Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez one man show 02 cze 2016, 13:09
detektywmonk napisał(a):Najlepsza jest agencja,nie muszisz bajerować,płacisz i masz sex jaki chcesz.

jako kobieta w taki sposób nie czułbym się oszukiwany i jako ja chyba też :lol:

przez lulinasky 02 cze 2016, 18:22
Co to jest "twarde pismo"?

Twarde pismo, bo stawianie sprawy jasno, nie liczenie na nic i nie dawanie nadziei. Z niektórymi chcesz się bawić, a z niektórymi niekoniecznie.
A Ty jak to czujesz? Lubisz flirtować?

przez wiejskifilozof 02 cze 2016, 20:09
Mi chodzi o seks.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lulinasky 02 cze 2016, 21:27
Czekam aż będziecie zdawać sprawozdania ze swoich podbojów, a nie pisać czego chcecie czy nie chcecie.

przez NN4V 02 cze 2016, 22:53
lulinasky napisał(a):
Co to jest "twarde pismo"?

Twarde pismo, bo stawianie sprawy jasno, nie liczenie na nic i nie dawanie nadziei. Z niektórymi chcesz się bawić, a z niektórymi niekoniecznie.
A Ty jak to czujesz? Lubisz flirtować?

Nie.

lulinasky napisał(a):Czekam aż będziecie zdawać sprawozdania ze swoich podbojów, a nie pisać czego chcecie czy nie chcecie.

Daj spokój.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez lulinasky 03 cze 2016, 00:29
Moje serce krwawi. Chciałabym mieć tak wyjebane ja k wy.

przez atic 03 cze 2016, 02:48
ile tak jeszcze bedzie krwawić? z miesiąc?
atic

przez NN4V 03 cze 2016, 06:42
lulinasky napisał(a):Moje serce krwawi. Chciałabym mieć tak wyjebane ja k wy.

przez lulinasky 03 cze 2016, 11:15
atic napisał(a):ile tak jeszcze bedzie krwawić? z miesiąc?

Tego nie wiem, na razie zauważyłam, że to że nie chciał ze mną gadać o emocjach bylo też w pewnym sensie krzywdzące dla mnie i nie w porzadku w stosunku do mnie, przez co już od pewnego czasu czułam się samotna emocjonalnie, zwierzałam się komu się dało, popadłam ekshibicjonizm emocjonalny. Od 2 miesięcy tak się czułam. Czuję się oszukana. On pewnie tych błędów nie zauważa, przecież cały czas był dla mnie dobry, pomocny itd. zmęczyło go, przyjaźniliśmy się jakiś czas ale zachowywaliśmy się jak para on mnie adorował ja dzwonilam, spaliśmy ze sobą itd, aż w końcu ja znowu zaczelam trudna rozmowe a on że nie chce być teraz w zwiazku i ze potrzebuje przerwy, a sytuacja zaczela sie psuc od momentu mieliśmy ze sobą zamieszkać, ale ja z nim zerwalam bo miałam wątpliwości i od tego się zaczęło. Jednocześnie widzę też dużo swoich błędów, np. jeżeli za nim tak bardzo tęsknilam nie powinnam wydzwaniać czy pisac tylko jechać do niego i się z nim spotkać, on ostatnio miał mniej czasu z powodu pracy i był zmeczony rozmowami.

przez NN4V 03 cze 2016, 11:34
lulinasky napisał(a):....Tego nie wiem, na razie zauważyłam, że to że nie chciał ze mną gadać o emocjach bylo też w pewnym sensie krzywdzące dla mnie i nie w porzadku w stosunku do mnie, przez co już od pewnego czasu czułam się samotna emocjonalnie, ....

O jakich emocjach gadać?
Co konkretnie znaczy "samotna emocjonalnie"?

przez lulinasky 03 cze 2016, 11:52
NN4V napisał(a):
lulinasky napisał(a):....Tego nie wiem, na razie zauważyłam, że to że nie chciał ze mną gadać o emocjach bylo też w pewnym sensie krzywdzące dla mnie i nie w porzadku w stosunku do mnie, przez co już od pewnego czasu czułam się samotna emocjonalnie, ....

O jakich emocjach gadać?
Co konkretnie znaczy "samotna emocjonalnie"?

Rozmawiać o życiu, o przyszłości, o uczuciach. Jak zaczynały się trudne rozmowy to on zmieniał temat, mówił żebym się nie martwiła, dla niego wszystko było proste a jednoczesnie w sumie od niedawna się ustatkował z pracą i mieszka dalej z rodziciami. Jak się poznaliśmy pewnie myślał, że poznal mlodą dziewczyne która jeszcze nie bedzie myslala za duzo o przyszlosci, ale ja mu zaczelam mowic, zeby znalazl prace stałą i znalazł i chyba ją teraz lubi, zeby zmienil troche styl, np. jak szlismy do kina czy cos,a na koniec powiedzial, ze ja go nie akceptuje takim jaki on jest, ze go chcialam zmienic. Przeczytalam gdzies, ze napisales o tym ze ludzie powinni sie zmieniac i sie z tym zgadzam o ile zmiany są na lepsze. on mówił, ze nie chce nic we mnie zmieniać. A mi zależało na takich rozmowach szczerych, a nie tylko mizianiu i ze wszystko jest pieknie. Wydaje mi sie, ze do poki mnie kochal zalezalo mu, a teraz stwierdzil, ze bedzie mu wygodniej tak zyc. Moi znajomi mowia, ze on nie dojrzal do zwiazku i ze prawdopodobnie nigdy nie dojrzeje.

przez NN4V 03 cze 2016, 12:09
lulinasky napisał(a):.... Rozmawiać o życiu, o przyszłości, o uczuciach. Jak zaczynały się trudne rozmowy to on zmieniał temat, mówił żebym się nie martwiła, dla niego wszystko było proste a jednoczesnie w sumie od niedawna się ustatkował z pracą i mieszka dalej z rodziciami....

No tak - to wiele wyjaśnia.

lulinasky napisał(a):.... Jak się poznaliśmy pewnie myślał, że poznal mlodą dziewczyne która jeszcze nie bedzie myslala za duzo o przyszlosci, ale ja mu zaczelam mowic, zeby znalazl prace stałą i znalazł i chyba ją teraz lubi, zeby zmienil troche styl, np. jak szlismy do kina czy cos,a na koniec powiedzial, ze ja go nie akceptuje takim jaki on jest, ze go chcialam zmienic...

Osobiście cenię sobie wskazanie, co mogę w sobie zmienić w kierunku korzystnym dla aktualnego związku. Rozważam każdą sugestię mojej partnerki. Czasem znajduję argumenty przeciw, czasem nie.

lulinasky napisał(a):.... Przeczytalam gdzies, ze napisales o tym ze ludzie powinni sie zmieniac i sie z tym zgadzam o ile zmiany są na lepsze...

Ludzie się zmieniają - czy tego chcą, czy nie.
Powinni dążyć do zmian adaptacyjnych, tj. korzystnych dla nich i ich partnerów.

lulinasky napisał(a):.... on mówił, ze nie chce nic we mnie zmieniać. A mi zależało na takich rozmowach szczerych, a nie tylko mizianiu i ze wszystko jest pieknie. Wydaje mi sie, ze do poki mnie kochal zalezalo mu, a teraz stwierdzil, ze bedzie mu wygodniej tak zyc. Moi znajomi mowia, ze on nie dojrzal do zwiazku i ze prawdopodobnie nigdy nie dojrzeje.

Na to wygląda. Czyli, w ostatecznym rezultacie, dobrze się stało. Pocierpisz kilka tygodni a nie wiele lat.

przez lulinasky 03 cze 2016, 12:16
Z drugiej strony jest dobrym człowiekiem. Jak się rozstawaliśmy to oboje płakaliśmy, nie znałam nigdy cieplejszej osoby, było mi z nim bardzo dobrze. Gdyby był /cenzura/ byłoby o wiele łatwiej, a on mnie nigdy nie skrzywdził. Może kiedyś będę mogła sie z nim przyjaźnić, ale na dzień dzisiejszy muszę się odciąć, chociaż nadal coś czuję.

przez NN4V 04 cze 2016, 11:28
Nieco przystępnej teorii prawiczkom nie zaszkodzi:
http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,1402 ... zeczy.html

Sortuj wg