Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Nitsefni 31 sty 2016, 15:27
Nitsefni napisał(a):W ostatnich dniach zauważyłem, że mam jeszcze w głowię obrazy stosunku. Pracując na drugiej zmianie, klikając guziczek i czekając ok 1 min na zrobienie detalu, widziałem w głowię jak kobieta robi mi dobrze, albo jak ja robię jej, po kilku takich przyłapaniach wywaliłem te niezdrowe sceny z głowy i jak tylko się orientuje, staram się zacząć myśleć o czym innym. Jak wszystko wcześniej i to mi przeszło, na chwilę.

One nie są niezdrowe. Problem polega na tym, że doznajesz fiksacji na tym punkcie, traktując seks jako cel, a nie jedno z narzędzi potrzebnych do utrzymania relacji z kobietą.
Mnie się wydaje, że wpadłeś w błędny krąg, dewaluując samego siebie z powodu braku dziewczyny, co sprawia, że czujesz się nieatrakcyjny i wszelkie Twoje działania okazują się nieskuteczne. Prawdopodobnie brakuje Tobie luzu i dziewczyny instynktownie mogą wyczuwać desperację.
Na portale typu Sympatia radzę uważać, bo tam się kręci pełno zaburzonych ludzi. :?

No może coś w tym jest, czyli w takim wypadku trzeba jakoś zmienić myślenie, zastanawiam się tylko w jaki sposób. Ciężko zmienić cel w narzędzie, kiedy nie miało się do czynienia z relacjami z kobietą. A może jednak proste?
To jeszcze możesz powiedzieć jak tego luzu nabrać. Podejrzewam, sądząc po wielu odpowiedziach we wcześniejszych postach, że jedyną szansą jest więcej przebywać z kobietami. Tylko jak to zrobić, skoro nawet brzydkie nie chcą się umówić, a co dopiero rozmawiać. Swoje konta na takich portalach jak sympatia czy badoo już usunąłem i nie zamierzam tam wracać. Na tym drugim miałem konto jeszcze do tamtego tygodnia. Miałem taką sytuacje, że zdjęcie kliknęła dziewczyna, że się podobam i miała zaznaczone, że chce się spotkać. Ze zdjęć nic nie wynikało, jednolite, nie ma możliwości zaczepki. Znalazłem w hobby że lubi gry i motocykle. Zapytałem, jakie lubi motocykle. Odpowiedź: No lubię, pytam jakieś konkretnie i czy sama jeździ. Odpowiedź: No wszystkie. Pytam się jeszcze raz, czy jeździ sama czy z kimś i nawet nie odpowiedziała. Olałem to. I tak często bywało, więc nie ma sensu tam trzymać konta.

Nitsefni napisał(a):No i ta głupia chęć seksu, chciaż daję sobie jeszcze czas, to wiem, że już dzwony biją przed metą...

Młody jeszcze jesteś. Uwiąd starczy Ci nie grozi. ;)
[/quote]
Czy ja wiem czy nie grozi. Kobiet, które piszą, że im to nie przeszkadza jest naprawdę mała garstka. Bardzo dużo wypowiedzi znalazłem, że w życiu z takim by się nie umówiły, że na pewno z jakimiś odchyłami i że na 100% nienormalny człowiek. Generalnie to co się czyta zazwyczaj nie napawa optymizmem.

Reynevan napisał(a):
Kontrast napisał(a): Jesli jest z toba ok to nie powinienes miec problemu, teraz jest wszystko splycone do takiego poziomu, ze pewnie z zasobem 20 wyrazow mozna by ruchac

Ciekawe, kiedy nie było. :P

No coś może być nie tak, tak bym nie pisał. Albo znowu jest wszystko ok, tylko może wyolbrzymiam. Dlatego pytam, szukam, analizuję. Mam nadzieję, że uda mi się po wszystkich odpowiedziach wyciągnąć sensowne wnioski.

Kontrast napisał(a):Nitsefni, Za bardzo sie przejmujesz, nie na darmo sie mowi ze ,,proste jak pierdolenie''. Jesli jest z toba ok to nie powinieneś mieć problemu, teraz jest wszystko splycone do takiego poziomu, ze pewnie z zasobem 20 wyrazow mozna by ruchac. Masz w sobie jakas tam wrazliwosc i wydaje ci sie, ze nie umiesz, za duzo myslisz analizujesz, to nie pomaga. Powinienes udezyc w opcje myslace wyrazajace sie na portalach r. Wtedy ci z taka opcja latwiej bedzie nawiazac kontakt, bedziesz bardziej swobodny. Rozmawiaj z kobietami wszedzie, nawet z tymi ktore nie bierzesz na kandydatki na kandydatki.

Nie takie proste, jakby tak było, to pewnie nie byłbym sam. Nie noszę rurek, nie kręcę pedalskich fryzur i nie robię sobie selfików na każdym kroku, w sumie w ogóle nie robię tzw. samojebek. Ale to kręci głównie młode panny, a takie mnie raczej nie interesują.
Z tym, że dużo myślę, to fakt. Widzę po znajomych, że im bardziej jak debil się zachowują tym więcej dziewczyn ma. Jeden to w ogóle nie szanuje swoich, a ma ich na pęczki.
O co chodzi z opcjami myślącymi wyrażające na portalach r? Bo nie zrozumiałem tego.
A z kobietami staram się rozmawiać, gorzej jak mi brakuje tematów, a często to się zdarza, a o niczym nie bardzo mi idzie.

przez khaleesi 31 sty 2016, 15:32
Nitsefni, a ja widzę tendencje wsród facetów, że atrakcyjne są te co wrzucą tysiace samojebek wypindrzą sie do fotek i robią tzw dziubki. :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Kontrast 31 sty 2016, 15:42
Biorac pod uwage wiek i to, ze raczej z pierwsza panna nie bedziesz a jakos cie tam to osmieli, to uderzylbym do takiej albo starszej albo w twoim wieku z dzieckiem. Przesiew zrobilbym z tych ktore sa wielokrotnie zlozone a nie sa a wybral takiego sredniaczka. Ciezko mi sie wypowiadac na temat tego jak sie nie umie mowic, bo ja mam te zalete (jedna z nielicznych) ze umawialem sie z fajnymi laskami wlasnie chyba tylko dlatego, ze umialem mowic ale w sumie to tylko dlatego, ze umialem sluchac. Spotykasz sie zeby sie spotykac, pogadac, potem mimo wielu twoich wszystkich wad fajnie sie z toba rozmawia i ogólnie jestes spoko i juz, nic nie zakladasz potem samo wychodzi, wyobrażenie jest zawsze wieksze niz rzeczywistosc.
Opcje myslace to takie sredniaki, na nie nikt nie patrzy bo kazdy, ale to kazdy nawet Roman ten z morda jak kartofel mysli, ze bedzie z Kleopatra (no dobra sporo a nie kazdy). Ta opcja mysli, jest spoko, ma dystans i cie nie wysmieje, posiada jakis kompleks, jest kompromisem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Masturbow 31 sty 2016, 15:45
mów do niego po polsku a nie psychoslangiem, bo założę się, że biedny chłopak nic nie rozumie
Masturbow

przez Kontrast 31 sty 2016, 16:01
Chyba nie umiem.

przez Masturbow 31 sty 2016, 16:09
Kontrast napisał(a):Przesiew zrobilbym z tych ktore sa wielokrotnie zlozone a nie sa a wybral takiego sredniaczka.

Opcje myslace to takie sredniaki, na nie nikt nie patrzy bo kazdy, ale to kazdy nawet Roman ten z morda jak kartofel mysli, ze bedzie z Kleopatra (no dobra sporo a nie kazdy). Ta opcja mysli, jest spoko, ma dystans i cie nie wysmieje, posiada jakis kompleks, jest kompromisem.

spróbuj parafrazy tych fragmentów, reszta jest znośna
Masturbow

przez Kontrast 31 sty 2016, 16:18
No tak ale ja nawiazywalem do tego zeby nie pisac (jak to juz jest w necie) do fit lasek z zdjeciami w szerokim przedziale ciuchow sportowych bo oprocz tego, ze wspolnym zainteresowaniem bedzie sport taka kobieta pewno bedzie chciala miec typowego samca alfa, ktory z zaciagnieciem ja slownie gdziekolwiek nie bedzie mial problemow. To samo do tych fotografek. Szukalbym normalnej Grazynki, milej z ktora sie dogadasz i nie bedziesz mial co do niej tego lęku. Ten lęk a jeszcze inaczej wyzbycie sie go bedzie bardzo wazne, nie tylko pozwoli ci prowadzic swobodna rozmowe, mowic o tym, ze nie umiesz mowic ale tez wypadalo by go nie miec, lub miec w jakims zminimalizowanym stopniu podczas pierwszego kontaktu S.

przez bittersweet 31 sty 2016, 16:19
Nitsefni, zauważyłam, ze spędzasz czas wolny w sposób nie ułatwiający kontaktu z kobietami /np. bieganie/. Na Twoim miejscu poświeciłabym czas na jakas aktywność , gdzie spotkasz dużo kobiet. Np. wolontariat w jakims sfeminizowanym miejscu, albo nauka w szkole/uczelni na kierunku obfitującym w panie.

PS dlaczego nie podobał Ci się taniec na rurze ? to zabrzmiało jakbys się bał kobiet ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Bluepb 31 sty 2016, 16:38
Chłopie, po co ma się truć jakimiś pigułami?

Czytaj ze zrozumieniem...
Napisałem, że jeśli będzie to konieczne.
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Ḍryāgan 31 sty 2016, 16:45
Piguły to raczej na taki problem jak prawictwo nie pomogą, zwłaszcza to całe g.wno, które pod różnymi nazwami przewija się na tym forum. Po tym czymś człowiek jest raczej jak wykastrowany i zwykle o seksie to mu się nawet marzyc nie chce.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez jetodik 31 sty 2016, 16:55
a mnie zastanawia co tam u prawiczków którzy pisali w tym temacie? czy zmienili już swój status?

z tego co wiem bakus tego dokonał,
detektywmonk to wiadomo, że nadal prawiczek, bo niedawno o tym wspominał
Archol nadal prawiczek czy już nie?
DjKocyk nadal prawiczek czy już nie?
Depresyjny86 nadal prawiczek czy już nie?
Nameless nadal prawiczek czy już nie?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Bluepb 31 sty 2016, 16:59
Czyli uważacie, że wizyta u psychiatry to automatycznie piguły ?
Ja planuje iść mimo wszystko. Tylko jak namówić rodziców żeby dali mi wsparcie w tym temacie...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Nitsefni 31 sty 2016, 17:39
bittersweet napisał(a):Nitsefni, zauważyłam, ze spędzasz czas wolny w sposób nie ułatwiający kontaktu z kobietami /np. bieganie/. Na Twoim miejscu poświeciłabym czas na jakas aktywność , gdzie spotkasz dużo kobiet. Np. wolontariat w jakims sfeminizowanym miejscu, albo nauka w szkole/uczelni na kierunku obfitującym w panie.

PS dlaczego nie podobał Ci się taniec na rurze ? to zabrzmiało jakbys się bał kobiet ?

Nie mam pomysłu na żaden wolontariat. Do tego po pracy mało mi zostaje czasu, biegam bo ćwiczę do półmaratonu. Chodzę czasami na grupę biegowa. Tam trochę kobiet jest ale bliżej 40. Z młodszych to przychodzą razem ze swoimi chłopakami i ze 2 w około 17 lat.
Ja szkole skończyłem i nie wracam. Byłem na kursach językowych ale jak to ja mam szczęście, przez 1,5 roku nauki w grupie miałem samych facetów i 2 dziewczyny. Jedna mężatka druga z chłopakiem przychodziła. Chciałem na kurs tańca iść ale nie mogłem znaleźć partnerki, poszedłem sam. Tam mi powiedzieli, że mija się to z celem, bo będą same pary, a ja będę stał jak kołek, bo nie będę miał z kim tańczyć i nie poszedłem.

Teraz tak, dlaczego nie podobał mi się taniec. A co fajnego w tym, że przychodzi dziewczyna, chwilę się zastanawia, poprawi się kilka razy, minie minuta, w końcu wejdzie na ta rurę, zakręci się kilka razy, zdejmie w końcu stanik, odwróci się plecami, pomacha tyłkiem, żeby nie było widać piersi, koniec piosenki, szybko zabiera stanik i w nogi. Kolejne to samo by jak najmniej pokazać. I co chwilę przyłazi ta ich burdelmama, zasłania i ciągle pyta czy zamawiamy taniec prywatny, bo jak nie to wypad, a panie nie będą tańczyły. Więcej erotyki jest w rumbie czy na dyskotece. Nie wiem czy wszędzie tak jest, bo byłem raz i tez za dużo, do tego strasznie drogo.
Owszem, podziw dla umiejętności ale to tyle.

przez Nitsefni 31 sty 2016, 17:57
Wyskakuje, że nie mogę już edytować to dodaję:

Jeszcze odniosę się do dziewczyn jakich szukam jak już. Na pewno nie szukam jakiejś seksbomby, modelki etc. Fajnie by było taką mieć, ale nie mam pieniędzy na taką.
Ale kto powiedział, że nie mogę szukać ładnej dziewczyny. Nie chce brzydkiej, sam o siebie dbam i tak samo chciałbym by dziewczyna o którą bym zabiegał też jakoś wyglądała. Nie mówię, że ma być "fit", z sześciopakiem na brzuchu, bez celulitu, z jędrnym tyłkiem i piersiami. Ma być ładna, nie wiem jak to opisać.
Np: http://sympatia.onet.pl/_i/sympaticon/s ... ta1985.jpg http://m.ocdn.eu/_m/35e680b8619fd4c4b48 ... ,62,37.jpg http://m.ocdn.eu/_m/feba479a38189c9e7c5 ... ,62,37.jpg http://m.ocdn.eu/_m/81f672964245cf337d1 ... ,62,37.jpg <--- ta mogłaby się trochę inaczej ubrać ale też ładna.
No generalnie podobają mi się szczupłe, z niedużymi piersiami, nie że deska ale nie większe niż zdaje się miseczka D? Lubię długie nogi i by czoło nie było mocno odsłonięte, bo u niektórych kobiet wygląda to śmiesznie. Ale i tak co do czego, to w rzeczywistości te same dziewczyny wyglądają zupełnie inaczej. Czasami taka co mi się nie podoba na zdjęciach jest ładna w normalnym życiu. Brat cioteczny ma dziewczynę co wygląda jak strach na wróble na zdjęciach, a normalnie na żywo rakieta.
Dzisiaj też robiłem zakupy i pani ekspedientka była taka drobna ale ładna, z czegoś się śmiała, jak płaciłem. Mogłem zapytać z czego, ale nie pomyślałem wtedy o tym.

Sortuj wg