nie musicie mnie znać, żeby po wyglądzie rozpoznać podludzia :)
I choć sama czuję się "karaluchem" - nie chciałabym Cię spotkać w świecie realnym, zwłaszcza nie wiedząc, że jesteś ahojem z nerwicy.

Nie martw się, na pewno się nie spotkamy.

Ḍryāgan napisał(a):Mam wrażenie, że kolega ahoj przypomina mi bywającego tu kiedyś często owsika, który wyżalał się, że jest "nie w typie" dla każdej kobiety i mając lat trzydzieści parę nigdy nic - jednak po dwóch latach jęczenia na forum nawet osik znalazł kobietę podobno, więc nic straconego kolego. Jak to mówią "każda potwora..." - tylko, że z pewnością nie da się tego dokonać leżąc w wyrku i wypłakując się w necie (bo owszem w necie można poznać kobietę, ale która zechce być z takim jęczącym potworem? Tu jednak trzeba się pokazać z lepszej strony - powiedziałbym zareklamować, a nie pisać, że się jest śmieciem. Pozytywny pijar to jest to.

Nie mam dobrych stron i nikogo nie szukam. Chciałem się pożalić i się żalę. Chciałem pokazać jak to wygląda. Nie jest możliwe wierne oddanie swojego stanu, jeśli nie żyło się czyimś życiem. Dzień za dniem.
ahoj

przez Bluepb 13 cze 2016, 09:32
Kiedyś myślałem, że jestem bez szans ale dzięki antydepresantom udało mi się przezwyciężyć lęk przed kobietami oczywiście na razie nie mam wielkich osiągnięć w tej kwestii ale mam nadzieje, że nie będę miał okazji szukać dalej.
W sobotę mnie rozprawiczyła :yeah:

przez Ḍryāgan 13 cze 2016, 09:44
Nie mam dobrych stron i nikogo nie szukam.

Każdy ma jakieś dobre strony. Depresja zaburza obraz własnej osoby, że człowiek wydaje się sobie nic nie wartym gównem. Więc najpierw trzeba powalczyć z depresją
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez ahoj 13 cze 2016, 10:51
Trzeba, tylko czasami jest już na pewne sprawy za późno. Chciałem się wyżalić i się wyżaliłem. Niczego więcej nie oczekuję, niczego więcej nie będzie. Nigdy.
ahoj

przez Wołodi 13 cze 2016, 11:49
Każdy kiedyś był prawiczkiem. Są jednak pewni ludzie z wgranym autodestrukcyjnym programem którzy zawsze wymyślą sobie wymówkę, większość zapewne nieświadoma tego. Do autora o ile jeszcze tutaj zagląda - ty kurfa najpierw poukładaj sobie w mózgu a dopiero potem bierz się za panienki bo jeżeli jesteś taki smętny i depresyjny to co się kurfa dziwisz że żadna ciebie nie chce? :P Według mnie piszesz że jest za późno bo boisz się że po zmianie przyjdzie złość na to jak wiele czasu zmarnowałeś na smęcenie.
zbanowany

przez ahoj 13 cze 2016, 12:21
Mam 60 lat. Jest za późno. Kropka.
ahoj

przez Druid 13 cze 2016, 12:49
ahoj napisał(a):Złośliwości wymieniamy obustronnie, więc nie miej do mnie o to pretensji.
Uraziła Cię wzmianka o homoseksualizmie? Napisałam to z myślą o sobie, na pocieszenie. Kiedy jest się długo samotnym i poszukuje się kontaktu z drugim człowiekiem - na pewnym etapie samotności płeć może przestać mieć znaczenie. Tobie nie tęskno za bliskością z człowiekiem. Widać, że traktujesz kobiety przedmiotowo. Piszę to teraz ale widać to w Twoich wypowiedziach od dawna i dlatego tak mnie irytujesz.
Druid

przez ahoj 13 cze 2016, 12:54
Gdybym traktował kobiety przedmiotowo, to byłbym jednym z Twoich byłych. Nigdy nie byłem na randce i nigdy nie miałem koleżanek, więc nawet nie miałem okazji nikogo potraktować przedmiotowo. Ale to dobrze, że Cię irytuję, przynajmniej wzbudzam jakieś emocje i przynajmniej tutaj nie jestem nikomu obojętny.
ahoj

przez Druid 13 cze 2016, 13:04
ahoj napisał(a):Gdybym traktował kobiety przedmiotowo, to byłbym jednym z Twoich byłych.
Nie pochlebiaj sobie takimi fantazjami. Z resztą nie umawiam się z mężczyznami w wieku moich rodziców.
Nigdy nie byłem na randce i nigdy nie miałem koleżanek, więc nawet nie miałem okazji nikogo potraktować przedmiotowo
Twoje poglądy sugerują, że gdybyś miał okazję - traktowałbyś kobiety przedmiotowo. Na szczęście kobitki dla własnego dobra trzymają się z dala od Ciebie.
Druid

przez ahoj 13 cze 2016, 13:18
Druid napisał(a):Nie pochlebiaj sobie takimi fantazjami.

Zawsze byłem miłym, ciepłym i grzecznym chłopcem. Dlatego nigdy nikogo nie miałem, bo nie potrafiłem krzywidzić i byłem zbyt porządny. Każda dla mnie była jak księżniczka. Gardziłabyś mną, gdybyś mnie wtedy znała. Jaki ja byłem głupi. Aż w końcu coś we mnie pękło i zostałem starym, zgryźliwym tetrykiem.
Twoje poglądy sugerują, że gdybyś miał okazję - traktowałbyś kobiety przedmiotowo. Na szczęście kobitki dla własnego dobra trzymają się z dala od Ciebie.

Moje poglądy nie mają żadnego znaczenia. Nawet taki śmieć ludzki jak Trynkiewicz, pedofil i morderca, potrafił poderwać dziewczynę. To dla Was typowe. Co innego mówicie, co innego robicie. Żal.
Poza tym czy spotykasz się kimś dopiero wtedy, gdy poznasz czyjeś poglądy? I oczywiście te poglądy są przedstawiane szczerze i uczciwie, a nie celem zamoczenia? Jednak skoro zostałaś tyle razy oszukana, to może jednak Ty oceniasz ludzi powierzchownie i z Twoimi poglądami jest coś nie tak.
ahoj

Sortuj wg