Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kiya 13 cze 2016, 00:11
ahoj, obiecuję, że jak będę kiedyś w okolicy, to naciągnę Cię na obiad i wypłaczę w rękaw :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez ahoj 13 cze 2016, 00:14
Mówiłem już, że nie spotkam się z kimś, kto się nade mną lituje :) W ogóle już się z nikim nie spotkam, tylko tak się żalę, bo od tego jest to forum, więc co się będę ograniczał :)
ahoj

przez Kiya 13 cze 2016, 00:17
ahoj, a kto tu mówi o litowaniu? Usłyszałam tylko "darmowy obiad" ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 13 cze 2016, 00:26
ahoj napisał(a):Gdy nie ma się na swoim koncie nawet nieudanych związków, straconych szans, pomyłek. Gdy nie ma się dosłownie nic...
Błogosławione "nic". To co Cię ominęło, mogło być piekłem. Nikt mnie tak nie wkurwia jak osoby, które uważają, że lepiej mieć złe doświadczenia niż żadnych.
Druid

przez Kiya 13 cze 2016, 00:27
Druid, lepiej mieć złe doświadczenia, niż żadnych :P

przez Druid 13 cze 2016, 00:37
Kiya napisał(a):Druid, lepiej mieć złe doświadczenia, niż żadnych :P

Zwłaszcza takie, które odbierają wiarę w człowieka (każdego napotkanego człowieka, bez względu, czy jest powód się go bać) i skłaniają do samobójstwa
(to była ironia)

edytka: nie udało Ci się mnie zdenerwować, jedynie ubolewam...
Druid

przez Kiya 13 cze 2016, 00:45
Druid, nie próbowałam Cię zdenerwować, zaznaczałam tylko, że oto spotkaliśmy się tu, dwoje ludzi o skrajnych opiniach.

Nie wybierasz co Cię w życiu spotka. Czasem przytrafi Ci się coś miłego, ale najczęściej to jedno wielkie bagno. Mimo to uważam, że lepiej podjąć ryzyko, niż biernie czekać na śmierć.

przez ahoj 13 cze 2016, 00:46
Druid napisał(a):Nikt mnie tak nie wkurwia jak osoby, które uważają, że lepiej mieć złe doświadczenia niż żadnych.

Nikt mnie tak nie wkurwia jak osoby, które uważają, że lepiej nie mieć żadnych doświadczeń niż mieć złe doświadczenia. Wiadomo, że to są uogólnienia, ale żeby tak kurczę nic a nic? Nawet koleżanki? Są jakieś granice bycia spierdoliną....
ahoj

przez Druid 13 cze 2016, 00:50
Kiya, wygląda na to, że nie masz złych doświadczeń... stąd różnica poglądów
Druid

przez Kiya 13 cze 2016, 00:53
Druid, mogę nie mieć aż tak złych jak Ty, co nie oznacza, że nie mam żadnych. Mam wiele parszywych wspomnień, wiele łez w życiu wylałam. Ale takie jest życie.

przez Monster6 13 cze 2016, 00:53
Też uważam że lepiej mieć złe niż żadne.Jednak doświadczenia dobre czy złe mogą się chooya przydać.Można mieć wiele kobiet wiele przygód a jak się ma chorobę która to rozpierdala to boli podobnie.Ahoj napisał że chciałby polatać a potem leżeć i wegetować.Tylko właśnie przez to jeżeli się ma tak całe życie można zostać właśnie samotnym a nawet czasem trzeba być samotnym i się z tym pogodzić.Przytoczę to co napisałem na spamowej bo pasuję do tego co napisałem.

''Zaczynam żałować kilkumiesięcznej manii,nie tyle że teraz jest cieżka depresja tylko konsekwencje manii będę ''spłacał'' jeszcze dłuuugo.Bóg mnie musiał mieć w opiece że jakimś cudem nie zrobiłem wtedy dziecka.Nie których rzeczy z manii nie pamiętam niestety ludzie wszystko przypominają.Mania miała moc wielką moc aż za dużą moc.Niewiarygodne jak choroba potrafi człowieka zmienić o 100%.
Wszystkie laski poznane w manii napierdalają na fb i smsami,na szczęście była już sobie dała spokój.Po 1 manii mam rekordzistke nie oddzywałem się do niej przez 1,5roku z powodu ciągłej depresji a ona nie odpuściła :D Na początku chciała się dowiedzieć czego nie odp,potem strzelała fochy że nie odp,potem co się stało,potem czy żyję,potem dalej fochy i na końcu czemu się nie oddzywam.Czyli panna zatoczyła koło.Przez ten cały czas chciałem jej odpisać wtedy ale nie potrafiłem się przyznać że to przez chorobę.Nie potrafiłem wytłumaczyć że ten ja którego poznała był w manii a teraz jest w depresji zupełnie kimś innym.Wstydziłem się.Nie potrafiłem i chyba nadal nie potrafię się przyznać do ''słabosci'' która słabością nie jest tylko chorobą ale ludzie tak to odbierają.''
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

przez ahoj 13 cze 2016, 00:59
Monster6, wolałbyś nigdy nie mieć ani dziewczyny, ani nawet koleżanki? Naprawdę? Nigdy? W ogóle? Żadnych kontaktów? Żadnych doświadczeń? Nic a nic?
Druid, to samo pytanie do Ciebie. Żadnych facetów, kolegów? Nigdy nie doświadczyć bycia pożądaną? Nigdy się do nikogo nie przytulić? Nic pocałować? Nie zostać pocałowaną? Nigdy? Zero? Poważnie?
ahoj

przez atic 13 cze 2016, 01:01
ahoj,

a czemu nie masz żadnych doświadczeń jesteś brzydki? bez złośliwości pytam.
tylko nie mów, że ze względu na brak umiejętności społecznych bo ja też ich nie mam a jednak doświadczenia jakieś są.
atic

przez Monster6 13 cze 2016, 01:03
ahoj, Nie na pewno bym nie chciał,słowo.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg