Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez one man show 31 maja 2016, 20:45
napisz poradnik :lol: może ktoś się odważy podejść zakładając, że będzie grupą docelową twoich porad...

przez the_new_hope_not 31 maja 2016, 20:51
detektywmonk napisał(a):Czyli dno i wodorosty ?

Dno dna i wodorosty :)
lulinasky napisał(a):Kobiety muszą czuć, że się je zdobywa, bo jak nie wiedzą to o was nie myślą w tym kategoriach, jesteście dla nich jak powietrze.

Wreszcie jakieś słowa prawdy a nie typowe, kobiece ciamciaramcia.

Jak ktoś jest "pizda" to może iść na tory. Smutne jest to, że wszystko rozgrywa się tak szybko i tak wcześnie. Tylko nastolatek ma szanse z tego wyjść. Dorosły człowiek nie nauczy się zdobywania od kołczów, nawet tych patriotycznych. A brak doświadczenia eliminuje go z dalszej rozgrywki. Z książek o podrywie może zbudować sobie bunkier, w którym schowa się przed otaczającymi go, lepszymi ludźmi. W akcie desperacji i sprzeciwu wobec niemożliwego do uniknięcia losu, może zamasturbować się na śmierć. Taka podczłowiecza wersja samospalenia.
the_new_hope_not

przez Kiya 31 maja 2016, 20:56
the_new_hope_not, jak zdobywanie nie wychodzi, to zawsze jeszcze można wziąć "na litość" :P Tylko nie "och, tak dawno ne ruchałem, że aż mnie boli", tylko "jestem taki smutny i samotny, pociesz mnie". Kobiety pocieszają przytulaniem. A od tego już niedaleka droga, wystarczy wyczuć moment.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 31 maja 2016, 20:57
Podrywać trzeba umieć,ja nie umiem.Zresztą,kobiety mają swe żelazne zasady i byle sex je nie interesuję.Trzeba chyba kiedyś na dziwki pójść.Te to chociaż są uczciwe,płacisz i masz numerek.
A normalnych kobiet,to człowieku zdobywaj,to obiecuj miłość i wierność.
Kaszana i tyle.

przez Monster6 31 maja 2016, 21:00
the_new_hope_not napisał(a):Jak ktoś jest "pizda" to może iść na tory. Smutne jest to, że wszystko rozgrywa się tak szybko i tak wcześnie. Tylko nastolatek ma szanse z tego wyjść. Dorosły człowiek nie nauczy się zdobywania od kołczów, nawet tych patriotycznych. A brak doświadczenia eliminuje go z dalszej rozgrywki. Z książek o podrywie może zbudować sobie bunkier, w którym schowa się przed otaczającymi go, lepszymi ludźmi. W akcie desperacji i sprzeciwu wobec niemożliwego do uniknięcia losu, może zamasturbować się na śmierć. Taka podczłowiecza wersja samospalenia.

A myślisz że ci coachowie od kogo się uczyli? Myślisz że im doświadczenie spadło z nieba? Myślisz że w tych czasach gdzie ci coachowie zaczynali były książki o uwodzeniu o całej tej grze? Nie było.Mieli o wiele trudniej.Sami musieli do wielu rzeczy dojść.Przerobić setki kobiet żeby stworzyć swój sposób.Kopiowanie żadnego z ich sposobów w stylu 1:1 nic nie da.Tylko nastolatek? A dorosły nie może się nauczyć? Niby z jakiej różnicy?
Póki ten dorosły człowiek nie jest w stanie wegetacyjnym od choroby jeśli choroba pozwala mu normalnie funkcjonować może z niego zrobić takiego ''Alpha'' że ci się w głowie nie mieści.Może potem robić zdjęcia z nagimi kobietami w łóżku i ci wysyłać.Nie w każdym wypadku jest to łatwe i proste.Jeden szybciej łapie drugi wolniej.Ale co się nie da człowieku.O ile nie wygląda się jak zaśliniona pała po psychotropach,jest się w stanie nauczyć materiału,jest w stanie normalnie myśleć ma remisję choroby lub stan który pozwala mu funkcjonowac i czuć się okej,to da się zrobić.

przez Bagatelka 31 maja 2016, 21:04
Pizda grochowa też ma szansę znaleźć kobietę. Moja koleżanka ma takiego piździelczyka. Ona taszczy meble na plecach, a on idzie z tyłu z grabiami z kieszeniach. Ona ciągnie wózek z jakimiś gratami, a ten... pchał. Ona niosła wór kartofli na plecach po schodach, a ten szedł z tyłu.

Gdy poszedł do jakiejś pracy, to go wyganiali precz, bo pizda grochowa się do niczego nie nadawała.
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, 21:05 przez Bagatelka, łącznie edytowano 1 raz
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez wiejskifilozof 31 maja 2016, 21:04
Reynevan napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Chodzimy po mieście i zero z ruchania.Chyba psychicznie chorych nikt nie chcę.

Już sobie to wyobrażam: stoisz na przystanku w 500 - tysięcznym mieście. Podchodzi atrakcyjna loszka i pyta: chcesz zaruchać?

Było by fajnie,kurczę.Może trzeba myśleć jak laska,cześć mam na imię Zosia,lat 26.Ożeń się ze mną,dam ci po ślubie.Urodzę ci,4 dzieci.I razem się zestarzejemy.
Ja nie szukam żony dla dzieci,szukam seksu bez zobowiązań :why: :why: :why: :why: :why:
Chyba pójdę na dziwki.

przez Monster6 31 maja 2016, 21:08
Kiya napisał(a):the_new_hope_not, jak zdobywanie nie wychodzi, to zawsze jeszcze można wziąć "na litość" :P Tylko nie "och, tak dawno ne ruchałem, że aż mnie boli", tylko "jestem taki smutny i samotny, pociesz mnie". Kobiety pocieszają przytulaniem. A od tego już niedaleka droga, wystarczy wyczuć moment.

Kiedyś dla jaj zrobiłem taki ekspetyment,na litośc przed taką pocieczycielką.Żeby wyłapać błędy facetów którzy własnie tak próbują zdobyć kobiety.Za kogo będzie kobieta miała kogoś smutnego takiego samotnego który szuka pocieszycielki? Za kogoś z kim warto iśc do łóżka? Czy taki facet będzie dla niej wyzwaniem? Będzie kimś o kogo i ona będzie musiałą się postarać?
Odpowiedz sobie sama.Wątpie by kobiety chodziły do łóżka z litości.Jeśli się komuś to udaję to musi to tak rozegrać pokazać w tym całym litowaniu się takie cechy które tej kobiecie zaimponują.Ewentualnie zakocha się biedna kobieta ale ona tez będzie musiała mieć nie równo pod deklem.Nie mówie że to niemożliwe.Ale z takiego czegoś nic na dłużej nie będzie.Kobieta będzie takim pionkiem rządzić.Będzia czuła przewagę.Będzie musiała robić za takiego kolesia wszystko,ona będzie musiała nosić w spodniach jaja.Nic z czegoś takiego na dłużej nie będzie.Jeśli kobieta miała by iść ze mną do łóżka z litości to już wolałbym być prawiczkiem.Kobiety tak samo się szanują(albo przynajmniej chcą wyjśc na takie co się szanują) i nie chodzą z byle kim do łóżka.

przez one man show 31 maja 2016, 21:19
w tym wątku mogą wypowiadać się tylko kobiety. mężczyźni mają swoją godność :lol:
ciężko się nie czuć zwycięzcą w takiej sytuacji. mogli jeszcze wpisać kody na nieśmiertelność, żeby mnie pokonać :D

umierając powiem, to czego szukałem było ukryte w strachu.

dlaczego konflikty nie są rozwiązywane na drodze dyplomatycznej tylko militarnie?
Capricorn napisał(a):Nikogo nie interesuje kompromis.

przez Monster6 31 maja 2016, 21:23
one man show napisał(a):w tym wątku mogą wypowiadać się tylko kobiety. mężczyźni mają swoją godność :lol:

No ja tego potralu nie traktuję jako pola do poznawania i uwodzenia kobiet.Zbyt dużo jest zdrowych kobiet z otoczenia bym musial szukać w takich miejscach.Gdyby tak było nie pisał bym tutaj takich rzeczy i się dyskwalifikował :D
Dlatego mnie pisanie o różnych rzeczach jebie i mogę pisać szczerze jak tylko się da.Nawet nikomu z tego forum nie dam swojego fejsa czy danych.Z uwagi na to że piszę tutaj np. o swojej chorobie psychicznej.
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, 21:25 przez Monster6, łącznie edytowano 1 raz

przez one man show 31 maja 2016, 21:25
Monster6 napisał(a):
one man show napisał(a):w tym wątku mogą wypowiadać się tylko kobiety. mężczyźni mają swoją godność :lol:

No ja tego potralu nie traktuję jako pola do poznawania i uwodzenia kobiet.Zbyt dużo jest zdrowych kobiet z otoczenia bym musial szukać w takich miejscach.Gdyby tak było nie pisał bym tutaj takich rzeczy i się dyskwalifikował :D

jeżeli dobrze rozumiem i teza jest prawidłowa, to takie tematy poruszane są nie bez powodu :lol:

przez Monster6 31 maja 2016, 21:27
one man show napisał(a):
Monster6 napisał(a):

jeżeli dobrze rozumiem i teza jest prawidłowa, to takie tematy poruszane są nie bez powodu :lol:

Oczywiście jestem prawiczkiem piesełkiem latającym za kobietami prosze się o ich zainteresowanie zakochuję się od 1 spotkania i zasypuję 10 wiadomości i smsów jeśli nie odpisuję :D Wierzę w miłość bo naoglądałem się takich filmów,wierzę w romantyczne historie happy endy żyją przed świadczeniem że jeśli mam znależc kobietę to ona sama się znajdzie wystarczy poczekac i nic nie robić.Będę tak czekał do 40 i zasypywał was tutaj tego typu postami :lol: Latam za kobietą z kwiatkami,robię za nią wszystko,zgadzam się na wszystko co powie w końcu inaczej może odejść :lol: Jestem zazdrosny i robię każdej sceny jeśli chociaż się popatrzy na innego.Potem w domu podnoszę swoją pięść by pokazać jej kto tu rządzi i kto jest prawdziwym facetem 8) Zgadzam się na wszystko co kobieta powie,nigdy nie ustawiam jej do pionu bo mama mnie wychowała że kobiety trzeba kochac i robić dla nich wszystko :D A mamusi trzeba wierzyć bo też kobieta i wie co dla nas najlepsze :mrgreen:
Tak jest mistrzu,masz 100% rację ;)
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, 21:33 przez Monster6, łącznie edytowano 2 razy

przez the_new_hope_not 31 maja 2016, 21:29
Kiya napisał(a):the_new_hope_not, jak zdobywanie nie wychodzi, to zawsze jeszcze można wziąć "na litość" :P Tylko nie "och, tak dawno ne ruchałem, że aż mnie boli", tylko "jestem taki smutny i samotny, pociesz mnie". Kobiety pocieszają przytulaniem. A od tego już niedaleka droga, wystarczy wyczuć moment.

Brzydzę się sobą na samą myśl, że mógłbym tak postąpić. Nawet bycie pierdołą ma swoje granice :D Albo normalny seks, bo jestem wartościowym facetem, albo nic.

Monster6 napisał(a):A myślisz że ci coachowie od kogo się uczyli?(...)

To taki żarcik. Gardzę kołczami i ich lipnym modelem biznesowym.
Tylko nastolatek? A dorosły nie może się nauczyć? Niby z jakiej różnicy?

Czy 60 latek rozpocznie studia medyczne i zostanie chirurgiem? Chciałbyś, żeby Cię operował? :D
Póki ten dorosły człowiek nie jest w stanie wegetacyjnym od choroby jeśli choroba pozwala mu normalnie funkcjonować może z niego zrobić takiego ''Alpha'' że ci się w głowie nie mieści.Może potem robić zdjęcia z nagimi kobietami w łóżku i ci wysyłać.Nie w każdym wypadku jest to łatwe i proste.Jeden szybciej łapie drugi wolniej.Ale co się nie da człowieku.O ile nie wygląda się jak zaśliniona pała po psychotropach,jest się w stanie nauczyć materiału,jest w stanie normalnie myśleć ma remisję choroby lub stan który pozwala mu funkcjonowac i czuć się okej,to da się zrobić.

Nie da się, nie czaruj. Uwodzenie to żadna sztuka, tu nie chodzi o techniki. Jeśli jesteś wartościowym człowiekiem, interesującym, ciekawym, pełnym życia, zainteresowań, aktywnym, mającym wielu znajomych, to nawet nie musisz się starać. Ludzie sami będą chcieli przebywać w Twoim towarzystwie a stąd tylko krok do zawierania bliższych znajomości z kobietami. To takie proste.
the_new_hope_not

przez one man show 31 maja 2016, 21:32
Monster6 napisał(a):
Oczywiście jestem prawiczkiem piesełkiem latającym za kobietami prosze się o ich zainteresowanie zakochuję się od 1 spotkania i zasypuję 10 wiadomości i smsów jeśli nie odpisuję :D Wierzę w miłość bo naoglądałem się takich filmów,wierzę w romantyczne historie happy endy żyją przed świadczeniem że jeśli mam znależc kobietę to ona sama się znajdzie wystarczy poczekac i nic nie robić.Będę tak czekał do 40 i zasypywał was tutaj tego typu postami :lol: Latam za kobietą z kwiatkami,robię za nią wszystko,zgadzam się na wszystko co powie w końcu inaczej może odejść :lol: Jestem zazdrosny i robię każdej sceny jeśli chociaż się popatrzy na innego.Potem w domu podnoszę swoją pięść by pokazać jej kto tu rządzi i kto jest prawdziwym facetem 8) Zgadzam się na wszystko co kobieta powie,nigdy nie ustawiam jej do pionu bo mam mnie wychowała że kobiety trzeba kochac i robić dla nich wszystko :D A mamusi trzeba wierzyć bo też kobieta i wie co dla nas najlepsze :mrgreen:
Tak jest mistrzu,masz 100% rację ;)

odczuwasz wyższość bo jesteś kobietą? :lol:

Sortuj wg