Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez lulinasky 22 maja 2016, 14:49
Nikt tu chyba tego nie powiedział. Życzmy Ci tego i miłości, bo o nią chyba trudniej. :P

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 14:59
atic napisał(a):dlaczego uważasz, że nie mogę być z piękną kobietą?
Nie uważam, że nie możesz być z piękną kobietą. Uważam, że masz niewłaściwe podejście do związków :) A piękno leży w oczach patrzącego, nie ma piękna bezwarunkowego, nie ma ludzi, którzy podobają się wszystkim. Poza tym miłość sprawia, że ludzie pięknieją :)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Monster6 22 maja 2016, 15:00
Druid napisał(a):
the_new_hope_not napisał(a): Nasz biologiczny cel to zapłodnić tak dużo młodych, zdrowych kobiet, jak się da.

O kur... xDD Dzięki takim wypowiedziom lubie te wątki. Nie pozostaję mi nic innego jak pozdrowić waszą armię małp aka nie wyżytych samców. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 22 maja 2016, 15:16
A jak facet ( nie piszę,o sobie ) wie,że się nie nadaje do bycia mężem i ojcem ? A w seksie jest dobry i szuka kobiet do seksu.I mówi im,to że chodzi mu tylko o sex,to co wtedy.I on,nie chcę mieć dzieci ?

przez Ḍryāgan 22 maja 2016, 15:35
detektywmonk, to się zabezpiecza i nie ma. Ja na przykład też uważam, że się nie nadaję na ojca, ale to nie wyklucza związku. Nie chcę seksu dla seksu, bo od tego to w sumie są agencje towarzyskie. Każdy potrzebuje miłości
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez atic 22 maja 2016, 15:58
lulinasky, dzięki :)
atic

przez NN4V 22 maja 2016, 16:14
Ḍryāgan napisał(a):... A piękno leży w oczach patrzącego, nie ma piękna bezwarunkowego, nie ma ludzi, którzy podobają się wszystkim. Poza tym miłość sprawia, że ludzie pięknieją :)

Tak właśnie jest.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez NN4V 22 maja 2016, 16:44
the_new_hope_not napisał(a): Nasz biologiczny cel to zapłodnić tak dużo młodych, zdrowych kobiet, jak się da.

Nie jest to cel w sensie toczącego się procesu. Są to jedynie efekty procesów ewolucyjnych, które nie są z nimi tożsame. Zachowania ludzkie są wypadkową adaptacji wykształconych w toku ewolucji oraz wpływu środowiska (który pomijam celem uproszczenia modelu, ale on istnieje). Adaptacje wykształciły się dla przetrwania gatunku. Jednostkę zwykle przetrwanie gatunku interesuje słabo. Własne przetrwanie zdecydowanie więcej, a ono nie wiąże się z reprodukcją.
->
Obrazek
Obrazek

Te upodobania istnieją, czy się chce, czy nie. Widać je też w męskich preferencjach dot. wieku kobiet na wykresie poniżej.
Nie znaczy to jednak, że świadomie dążymy do maksymalizacji reprodukcji.

->
Obrazek
Powyższe dane są przesłankami tezy, że kluczowym czynnikiem męskich (niekoniecznie uświadomionych) preferencji, jest zdolność rozrodcza kobiet.
W innych badaniach dowiedziono silnej korelacji wcięcia w talii z płodnością kobiet.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez the_new_hope_not 22 maja 2016, 18:08
Druid napisał(a):(...)która być może uwolni ją od zainteresowania tobie podobnych szowinistów.

Ja Ciebie bardzo proszę - nie mówi do mnie telewizją. Kiedy słyszę o męskim szowinizmie, czy innych ksenofobiach i nietolerancjach, to aż mnie mdli.

Druid napisał(a):

Starasz się go realizować? Jak Ci idzie?

Który z Twoich czułych punktów (bynajmniej nie g) dotknąłem, że tak reagujesz?
the_new_hope_not

przez Druid 22 maja 2016, 19:40
the_new_hope_not napisał(a):
Druid napisał(a):

Starasz się go realizować? Jak Ci idzie?
Który z Twoich czułych punktów (bynajmniej nie g) dotknąłem, że tak reagujesz?

Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.
Druid

przez lulinasky 22 maja 2016, 19:58
Druid myślałam, że jestes chłopcem. :mrgreen:

przez the_new_hope_not 22 maja 2016, 20:13
Druid napisał(a):Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.

Bo to pytanie jest niegrzeczne. Gdybym napisał, że naszym biologicznym celem jest wychować jak najwięcej zdrowego potomstwa i dlatego powinniśmy być bogaci, bo takim osobom jest o to łatwiej, to zapytałabyś: dlaczego nie jesteś bogaty? Mam wrażenie że traktujesz tę dyskusję zbyt osobiście i bierzesz sobie do serca to, czego nie powinnaś.
the_new_hope_not

przez Druid 22 maja 2016, 20:30
the_new_hope_not napisał(a):
Druid napisał(a):Czemu nie odpowiesz na pytanie? Miałam nadzieję, że w ramach realizacji swojej misji na Ziemi zechcesz może rozmnożyć się na tyle licznie, by i moją normę wyrobić. Kibicowałabym.

Bo to pytanie jest niegrzeczne. Gdybym napisał, że naszym biologicznym celem jest wychować jak najwięcej zdrowego potomstwa i dlatego powinniśmy być bogaci, bo takim osobom jest o to łatwiej, to zapytałabyś: dlaczego nie jesteś bogaty? Mam wrażenie że traktujesz tę dyskusję zbyt osobiście i bierzesz sobie do serca to, czego nie powinnaś.

Moim zaburzonym zdaniem, przytaczając dany pogląd: albo go wyznajesz, albo masz z tym problem, albo jedno i drugie. Sądziłam, że to pierwsze, ale ubodło... więc już sama nie wiem, co myśleć.
Pytanie nie było niegrzeczne. Może przeczytaj jeszcze raz. Gdybym napisała że "xxx jest naszym celem", cóż obraźliwego byłoby w zapytaniu mnie, jak nam (grupie, do której czuję się przynależna) idzie jego realizacja?
Druid

przez Druid 22 maja 2016, 20:36
lulinasky napisał(a):Druid myślałam, że jestes chłopcem. :mrgreen:

Dlaczego?
Druid

Sortuj wg