Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez NN4V 21 maja 2016, 05:56
Kiedys krążył taki dowcip o dziewczynce, Puszkinie i dwóch ruskich. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez NN4V 21 maja 2016, 06:03
tosia_j napisał(a):...to znaczy ze mezczyzni powyzej 40 lat interesują sie mlodszymi a nie rowiesnicami ;) dobrze zrozumiałam?

Źle.
Wszyscy (w sensie statystycznym) mężczyźni, niezależnie od wieku, najbardziej interesują się kobietami w wieku 25 +- 5.
Dotyczy to 16 latka i 60 latka.
Ostatnio edytowano 21 maja 2016, 06:06 przez NN4V, łącznie edytowano 1 raz

przez Rosa26 21 maja 2016, 06:06
the_new_hope_not napisał(a):Ja o czym innym, Ty o czym innym, mówiłem, że nic z tego nie zrozumiesz.

No jasne. :blabla: Każdą szmirę można nazwać tak, zeby ładnie wyglądało. Nic nowego.
Ech... szkoda czasu. Podsumowując:

Danuta Rinn - Gdzie Ci Mężczyźni [1975]
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 21 maja 2016, 06:20
Rosa26 napisał(a):
the_new_hope_not napisał(a):Ja o czym innym, Ty o czym innym, mówiłem, że nic z tego nie zrozumiesz.

No jasne. :blabla: Każdą szmirę można nazwać tak, zeby ładnie wyglądało. Nic nowego.
Ech... szkoda czasu....

Rzekła stara panna z kotami. :mrgreen:

przez atic 21 maja 2016, 08:44
nie ufałbym do końca statystykom, kobieta po 30 czy po 40 zazwyczaj po prostu jest po porodach, w związku małżeńskim (przestaje dbać o siebie bo przy swoim misiu to nawet bąki puszcza a ten tak samo robi), więc statystycznie gorzej wygląda niż 25, nie wynika to jednak z samego wieku i tego już statystyki pewnie nie uwzględniają.
natomiast jeśli twarz jest ładna (twarz traci urok najwolniej, ponieważ chodzi o proporcje a pare zmarszczek nie gra roli) ciało ćwiczone, to kobieta dłuuugo może być ładna.
warto też zaznaczyć, że kobiety po 40tce (oczywiście nie wszystkie) mają coś (jakąś taką wytworność), czego nie mają kobiety po 20tce i na odwrót, kobiety po 20tce mają coś czego te po 40tce nie mają.
atic

przez NN4V 21 maja 2016, 09:37
atic napisał(a):nie ufałbym do końca statystykom, kobieta po 30 czy po 40 zazwyczaj po prostu jest po porodach, w związku małżeńskim (przestaje dbać o siebie bo przy swoim misiu to nawet bąki puszcza a ten tak samo robi), więc statystycznie gorzej wygląda niż 25, nie wynika to jednak z samego wieku i tego już statystyki pewnie nie uwzględniają.

Weź sobie poczytaj literaturę zanim kolejne durnoty napiszesz. To nie statystyki GUS, tylko wyniki (wielu) badań naukowych. Zaiste zabawne są próby podważania faktów - jak twierdzenia o płaskiej ziemi. Można się spierać, co do rozmaitych teorii o przyczynach takiego stanu rzeczy, ale jego podważanie jest zwykłą głupotą.

atic napisał(a):...warto też zaznaczyć, że kobiety po 40tce (oczywiście nie wszystkie) mają coś (jakąś taką wytworność), czego nie mają kobiety po 20tce i na odwrót, kobiety po 20tce mają coś czego te po 40tce nie mają.

Kobiety po 40 maja najczęściej wszystkowiedzę i skrywana nienawiść do młodszych koleżanek. Nienawiść powodowaną zazdrością utraconego zainteresowania. Na wielu forach można znaleźć narzekania starszych samotnych kobiet, na zjawisko zwane przez nie "przeźroczystość". Cokolwiek robią, są przeźroczyste (w sensie seksualnym) dla facetów z ich otoczenia. Inaczej nazywa się to "wykluczenie z rynku matrymonialnego".

Celowo ograniczam się tutaj do konkretnego abstraktu, jakim jest postrzeganie atrakcyjności seksualnej, jako istotnego elementu atrakcyjności ogólnej. To jest spojrzenie z jednego punktu widzenia, bo oczywistymi są:
1. Fakt, ze postrzegana atrakcyjność jest budowana w głowie patrzącego i zależy od jego stosunku emocjonalnego do obiektu.
2. Silny wpływ konstruktów kulturowych, nakazujących facetom poszukiwania partnerek w podobnym wieku (co notabene jest źródłem wielu niepowodzeń).
3. Osobnicze indywidualne różnice, bo faktycznie da się znaleźć 40-latki atrakcyjne wyłącznie z fizycznego punktu widzenia.
4. Pewnie wielu innych, których akurat nie pamiętam. Na temat napisano wiele prac, mających podparcie w empirycznych badaniach. Przeczytanie ich daje ogólny ogląd zagadnienia i obnaża ułomność powszechnie panujących stereotypowych mniemań. Dlatego polecam nabywanie wiedzy w czasie poświęcanym na ich głoszenie. Szczególnie dziewczynom, bo mogą one dzięki temu wypracować w sobie cechy adaptujące do zastanej sytuacji i nauczyć się podtrzymywać własną atrakcyjność z biegiem lat. Na bazie istniejących konstruktów społeczno-kulturowych nie uda się to prawie na pewno, bo one (konstrukty) niewiele wspólnego mają ze stanem faktycznym, co prowadzi do błędnych wniosków i nieskutecznych działań, co z kolei skutkuje totalną frustracją.

przez lulinasky 21 maja 2016, 09:41
Nie wiem czy zauważyliście, ale piszecie kompletnie nie na temat. Temat jest o panach i ich dziewictwie.

http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... 97_600.jpg :shock:

przez atic 21 maja 2016, 09:50
NN4V,
Weź sobie poczytaj literaturę zanim kolejne durnoty napiszesz. To nie statystyki GUS, tylko wyniki (wielu) badań naukowych. Zaiste zabawne są próby podważania faktów - jak twierdzenia o płaskiej ziemi. Można się spierać, co do rozmaitych teorii o przyczynach takiego stanu rzeczy, ale jego podważanie jest zwykłą głupotą.

ale napisałem przecież, że kobiety po 30tce i 40tce z wielu powodów niewiekowych mogą stać się mniej atrakcyjne ale też i nie muszą, zatem przedstaw statystyki, które te pozawiekowe powody wykluczają 8)
atic

przez wiejskifilozof 21 maja 2016, 13:31
Kobiety są aseksulane,bo tego wymagają od nich...mężczyźni.Kobietom nie wypada myśleć NAWET o seksie.Bo,to grzech i kościół zabrania.
Cała nadzieja na seks,w kobietach dla których kościół to tylko budynek,a nie cześć ich życia.

Na pewno biedne kobiety,bieda nie sprzyja seksowi,będą zazdrość tym bogatym udanego,życia nawet seksualnego.

Ja wiem,że nie mam szansę na seks u żadnej kobiety.Zarówno wierzącej,jak i ateistki.Zarówno tej,która ma lat 27,jak i 46.
Powód brak funduszy i choroba.
Zmartwię Was,moi mili.Ale,laski raczej boją się angażować w faceta który,ma 40 lat,chorobę psychiczną,mieszka z mamą i jest na rencie.

przez Ḍryāgan 21 maja 2016, 13:41
detektywmonk, a ja myślałem, że to ty się nie chcesz angażować. Pisałeś, że nie nadajesz się do związków i wielokrotnie podkreślałeś, że chodzi Ci TYLKO o seks. No to wybacz... W tym wypadku raczej chodzi o to, że kobiety nie są zainteresowane facetem, który potraktuje je przedmiotowo. A brak kasy? No cóż, chyba nie chcesz kobiety kupić.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez wiejskifilozof 21 maja 2016, 13:57
Do seksu,nie trzeba skończonej matury,pracy,zaradności.Nie trzeba być mądrym,mieć studiów.I zapewnić kobiecie stabilizację życiową.
Tego wszystkiego trzeba do stałego związku,ja nie umiem zapewnić przyszłości.Więc nadaje się tylko do seksu,a bycie mężem i ojcem.Samo mnie wyklucza.

przez Druid 21 maja 2016, 14:03
NN4V napisał(a):Rzeczywiście masz mało czasu, bo gdy stracisz urodę (czyli wyjdziesz poza zakres meskich preferencji) niewiele zostanie.
Pocieszające. Są szanse na to, iż pewnego dnia kobieta może zacząć być traktowana jak człowiek a nie mięcho otaczające macicę i nie będzie musiała opędzać się od natrętnych napaleńców. Jak tu się nie pochorować, kiedy polują na ciebie mężczyźni w przedziale wiekowym 16-60

To nie przypadek, że w tym wątku wypowiadają się narcystyczni egotycy uważający kobiety za materialistki czy obiekty wyłącznie seksualne. Rozważcie w swych sercach - jeśli którykolwiek z was jest niegłupi, zadbany, ładniejszy od diabła, ma ładne dłonie i czyste buty, dobrą pracę (i na co tam jeszcze "kobiety zwracają uwagę") a nie ma wianuszka wielbicielek, spośród których mógłby wybrać najmłodszą i najatrakcyjniejszą - błąd tkwi w indywidualnym podejściu do tematu, co nie?
Druid

przez the_new_hope_not 21 maja 2016, 15:43
Rosa26 napisał(a):

Ech... szkoda czasu. Podsumowując:

W Internecie nie ma kobiet. Takiego focha to sobie możesz włożyć pod poduszkę :)
the_new_hope_not

przez the_new_hope_not 21 maja 2016, 16:50
detektywmonk napisał(a):Kobiety są aseksulane,bo tego wymagają od nich...mężczyźni.Kobietom nie wypada myśleć NAWET o seksie.Bo,to grzech i kościół zabrania.
Cała nadzieja na seks,w kobietach dla których kościół to tylko budynek,a nie cześć ich życia.

Kobiety uwielbiają seks nie mniej od mężczyzn, dawniej katolicy nie bez powodu mówili o grzeszności kobiet w tym sensie, że chcieli w ten sposób ograniczyć naturalną skłonność każdej kobiety do poszukiwania jak najlepszego mężczyzny i zmusić je do pozostawania w nienaturalnych dla kobiet związkach monogamicznych.

Na pewno biedne kobiety,bieda nie sprzyja seksowi,będą zazdrość tym bogatym udanego,życia nawet seksualnego.

Nie! Właśnie że nie. Kobieta może być biedna jak mysz kościelna, ale nie ma to takiego znaczenia jak w sytuacji gdy to mężczyzna jest bez wykształcenia/dochodów/majątku. Pod tym względem kobiety mają skrajnie łatwo. Młoda dziewczyna z Koziej Wólki ma duże szanse na seks z prawnikiem, lekarzem czy atletą. W drugą stronę nie jest tak kolorowo.

Druid napisał(a):Są szanse na to, iż pewnego dnia kobieta może zacząć być traktowana jak człowiek a nie mięcho otaczające macicę i nie będzie musiała opędzać się od natrętnych napaleńców. Jak tu się nie pochorować, kiedy polują na ciebie mężczyźni w przedziale wiekowym 16-60

Bez ingerencji w genetykę? Nie ma szans. Tak wyewoluował homo sapiens. Kobiety są obiektem seksualnym, nawet kształt naszych narządów płciowych odzwierciedla kto ma zdobywać a kto być zdobywaną. Odwróćmy sytuację i niech każdy mężczyzna, powiedzmy od 15 do 30 roku życia, będzie obiektem seksualnym dla kobiet w wieku 15-60. Interesujące, prawda? Prawie raj! W czym problem? Czy w tym, że jest się obiektem seksualnym czy w tym, że jest się obiektem seksualnym dla większości a chciałoby się być tylko dla tych, którzy są w naszym guście?
Dodam też że bardzo spłycasz temat. Tak jak napisałem wyżej, kobiety są obiektem/przedmiotem seksualnym, ale z tego nie wynika że są mniej wartościowe, gorsze, że należy je traktować jak obiekt/przedmiot. To zupełnie co innego. Rosa26 jest kobietą, więc może myśleć inaczej ale facet powinien to rozumieć.

To nie przypadek, że w tym wątku wypowiadają się narcystyczni egotycy uważający kobiety za materialistki czy obiekty wyłącznie seksualne. Rozważcie w swych sercach - jeśli którykolwiek z was jest niegłupi, zadbany, ładniejszy od diabła, ma ładne dłonie i czyste buty, dobrą pracę (i na co tam jeszcze "kobiety zwracają uwagę") a nie ma wianuszka wielbicielek, spośród których mógłby wybrać najmłodszą i najatrakcyjniejszą - błąd tkwi w indywidualnym podejściu do tematu, co nie?

Masz rację. Skoro ma tyle atutów i nie ma kobiet to znaczy że jest nudny. Kobiety, szczególnie te młode, nienawidzą nudziarzy. Są pełne życia, pełne energii i nie chcą marnować najlepszych lat z jakimś smutasem.
the_new_hope_not

Sortuj wg