Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 26 maja 2012, 00:39
ale jakbym miał się zachowywać przy nich jak przy kumplach , to wzięły by mnie za prostaka ;)

zapomnialam ze faceci maja w swoim gronie specyficzne zachowania ;)

Całe życie byłem zabawny i miałem bardzo dobre poczucie humoru (wiesz ile mi z tego przyszło).

ale okazywales je? Bo ze masz to wiem

Niestety jak raz przy kimś zrobię z siebie debila , to boję się potem spotkać drugi raz , bo mam wrażenie , że mnie tak postrzega po tym spotkaniu

A moze to tylko Twoje wrazenie? Wywal tego wewnetrznego krytyka
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 26 maja 2012, 00:46
Candy14, tak, w większym gronie osób które trochę już poznałem, okazywałem. Jak w grupie pokazała się nowa osoba (jedna, góra dwie, bo przy większej ilości było mi cholernie trudno się odezwać), też zdarzyło mi się błysnąć jakimś zabawnym komentarzem. Zresztą, wszyscy "znajomi" zawsze twierdzili, że mam świetne poczucie humoru. Niestety przez to, że nigdy nie uważali mnie za na tyle dobrego kumpla, żeby gdzieś ze mną wyjść, moje znajomości ograniczały się tylko do szkoły/uczelni.
Marsal2

przez bakus 26 maja 2012, 09:44
New-Tenuis napisał(a):Poczytałam temat i napiszę, że... smuci mnie on. Ja jestem kobietą, która zaraz skończy 24 lata i nigdy z nikim nie byłam, a nie uważam, żebym była jakaś brzydka, czy co. Też mnie czasem boli to, że z nikim nie byłam nigdy, może to jest kwestia mojej nerwowości i nieśmiałości w pewnych sytuacjach, jakichś kompleksów itp., ale jakoś mi przykro jak czytam ten temat, bo mam wrażenie, że osoby, które w nim piszą w pewien sposób same siebie poniżają, w sensie, uważają to za wstyd, że nie uprawiały seksu (to znaczy uprawiali, bo temat o prawiczkach jest, a nie o dziewicach)... to nie jest wstyd. To jest Wasza prywatna sprawa, tak samo jak to, że przytulicie bliską osobę, uśmiechniecie się do kogoś, kogo lubicie itp. Seks przede wszystkim powinien być okazywaniem uczucia, takiego pięknego, głębokiego uczucia miłości wobec drugiej osoby. Wierzę, że nawet jeśli macie 25-30-40 lat, pojawi się na Waszej drodze kobieta, która sprawi, że poczujecie się inaczej, że macie z kim rozmawiać o ważnych dla siebie sprawach, macie z kim chodzić w swoje ulubione miejsca, słuchać ulubionej muzyki i macie z kim sypiać, przytuleni do niej. Podajcie mi jeden powód, dlaczego Wam by się to miało nie przydarzyć? Dlaczego nie ma się to przydarzyć mnie? Bądźcie sobą, dbajcie o swoje pasje, kierujcie się w życiu tym, co sprawia Wam największą radość, a spotkacie osobę przeciwnej płci o podobnych upodobaniach do Was. Wierzę w to.

Owszem, to nasza prywatna sprawa. Niemniej jednak Takie tematy porusza się niemal zawsze i wszedzie bo seks jest wszędzie, co powoduje, że stajemy się obiektem drwin. I nie pisz mi że głupi to są Ci ludzie, najwidoczniej cały świat składa się z kretynów a ja im kłamie, żeby mieć święty spokój. Wstydze się tego przede wszystkim przed samym sobą. Czuje się źle będąc prawiczkiem, czuje się nie męsko i jak kolwiek kiedy stracę prawictwo to im późnem tym gorzej z moją samooceną. Pewnie nigdy nie poczuje się jako facet późno tracąc prawictwo. Mam 23 lata.
Natomiast nie jedna osoba potwierdzi, żę seks sam w sobie jest przyjemny i nie potrzeba do tego miłości. Gdyby tak nie było, nie było by tylu przygód bez zobowiązań.
Są oczywiście osoby, które robią to by podwyższyć samoocenę ale są też osoby, które robią to bo lubią.
Powód dla którego ma nam się nie udać?? Ten sam dla którego nie udało się do tej pory. Właściewie do końca nie jest znany, po prostu nikt nas nie chce.
25-30-40 lat... dobre sobie. Nawet i w 80 :D W Szpitalu obok 2 tyg przed śmiercią poznamy kobietę, z którą będzie nam się rozmawiało inaczej... zakochamy się i będzie to miłośc aż po grób. Nie każdemu jest ktoś pisany. A jak ktoś jest po 30 to najlepsze lata na szaleństwa, seks, kiedy ciało było młode a popęd seksualny najsilniejszy, przegrał i nigdy nie odzyska. A żyje się tylko raz.
Co to za gadanie, że wiek nie ma znaczenia?? Że "każdej kobiety się uczy od nowa" (mówię do ogółu a nie konkretnie do Ciebie). Doświadczony może i nie wiedzieć "co ona lubi" i będzie się jej uczyć na wzajem zresztą od nowa, ale nie będzie mieć kompromitującego problemu w poźnym wieku, który kompletnie nie pasuje do wizerunku faceta, jak przedwczesny wytrysk.

Marsal2 a jak z twoją mową ciałą?? Sprawiasz wrażenie faceta do bicia czy może typa co ma swoje zdanie ale ma zadatki na introwertyka\samotnika??
Ostatnio edytowano 26 maja 2012, 09:56 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 26 maja 2012, 09:49
Marsal2, Na zewnątrz można być dobrym aktorem, natomiast wewnątrz poprzez rozterki i konflikty przeżywać dramat.
Czasem trzeba się postarać, żeby wejść w odpowiadające towarzystwo. Być może Ty nieświadomie tworzysz bariery, które są przeszkodą do nawiązania bliższych relacji.
Obrazek
Główny Moderator

przez Adam Smith 26 maja 2012, 13:44
Candy14 napisał(a):
Niestety jak raz przy kimś zrobię z siebie debila , to boję się potem spotkać drugi raz , bo mam wrażenie , że mnie tak postrzega po tym spotkaniu

A moze to tylko Twoje wrazenie? Wywal tego wewnetrznego krytyka

Nie jestem kretynem , kiedy się denerwuje , zdaje sobie sprawę jakie wygaduje głupoty i jak się zachowuje . Do tego wiele osób mówi " wyluzuj się dziewczyny nie gryzą ,
zachowuj się swobodnie " , nawet sam to sobie powtarzam przed spotkaniem , ale jak przyjdzie co do czego , okazuje się , że w praktyce nie jest to takie łatwe ...
Adam Smith

przez New-Tenuis 26 maja 2012, 16:37
bakus, dobrze, przecież nie napisałam, że to jest dobrze być samemu. Ale nie ma powodu do biczowania samego siebie. Współczesne media też kreują pewien sposób na życie, seks bez zobowiązań itp. Po co Ci seks bez zobowiązań? Chcesz tego? Bo ja np. nie.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez avest 26 maja 2012, 16:50
Ja jestem chyba jedyną osobą, której nie zależy na utracie prawictwa. :angel:

przez Lord Kapucyn 26 maja 2012, 16:51
Ja już się pogubiłem w tym temacie, utknąłem gdzieś na 70 stronie. Dużo gadania, mało merytoryki i konstruktywnych wniosków.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Marsal2 26 maja 2012, 19:06
bakus napisał(a):Marsal2 a jak z twoją mową ciałą?? Sprawiasz wrażenie faceta do bicia czy może typa co ma swoje zdanie ale ma zadatki na introwertyka\samotnika??

Nie do końca rozumiem. Nigdy nie próbuję forsować własnego zdania, niemal zawsze przyznaję rację drugiej stronie, bo po prostu wiem, że dyskusji nigdy nie wygram. Jednak nie pozwałam sobie w kasze dmuchać. Jak ktoś mnie obraża, to nie stoję biernie tylko odpłacam mu odpowiednim komentarzem. Nie lubię rozmawiać, w grupie wolę siedzieć i słuchać i tylko czasami dorzucić jakiś komentarz. Nie jestem osobą, która jest wstanie zabawić towarzystwo.

*Monika* napisał(a):Marsal2, Na zewnątrz można być dobrym aktorem, natomiast wewnątrz poprzez rozterki i konflikty przeżywać dramat.

Nigdy dobrym aktorem nie byłem, a obecnie to jestem dupa a nie aktor, bo nawet nie jestem wstanie udawać, że jest ze mną znośnie.

*Monika* napisał(a):Czasem trzeba się postarać, żeby wejść w odpowiadające towarzystwo.

Jak już jakieś osoby przygarną mnie we własne towarzystwo, to czuję się w nim dobrze. Warunek jest jeden, muszę te osoby dobrze poznać.

*Monika* napisał(a):Być może Ty nieświadomie tworzysz bariery, które są przeszkodą do nawiązania bliższych relacji.

Jedyne przeszkody to moja nieśmiałość, nieumiejętność prowadzenia dialogu i brak zainteresowań i pasji. Przez to wszystko nikt nawet nie ma ochoty próbować nawiązać bliższej relacji...
Marsal2

przez New-Tenuis 26 maja 2012, 19:32
Marsal2, może brak zainteresowań bierze się z tego, że jest Ci smutno i czujesz się samotny? Ja jak mi smutno nie jestem w stanie poświęcać się pasjom, bo wtedy myślę tylko o kontaktach z ludźmi.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Marsal2 26 maja 2012, 19:46
New-Tenuis, ja nigdy nie miałem żadnych pasji, jednak też odkąd pamiętam byłem sam, dosłownie sam. Jedyne co mogę pod zainteresowanie podciągnąć, to gry komputerowe. Jednak nawet to w niczym nie pomaga, bo i z tym zatrzymałem się na roku 2000. Później pojedyncze tytuły mnie zainteresowały, a i to na krótko.
Lubię pojeździć na łyżwach, lubię popływać, wyjść gdzieś nad wodę, spacerować, pograć w siatkę, kręgle, darta, bilarda. Jednak do tego wszystkiego potrzebuję towarzystwa. Bo co to za przyjemność włóczyć się samemu po parku, gdzie na co drugiej ławce siedzą jakieś pary, to bardzo dołuje...
Marsal2

przez ajajaj89 26 maja 2012, 20:36
Ta tam pary-srary.

Dolujace to jest zycie w pojedynke jak palec. Wszyscy moi krewni sa toksyczni a koledzy, kolezanko i dziewczyny mysle tylko o swoich czerech literach.

Chyba zwariuje szczegolnie teraz gdy mam tydzien wolny i siedze tak 24h sam w domu.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Adam Smith 26 maja 2012, 21:54
ajajaj89, Znam ten ból , o ile brak kobiety jest spowodowany moim nieudacznictwem , to w kontaktach z innymi ludzmi , sam jestem sobie winny . Po prostu muszę od nich czasem odpocząć , muszę pobyć w samotność , dlatego najbliższe dwa wolne dni , spędzę sam .
Adam Smith

przez ajajaj89 26 maja 2012, 23:19
Marsal, widze ze w zyciu nie taki z ciebie kozak jak na forum
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg