Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mrau 06 maja 2016, 19:30
take napisał(a):Nie zgadzam się. Bycie prawiczkiem nie jest niczym złym, powinno być raczej przeciwnie.

i tu sie zgodze, sam zaluje ze kiedykolwiek zamoczylem, ujelo mi to poczucia godnosci

przez mrau 06 maja 2016, 19:35
detektywmonk napisał(a):Ja czekam na kobietę,która zaproponuje mi seks.

a po co ma proponowac? co Ci to da?czy przez to stanie sie w jakimkolwiek wymiarze bardziej wartosciowa? myslisz ze seks bedzie lepszy przez to?
detektywmonk napisał(a):Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

to Cie troche wyroznia, czyni ciekawszym w moim mniemaniu

przez NN4V 06 maja 2016, 21:55
mrau napisał(a):
take napisał(a):Nie zgadzam się. Bycie prawiczkiem nie jest niczym złym, powinno być raczej przeciwnie.

i tu sie zgodze, sam zaluje ze kiedykolwiek zamoczylem, ujelo mi to poczucia godnosci

Załóżcie sobie kółeczko prawiczków. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mrau 06 maja 2016, 22:00
NN4V napisał(a):Załóżcie sobie kółeczko prawiczków.

zabawny jestes - tu juz nie moge z czystym sumieniem wstapic; poza tym nie jestem pewien czy prawiczek to wlasciwe okreslenie dla faceta ktory bywal bierny w stosunku do drugiego faceta;

przez Lonley Paladin 07 maja 2016, 01:29
detektywmonk napisał(a):Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

I uważasz sie z tego powodu gorszy od innego człowieka? Przecież nie wybierałeś choroby przed narodzeniem, nikt z nas nie chciał by być chory na cokolwiek a już tym bardziej psychicznie, ale nie możemy tego zmienić bo tak już jest. Czy jakbyś zaliczył, to zmieniło by to coś tak naprawde w twoim życiu? Raczej twojej choroby by to nie wyleczyło a może i bardziej pogłębiło. Zamiast się samemu tak linczować zajołbyś się czymś co kochasz robić. Jeszcze raz napisze, nie każdemu jest dane mieć rodzine, tak jak nie każdemu jest dane chodzić o własnych nogach, widzieć czy słyszeć. Nie każdy osiągnie sukces w życiu ale to nie znaczy że jesteśmy gorsi od innych, bylibyśmy wtedy jak na własne życzenie byśmy się upodlili czy dopuścili się ciężkiego przestępstwa.

przez wiejskifilozof 07 maja 2016, 10:16
Ja się nie szykuje na ojca i męża.Nie nadaję się do tego,ale sex to co innego.Nie wiem,co by było potem.

przez NN4V 07 maja 2016, 10:45
Jak zostać prawiczkiem:

przez mrau 07 maja 2016, 11:24
uwielbiam jak ludzie wrzucaja glupoty zamiast sie ustosunkowac -.-

przez bittersweet 07 maja 2016, 17:01
Lonley Paladin napisał(a):

I uważasz sie z tego powodu gorszy od innego człowieka? Przecież nie wybierałeś choroby przed narodzeniem, nikt z nas nie chciał by być chory na cokolwiek a już tym bardziej psychicznie, ale nie możemy tego zmienić bo tak już jest. Czy jakbyś zaliczył, to zmieniło by to coś tak naprawde w twoim życiu? Raczej twojej choroby by to nie wyleczyło a może i bardziej pogłębiło. Zamiast się samemu tak linczować zajołbyś się czymś co kochasz robić. Jeszcze raz napisze, nie każdemu jest dane mieć rodzine, tak jak nie każdemu jest dane chodzić o własnych nogach, widzieć czy słyszeć. Nie każdy osiągnie sukces w życiu ale to nie znaczy że jesteśmy gorsi od innych, bylibyśmy wtedy jak na własne życzenie byśmy się upodlili czy dopuścili się ciężkiego przestępstwa.
Jeżeli choroba objawia się uposledzeniem funkcjonowania w społeczeństwie, w tym miedzy innymi brakiem kontaktów seksualnych, to sukces w tej dziedzinie byłby oznaką poprawy. Ofc sukces w tym kontekście to kontakt seksualny, który nie został kupiony czy tez wymuszony na kims.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez mrau 07 maja 2016, 17:30
bittersweet napisał(a):sukces w tej dziedzinie byłby oznaką poprawy.

musisz byc kobieta, tylko kobiety i mlode gowniarze plci mskiej maja w sobie tyle nienawisci do mezczyzn;

przez bittersweet 07 maja 2016, 17:39
mrau napisał(a):

musisz byc kobieta, tylko kobiety i mlode gowniarze plci mskiej maja w sobie tyle nienawisci do mezczyzn;

Każdy sądzi wg siebie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez mrau 07 maja 2016, 17:42
bittersweet napisał(a):Każdy sądzi wg siebie.

wlasnie o to tu chodzi, dwuznacznosci jednak nie widzisz ;]

przez NN4V 07 maja 2016, 19:16
mrau napisał(a):uwielbiam jak ludzie wrzucaja glupoty zamiast sie ustosunkowac -.-

Do czego?
Również nie mam wyrobionego zdania, czy prawiczek to wlasciwe okreslenie dla faceta ktory bywal bierny w stosunku do drugiego faceta.
A nie mam, ponieważ zagadnienie jest poza moim zainteresowaniem adaptacyjnym.

mrau napisał(a):

Nie rozumiem Twojego wnioskowania o nienawiści z wypowiedzi bittersweet.
Stawia logiczną tezę, która nie jest przypisana do którejkolwiek płci - czyli u kobiet kontakt seksualny również może okazać się oznaką poprawy.
Wydaje się. że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości.

przez mrau 07 maja 2016, 19:51
NN4V napisał(a):Do czego?

odwracanie kota ogonem masz opanowane, trzeba przyznac
NN4V napisał(a):Nie rozumiem Twojego wnioskowania o nienawiści z wypowiedzi bittersweet.

NN4V napisał(a):Wydaje się. że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości.

a to z kolei jest zwykle wypieranie sie; ogolnie postawa ktora tu pokazujecie jest typowa w tym spoleczenstwie (o ile mozna to tak nazwac) - nic dobrego; i nawet bym sie niepotrzebnie tlumaczyl - ale wasz sposob odnoszenia sie mnie drazni; zycze wam wiec obojgu, skoro jestescie takie lepsze od nas reszty aktywne seksualnie zdrowe jednostki, udanej aktualizacji bazy wirusow ;)

Sortuj wg