Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez lulinasky 20 maja 2016, 09:25
Znam kobiety koło 40, które nadal są piękne,zadbane, zgrabne. Taka kobieta też może przyciągać, nie wierzylabym badaniom statystycznym, wystarczy wsiąść do pociągu i popatrzeć na ludzi.

przez NN4V 20 maja 2016, 10:22
lulinasky napisał(a):Znam kobiety koło 40, które nadal są piękne,zadbane, zgrabne. Taka kobieta też może przyciągać, nie wierzylabym badaniom statystycznym, wystarczy wsiąść do pociągu i popatrzeć na ludzi.

Statystyka nie mówi, że kobieta 40 letnia NIE MOŻE się podobać. Może.
Statystyka nie mówi, że KAŻDY facet ma preferencje statystycznie zgodne (->krzywa dzwonowa pana Gaussa).
Mówi natomiast generalnie, że uśrednione zainteresowanie facetów drastycznie spada w czwartej dekadzie życia kobiety.
Niezależnie, czy ktoś sobie w to wierzy, czy nie wierzy, to fakt.
Z faktami jest tak, że można je tylko przyjąć do wiadomości lub nie - stosując obronny mechanizm wyparcia.

Przyjemnej podróży z PKP.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Druid 20 maja 2016, 11:24
NN4V napisał(a):
Rosa26 napisał(a):...To jest po prostu okropne, że traktuje się ludzi jako środek do czegoś a potem masowo narzekamy na samotność i niezrozumienie :bezradny:

No właśnie - a przyczyna lezy po prostu w naszym braku wiedzy.
Nie żeby ona była niedostępna - tylko deficyty poznawcze kierują na rozumienie świata stereotypami.
Rzeczywiście masz mało czasu, bo gdy stracisz urodę (czyli wyjdziesz poza zakres meskich preferencji) niewiele zostanie.
To agresywna próba poderwania ślicznej Rosy26 czy wylewasz swoje frustracje i przypadkowo jej się oberwało?
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tosia_j 20 maja 2016, 17:01
NN4V napisał(a):
lulinasky napisał(a):Znam kobiety koło 40, które nadal są piękne,zadbane, zgrabne. Taka kobieta też może przyciągać, nie wierzylabym badaniom statystycznym, wystarczy wsiąść do pociągu i popatrzeć na ludzi.

Statystyka nie mówi, że KAŻDY facet ma preferencje statystycznie zgodne (->krzywa dzwonowa pana Gaussa).
Mówi natomiast generalnie, że uśrednione zainteresowanie facetów drastycznie spada w czwartej dekadzie życia kobiety.
Z faktami jest tak, że można je tylko przyjąć do wiadomości lub nie - stosując obronny mechanizm wyparcia.

to znaczy ze mezczyzni powyzej 40 lat interesują sie mlodszymi a nie rowiesnicami ;) dobrze zrozumiałam?
outsider

przez carlosbueno 20 maja 2016, 17:29
NN4V napisał(a):

Czasami 40 tki są dużo atrakcyjniejsze od 20 latek ale statystycznie mi blisko 40 latkowi podoba się fizycznie co druga 18-latka a 40 latka to co 5-ta albo i 10-ta :mrgreen: choć ze względu na swój wiek powinienem preferować te drugie bo potencjalnie mam jeszcze u nich jakieś szanse.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 20 maja 2016, 20:50
Ja poza netem,mam koleżanki albo po 40,albo koło 40 lat.

przez Rosa26 20 maja 2016, 21:52
NN4V napisał(a):Rzeczywiście masz mało czasu, bo gdy stracisz urodę (czyli wyjdziesz poza zakres meskich preferencji) niewiele zostanie.

Wiesz, gdzie ja mam "męskie" preferencje, "mężczyzn",którzy traktują kobiety jak meble? Tam gdzie słońce nie dochodzi. I prędzej, to ja bym nie spojrzała na takiego faceta niż zamartwiała się, że się nie zmieszczę w jakichś kretyńskich wymaganiach, które określają mnie jako towar z datą przydatności do spożycia.
A cudzysłów użyłam dlatego, ponieważ faceta, który w taki sposób postępuje mężczyzną nazwać nie można :bezradny:
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez the_new_hope_not 20 maja 2016, 23:06
Tłumaczenie kobiecie takich zawiłości jest najczęściej z góry skazane na porażkę,co widać powyżej. Emocje bywają silniejsze od rozumu i wówczas nici z rozmowy a sprzeczając się i tak stoimy na przegranej pozycji (nieśmiertelne nie znasz mnie, nie oceniaj, itp.).
Kobieta jest obiektem seksualnym. Atrakcyjność może mieć wiele wymiarów ale ten najbardziej pierwotny, zwierzęcy jest właśnie uprzedmiotowujący (czy jest w ogóle takie słowo? ). I nie ma w tym nic złego ani poniżającego.
the_new_hope_not

przez Rosa26 20 maja 2016, 23:20
the_new_hope_not napisał(a):Tłumaczenie kobiecie takich zawiłości...

No wielka mi zawiłość, że chłop nad swym rozporkiem zapanować nie umie a właściwie nie chce, bo mu wygodniej i tłumaczy, iż jest to zawiłość nie osiągalna dla kobiecego umysłu. Nie dość, że traktuje jak mebel, to ma kobiety za idiotki. Ot, cała zawiłość.

the_new_hope_not napisał(a):Kobieta jest obiektem seksualnym.

Jeśli tylko i wyłącznie tym dla Ciebie jest i tylko to w niej widzisz, to oczywiście tylko tym dla Ciebie pozostanie, dla Ciebie i dla Tobie podobnych. Bo to, ze dla Ciebie nim jest nie znaczy, że tylko nim jest w ogóle. Mów za siebie. Wniosek więc jest taki, że jest traktowana przez tego typu facetów przedmiotowo.

the_new_hope_not napisał(a): Atrakcyjność może mieć wiele wymiarów ale ten najbardziej pierwotny, zwierzęcy jest właśnie uprzedmiotowujący (czy jest w ogóle takie słowo? ). I nie ma w tym nic złego ani poniżającego.

"Zwierzęcy" no, jeśli na tym poziomie rozwoju chcesz się zatrzymać, to Twój wybór. Jeśli jakaś kobieta pozwoli na tym poziomie się tylko i wylącznie traktować, jest to również jej wybór. Za jej pozwolnieniem będziesz ją bzykał, przelatywał, zaliczał, pukał i tym podobne. Być może i dla niej nie będzie w tym nic poniżejącego...
Ajak dla mnie

bzyka pszczoła
przelatuje ptak
zalicza się egzamin
a puknąć to się możesz w czoło
Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu
Ernest Hemingway

http://niewygodnieszczere.blogujaca.pl

ObrazekObrazek
https://www.facebook.com/niewygodnieszczere/?ref=hl

przez Reynevan 20 maja 2016, 23:43
Proste kobiety są aseksualne.
Reynevan

przez Monster6 20 maja 2016, 23:46
Reynevan napisał(a):Proste kobiety są aseksualne.

xDD

przez lulinasky 21 maja 2016, 01:01

Przybij 5!
Prości mężczyźni również a mężczyźni, którzy lubią proste panie nie są dla mnie atrakcyjni wcale, kojarzą mi się z takim łysiejącym Grzegorzem, żłopiącym piwsko w clubie , gdzie puszczają złą muzykę.

przez lulinasky 21 maja 2016, 01:04
lulinasky napisał(a):

Przybij 5!
Prości mężczyźni również a mężczyźni, którzy lubią proste panie nie są dla mnie atrakcyjni wcale, kojarzą mi się z takim łysiejącym Grzegorzem, żłopiącym piwsko w clubie , gdzie puszczają złą muzykę. Taki co tylko przychodzi pomacać sobie, złapać za dupe.

przez the_new_hope_not 21 maja 2016, 05:29
Rosa26 napisał(a):
the_new_hope_not napisał(a):Tłumaczenie kobiecie takich zawiłości...

No wielka mi zawiłość, że chłop nad swym rozporkiem zapanować nie umie a właściwie nie chce, bo mu wygodniej i tłumaczy, iż jest to zawiłość nie osiągalna dla kobiecego umysłu. Nie dość, że traktuje jak mebel, to ma kobiety za idiotki. Ot, cała zawiłość.(...)"Zwierzęcy" no, jeśli na tym poziomie rozwoju chcesz się zatrzymać, to Twój wybór. Jeśli jakaś kobieta pozwoli na tym poziomie się tylko i wylącznie traktować, jest to również jej wybór. Za jej pozwolnieniem będziesz ją bzykał, przelatywał, zaliczał, pukał i tym podobne. Być może i dla niej nie będzie w tym nic poniżejącego...
Ajak dla mnie

bzyka pszczoła
przelatuje ptak
zalicza się egzamin
a puknąć to się możesz w czoło

Jasne, bo Ty to się pukasz czytając "Wojnę i pokój" i dzięki temu, Twój facet czytający w tym samym czasie "Sto lat samotności" nie uważa i nie traktuje Cię za idiotkę. Seks wyższego poziomu, nie dla plebsu :) Ja o czym innym, Ty o czym innym, mówiłem, że nic z tego nie zrozumiesz.
the_new_hope_not

Sortuj wg