Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 27 lut 2015, 00:25
keijiro napisał(a):
Aranjani napisał(a):Tak...przede wszystkim ogólnie tu panujacy stereotyp ze bez kasy, zajebistej chałpy i mega zajebistej fury kobiety sie nie znajdzie...

I tu się zgodzę...idea wątku dawno poszła w odstawke... ale moim skromnym zdaniem to właśnie przez farmazony wypisywane przez co poniektórych prawiczków ;)
Zrobili z siebie głupków tłumacząc swoje niepowodzenia z kobietami właśnie stereotypami z dupy wzietymi.... dlatego tez ten wątek wygląda jak wygląda... maja co chcieli na własne zyczenie.

Bo skoro ktoś pisze co post coraz to wieksze głupoty... nie może liczyć na to, że zostanie potraktowany poważnie ;)

Akurat ten stereotyp z kasą, chałupą i furą ma w tym kraju dość poważne uzasadnienie, bo spotkać dziś normalną (niezmanierowaną), serdeczną, inteligentną kobietę, która nie patrzy na te wyżej wymienione czynniki jest bardzo trudno.

i od początku... :hide:

gówno prawda 8) zalezy gdzie sie szuka...
ale jesli ma sie takie podejscie i z góry zakłada sie że ten stereotyp ma w rzeczywistosci podkładkę... to zycze powodzenia

kurfa pierdolenie kotka za pomoca młotka...
Aranjani

przez keijiro 27 lut 2015, 00:51
Aranjani napisał(a):
keijiro napisał(a):
Aranjani napisał(a):Tak...przede wszystkim ogólnie tu panujacy stereotyp ze bez kasy, zajebistej chałpy i mega zajebistej fury kobiety sie nie znajdzie...

I tu się zgodzę...idea wątku dawno poszła w odstawke... ale moim skromnym zdaniem to właśnie przez farmazony wypisywane przez co poniektórych prawiczków ;)
Zrobili z siebie głupków tłumacząc swoje niepowodzenia z kobietami właśnie stereotypami z dupy wzietymi.... dlatego tez ten wątek wygląda jak wygląda... maja co chcieli na własne zyczenie.

Bo skoro ktoś pisze co post coraz to wieksze głupoty... nie może liczyć na to, że zostanie potraktowany poważnie ;)

Akurat ten stereotyp z kasą, chałupą i furą ma w tym kraju dość poważne uzasadnienie, bo spotkać dziś normalną (niezmanierowaną), serdeczną, inteligentną kobietę, która nie patrzy na te wyżej wymienione czynniki jest bardzo trudno.

i od początku... :hide:

gówno prawda 8) zalezy gdzie sie szuka...
ale jesli ma sie takie podejscie i z góry zakłada sie że ten stereotyp ma w rzeczywistosci podkładkę... to zycze powodzenia

kurfa pierdolenie kotka za pomoca młotka...

Nie chce zbytnio uogólniać, ale z dotychczas spotykanych przez siebie kobiet, takie przykre wnioski właśnie płyną. Poza tym nie wmówisz mi, że dla kobiety nie ma znaczenia, czy facet ma własne mieszkanie, czy ma dobrą pracę (nie jakąś niewolniczą na śmieciówce za 1200zł), czy posiada samochód (i oczywiście prawko na niego)? Co jakiś czas lubię sobie przeglądać różne kobiece fora internetowe (oczywiście zdaję sobie sprawę, że rządzą się one swoimi własnymi prawami) i tam wystarczy wejść w dowolnie jaki wątek, aby natknąć się na ostrą jazdę po facetach w stylu leń. nie ma kasy, nie dba o mnie, egoista itd. Częściowo ta krytyka jest zapewne uzasadniona, bo faceci święci nie są, ale mam wrażenie, że ogólny ton przekazu formułowanego przez właśnie takie fora, kolorowe pisemka, durne telenowelki w tv i wypowiedzi feministek ma pokazać, że faceci ogólnie są do niczego, a super zajebiste kobietki mogą sobie radzić (a nawet powinny) bez nich (jedynie do celów prokreacyjnych mogą się nadawać). Do dużej części kobiet taki obraz coraz bardziej zaczyna przemawiać, że jeśli facet ma mieć u nich względy, to musi już coś posiadać (mieć wyższy status), żeby mógł się starać równoprawnym partnerem dla ambitnych, wyzwolonych pań.

przez Candy14 27 lut 2015, 00:56
Ktory facet powie "ja jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja , jestem chamem , nie potrafie sie zachowac, nie dbam o sieibie, nie mam pomyslu na zycie dlatego jestem sam" ? Zaden. Duzo latwiej jest uznac i tlumaczyc sobie ze kobiety leca na kase ktorej nie ma b nie trzeba przygladac sie sobie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 27 lut 2015, 00:58
Candy14 napisał(a):Ktory facet powie "ja jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja , jestem chamem , nie potrafie sie zachowac, nie dbam o sieibie, nie mam pomyslu na zycie dlatego jestem sam" ? Zaden. Duzo latwiej jest uznac i tlumaczyc sobie ze kobiety leca na kase ktorej nie ma b nie trzeba przygladac sie sobie

nic dodać nic ujać
Aranjani

przez Nicholas1981 27 lut 2015, 01:03
Candy14 napisał(a):Ktory facet powie "ja jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja , jestem chamem , nie potrafie sie zachowac, nie dbam o sieibie, nie mam pomyslu na zycie dlatego jestem sam" ? Zaden. Duzo latwiej jest uznac i tlumaczyc sobie ze kobiety leca na kase ktorej nie ma b nie trzeba przygladac sie sobie

To akurat nieprawda, bo tutaj przez wiele stron niektórzy płakali jacy są beznadziejni.
Nicholas1981

przez mark123 27 lut 2015, 01:05
Candy14 napisał(a):Ktory facet powie "ja jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja , jestem chamem , nie potrafie sie zachowac, nie dbam o sieibie, nie mam pomyslu na zycie dlatego jestem sam" ? Zaden.

Niektórzy powiedzą
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Aranjani 27 lut 2015, 01:05
Nicholas1981 napisał(a):

To akurat nieprawda, bo tutaj przez wiele stron niektórzy płakali jacy są beznadziejni.

ale zazwyczaj powodem beznadziejnosci według tych panów było nie posiadanie wypchanego portfela
Aranjani

przez 1234qwerty 27 lut 2015, 01:06
Candy14, Aranjani, jak ktoś napisze, że kobiety są be, od razu zryw, że krzywdzące stereotypy. A po stwierdzeniu, że to facet jest do dupy i jest chamem, to od razu pełna zgoda :mrgreen:

A co do tej kasy to oczywiście ma znaczenie, no bo jaka kobieta zechce bezrobotnego/z pracą za 1200 trzydziestolatka, który mieszka z mamą i nie żadnego majątku. I nie uważam, tego za przejaw jakiegoś zwyrodnienia kobiet. Jestem ciekawy ilu z tych narzekaczy na kobiety wzięłoby pod dach kobitkę w analogicznej sytuacji :P

przez inbvo 27 lut 2015, 01:09
Akurat miałem do czynienia z osobą, którą kasa bardzo interesowała. Ale nie wyrobił mi sie od tego stereotyp. Co więcej, kasa nie będę się prezentował, bo taki "partner" jest groźny. Gdy kobietę za bardzo interesują pieniądze i samochód, to już dla mnie jest sytuacja alarmowa. Bo z takim "czymś" ciężko wytrzymać.

keijiro napisał(a):mam wrażenie, że ogólny ton przekazu formułowanego przez właśnie takie fora, kolorowe pisemka, durne telenowelki w tv i wypowiedzi feministek ma pokazać, że faceci ogólnie są do niczego, a super zajebiste kobietki mogą sobie radzić (a nawet powinny) bez nich (jedynie do celów prokreacyjnych mogą się nadawać). Do dużej części kobiet taki obraz coraz bardziej zaczyna przemawiać, że jeśli facet ma mieć u nich względy, to musi już coś posiadać (mieć wyższy status), żeby mógł się starać równoprawnym partnerem dla ambitnych, wyzwolonych pań.
święta prawda. Ideologia feministyczna zatruwa ludzki gatunek.
Niestety, po latach patriarchatu, nastał feministyczny odwet. Takie zachowania społeczne nie są niczym nowym. Np. z tego co wiem, to w krajach zachodnich, gdzie były największe restrykcje za homoseksualizm, teraz jest największa swoboda.

I nie krytykuję równouprawnienia. (Żeby mnie ktoś za jakiegoś korwinowca nie uznał :P ) Ale to ma być RÓWNOUPRAWNIENIE. A nie zasada wedle której kobieta ma racje, kobieta wybiera faceta, a faceci zawsze mają - co najmniej - "złe i zwierzęce skłonności" zwłaszcza do zdrady i wszelkiej innej krzywdzącej rodzinę rzeczy.
Na to sobie faceci pozwalać nie mogą. Jestem gotów sam walczyć o równouprawnienie kobiet, byleby nie było równych i równiejszych.

Z Twojej listy chyba moge przypisać sobie tylko dwa i to ogólnikowe stwierdzenia. Zresztą tak ogólnikowe że nie sposób to zweryfikować.
Mianowicie:
jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja

a reszta raczej nie pasuje.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Aranjani 27 lut 2015, 01:10
jako, ze pytałam juz moderacji i nie mozna poprosic o bana na konkretny temat :lol: sama sobie przyznaję bana na ten wątek przynajmniej do jutra... bo po raz enty tłumaczenie tego samego, które i tak nie przynosi żadnych skutków... bo prawiczki i tak lepiej wiedzą jest bezsensowne :mrgreen:
Aranjani

przez na_leśnik 27 lut 2015, 01:12
Nicholas1981 napisał(a):

Chyba chodziło o to, że jest różnica między dostrzeżeniem swoich wad, wkurwieniem się na zaistniałą sytuację i działaniem żeby ów stan zmienić, a wyznaniem wiary pt. "jestem ujowy i uj".
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez keijiro 27 lut 2015, 01:12

Która kobieta wprost powie "szukam wcielenia Brada Pitta (oficjalnie wygląd nie ma znaczenia), tępego osiłka, który będzie zdradzał i bił (oficjalnie ma być inteligentny, opiekuńczy i czuły), biznesmena z villą i basenem (oficjalnie nie liczy się status tylko wnętrze) itd. Nie twierdzę, że my faceci jesteśmy bez winy, ale trzeba też spojrzeć w drugą stronę.

przez 1234qwerty 27 lut 2015, 01:14
Aranjani, ale nie musisz ludziom tłumaczyć po raz enty tego samego. Jeżeli oni tego nie przyjmują, to widocznie się nie zgadzają.
Żeby nie było, że jestem jednym z nich, to ja nie płaczę, że dziewczyny na mnie nie lecą, bo kasy brak :D
No i w sumie nie wiem też co masz do tłumaczenia, więc nie powiem czy się zgadzam.

przez keijiro 27 lut 2015, 01:18
1234qwerty napisał(a):Candy14, Aranjani, jak ktoś napisze, że kobiety są be, od razu zryw, że krzywdzące stereotypy. A po stwierdzeniu, że to facet jest do dupy i jest chamem, to od razu pełna zgoda :mrgreen:

A co do tej kasy to oczywiście ma znaczenie, no bo jaka kobieta zechce bezrobotnego/z pracą za 1200 trzydziestolatka, który mieszka z mamą i nie żadnego majątku. I nie uważam, tego za przejaw jakiegoś zwyrodnienia kobiet. Jestem ciekawy ilu z tych narzekaczy na kobiety wzięłoby pod dach kobitkę w analogicznej sytuacji :P

Tylko, że w stereotypie się przyjęło, że kobieta może być niezaradna, mieszkać u mamusi (i to nie jest nic zdrożnego), ale jeśli sprawa dotyczy faceta, no to wiadomo nieudacznik, ciota itd, Chodzi o pewną symetrię spojrzenia na sytuację obu płci, której co pokazuje choćby ten temat nie ma.

Sortuj wg