Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ego 24 lut 2016, 22:43
bakus, to wszystko? dziękujemy, zapraszamy ponownie.:]

Brak czytania ze zrozumieniem również nie specjalnie ma opanowany.
Ale za to z obecnością czytania ze zrozumieniem, jest już znacznie lepiej. ;)

Ps O bakuś poprawił posta, widać też czasem czyta ze zrozumieniem. Brawo! :)

Czy ktoś wie ile lat ma ta "ego" Bo mam wrażenie, że nie więcej niż 16...
To nieistotne, ego jest elastyczne i dostosowuje się do poziomu...
Ostatnio edytowano 24 lut 2016, 22:49 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

przez boleQ 24 lut 2016, 22:47
ego, wieje od ciebie gimbazą hehe
boleQ

przez bakus 24 lut 2016, 22:49
ego napisał(a):bakus, to wszystko? dziękujemy, zapraszamy ponownie.:]

Brak czytania ze zrozumieniem również nie specjalnie ma opanowany.
Ale za to z obecnością czytania ze zrozumieniem, jest już znacznie lepiej. ;)

Ps O bakuś poprawił posta, widać też czasem czyta ze zrozumieniem. Brawo! :)

Wie ktoś o co temu dzieciakowi chodzi?

P.S Post pisałem w wordzie i nie przeczytałem go po edytowanych poprawkach. Faktycznie popełniłem ten błąd i wysłałem, zanim przeczytałem treść ostatecznie. Możesz teraz wracać do klocków lego i mieć radochę, że złapałaś mnie na tej wpadce.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 24 lut 2016, 22:51
ego, wieje od ciebie gimbazą hehe

boleQ, no widzisz, chociaż w jednym się zgadzamy. :pirate: ;)

Możesz teraz wracać do klocków lego i mieć radochę, że złapałaś mnie na tej wpadce.
A wpadłeś? no ale wiesz, jak się preferuje życie zgodne z naturą, to co się dziwić? :]
Ostatnio edytowano 24 lut 2016, 22:55 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

przez boleQ 24 lut 2016, 22:54
ego, w tym ze masz zachowanie gimnazjalistki? :smile: Jak tak, to dobry znak, że posiadasz autorefleksje :smile:
boleQ

przez ego 24 lut 2016, 23:03
boleQ, ale dla Ciebie to może być zły znak...:)
ego

przez jetodik 25 lut 2016, 03:07
bakus, dzięki za relacje.

a tak ogólnie do tematu, to nie wiem co napisać, pogubiłem się w waszych dyskusjach :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez NN4V 25 lut 2016, 07:56
bakus napisał(a):....Wie ktoś o co temu dzieciakowi chodzi? ....

Nie. Od dawna mam w ignorach.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez mark123 25 lut 2016, 08:22
ego napisał(a):
bakus napisał(a):W piramidzie Maslowa, seks należy do grupy potrzeb fizjologicznych. Potrzeb takich samych jak picie, jedzenie, oddychanie czy sen.
No i ? umiera się od braku tego czy co?

Piramida Maslowa jest źle skonstruowana. Seks nie jest podstawową potrzebą, od braku seksu się nie umiera. Ludzie, którzy uważają, że seks jest podstawową potrzebą, ustawili sobie po prostu taką subiektywną hierarchię potrzeb.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez ego 25 lut 2016, 11:38
NN4V napisał(a):Nie. Od dawna mam w ignorach.
Ależ Kotku, to trzeba było powiedzieć, że czegoś nie rozumiesz, ciocia ego widać Ciebie również przeceniła i pastwiła za wysoko poprzeczkę, ale przecież wszystko by Ci wytłumaczyła, jakbyś tylko grzecznie zapytał.

mark123, dokładnie tak, zresztą nawet gdyby przyjąć, że seks jest podstawową potrzebą każdego, czyli, że w skrajnym wypadku od braku tego się umiera, to w dalszym ciągu nie wynika z tego, że trzeba jakoś kompulsywnie kopulować, czyli, że wstrzemięźliwość seksualna, się jakoś wyklucza z podstawowością tej potrzeby.
Swoją drogą to pal licho, że pewni ludzie mają taką akurat hierarchię potrzeb, w tym nie widzę nic niewłaściwego, gorzej gdy oczekują, że wszyscy inni też taką będą mieć.. co choćby w tym temacie myślę dość dobrze wybrzmiało.
ego

przez take 25 lut 2016, 15:24
Ja nigdy nie byłem w związku. Mam całościowe zaburzenie rozwoju, chorobę psychiczną i rentę socjalną, więc nie wyglądam na osobę, której można byłoby powierzyć założenie rodziny. A bezżenność, celibat są dla mojej natury bardzo frustrujące, demotywujące, dezorganizujące i "przykre". Od dzieciństwa miałem pociąg do płci przeciwnej. Brakuje mi tej słodyczy związanej ze ślicznym ciałem (przytulania "ślicznej istotki", głaskania i całowania jej, spania z nią co noc w jednym łóżku). W żonie mogę widzieć "mamusię", nie obiekt seksualny. Kotek może powodować podobne uczucia u mnie, co ładny człowiek płci żeńskiej u mnie. Nie chcę uprawiać "seksu", zwłaszcza nie chcę zboczonych zachowań seksualnych, chociaż normalne współżycie popełniane nieodpowiedzialnie jest czymś bardzo złym i destruktywnym, mogącym prowadzić do wielkich nieszczęść (np. do aborcji).

Mam myśli, że od celibatu i bezżenności jeszcze bardziej przewraca mi się w głowie. Chciałbym skonsumować małżeństwo z intencją poczęcia świętego potomstwa. Ale o wychowywaniu potomstwa moja natura nie ma pojęcia i odpowiedzialni ludzie nie wyraziliby zgody na to, abym się ożenił. W kwestii "seksu" mam "radykalne" poglądy - "seks" to zło, libido to zło, orgazm to zło, ale jeżeli ktoś współżyje w świętej intencji, to nie jest to "seks", lecz jakby rodzaj świętego obrzędu.
F21, F42.2, F84.5

przez Bluepb 26 lut 2016, 13:49
ego, w tym ze masz zachowanie gimnazjalistki?

I kto to mówi... :silence:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Purpurowy 26 lut 2016, 14:07
take napisał(a):Ja nigdy nie byłem w związku. Mam całościowe zaburzenie rozwoju, chorobę psychiczną i rentę socjalną, więc nie wyglądam na osobę, której można byłoby powierzyć założenie rodziny. A bezżenność, celibat są dla mojej natury bardzo frustrujące, demotywujące, dezorganizujące i "przykre".

Jestem w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie, też nigdy nie byłem w żadnym związku, mało tego, nigdy nawet nie miałem randki.
Ale ja już się tym nie przejmuję. Dotarło do mnie że skoro nie mam możliwości być w związku, to nic na to nie poradzę i po prostu się z tym pogodziłem.

przez take 26 lut 2016, 15:26
Dla mnie to, że nie miałem sympatii, to nie jest to coś upokarzającego i nie jest to też powód do wstydu, tylko jest to taka "w pewien sposób fizyczna" niewygoda, że nie ma się tej osobowej, ładnej, żywej przytulanki w postaci żony. To potrafi "dać w kość" mojej naturze. Myślę, że w ogóle nie nadaję się na rodzica (np. przy takiej "masakrze" w sferze religijnej i takich niskich umiejętnościach do znoszenia cierpienia). To dla mojej natury może być bardzo frustrujące :(
F21, F42.2, F84.5

Sortuj wg