Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Adam Smith 25 maja 2012, 20:58
Stark, no niestety tak mam , raz jak gadałem z dziewczyną to trzy razy powtórzyłem zdanie " ale ładna pogoda " , do tego ciągle się drapałem po głowie i to ona musiała prowadzić rozmowę , bo jak nie poruszyła jakiegoś tematu , to zapadała cisza ... ;)
Adam Smith

przez Marsal2 25 maja 2012, 21:01
Tomcio Nerwica, ja tak mam w rozmowie z kimkolwiek.
Marsal2

przez Stark 25 maja 2012, 21:11
Tomcio Nerwica, W tym sensie... dlatego, strategią jest unik... :<.
Z 2 strony po co zawracać sobie głowe czymś, co jest mało możliwe :mrgreen: ?
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 25 maja 2012, 21:13
Marsal2, Mi to przeszło na tyle , że w rozmowie z ludzmi których znam wiele lat , mogę rozmawiać swobodnie . Gdy gadam z ludzmi których nie znam za dobrze , rozmawiam normalnie , tylko jestem spięty , praktycznie nie żartuje , bo ciągle się obawiam , że palne coś głupiego i przez to analizuje to co mówię . Nawet miałem ostatnio taką sytuacje , że jak się na mnie spojrzała koleżanka z pracy , to nagle nie mogłem szklanki utrzymać , ręce mi się trzęsły jakbym miał parkinsona , a na " cześć " odpowiedziałem jej takim głosem , jakby mi przez tydzień lewatywy robili .

-- 25 maja 2012, 21:16 --

Stark, też o tym myślałem , ale ciągle pojawia się myśl " a może się uda ? " , mam jakąś nadzieje , że znajdzie się taka co wytrzyma ze mną dłużej niż tydzień i da mi szanse , ale jeśli mam być realistą to nie możliwe , no bo prawda jest taka , że pierwsze wrażenie ma duże znaczenie , a do tego problemem jest to , że drugie i trzecie też jest pewnie do dupy .
Adam Smith

przez Marsal2 25 maja 2012, 22:34
Tomcio Nerwica, mam tak samo. Jednak nawet przy osobach które znam już długo czuję się zestresowany. Przy niemal obcych mi osobach, to albo plotę głupoty, albo siedzę cicho, żeby tych głupot nie gadać (tą opcję wybieram przeważnie). Załatwienie czegoś w urzędzie czy u lekarza, to koszmar... Niby załatwię jak trafię na odpowiednią osobę, jednak nigdy nie wypytam o wszystko... :?
Marsal2

przez Candy14 25 maja 2012, 22:37
, a na " cześć " odpowiedziałem jej takim głosem , jakby mi przez tydzień lewatywy robili .

:lol: przepraszam ale lubie Twoje poczucie humoru
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Adam Smith 25 maja 2012, 23:05
Marsal2, Dlatego staram się unikać takich sytuacji , u lekarza np też nie wypytam się o wszystko , może nie tylko z obawy o to , że coś palne , tylko siedzę i nie mogę wydusić słowa , jakby coś mnie blokowało . Do tego jak wychodzę z urzędu albo przychodni , mam wrażenie , że zrobiłem z siebie debila , że powiedziałem coś nie tak albo dziwnie się zachowywałem . A patrząc na niektóre kobiety , myślę sobie , że nawet jakby się udało je wyrwać ( prędzej chyba Quasimodo się wyprostuje ) to jakbym przy nich wyglądał ? jakby taki nieudacznik wyglądał przy pewnych siebie kobietach , które znają swoją wartość .

Candy14, spoko , w sumie śmiesznie to zabrzmiało :mrgreen:
Adam Smith

przez Candy14 25 maja 2012, 23:13
Tomcio Nerwica, gdybys tylko potrafil z siebie wydusic teksty ktorymi sypiesz na forum to gwarantuje Ci, ze dziewczyny by Cie oblegaly. Dla kobiet poczucie humoru jest bardzo wazne
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Akasha 25 maja 2012, 23:13
O Tomcio, też tak miałam, że co bym nie powiedziała w jakimś urzędzie, u lekarza, to wychodziłam stamtąd z poczuciem, że się zbłaźniłam, uśmiechnęłam się głupio, powiedziałam coś bez sensu, pomimo że sprawę załatwiłam pozytywnie. Powoli mi to przechodzi, bo sporo czasu spędziłam nad tym by podnieść własną samoocenę, ale jednak to uczucie, wciąż mi towarzyszy, tyle że w mniejszym stopniu.

przez Adam Smith 25 maja 2012, 23:30
Candy14, Tylko to nie takie łatwe , bo wtedy zaczynam sie denerwować i mam pustkę w głowie . Do tego nie wiem jak się zachowywać wobec kobiet , np gdy są smutne , jak je pocieszyć ? pamiętaj jak koleżanka żaliła mi się , że się żle czuje i ma kiepski nastrój ( niestety nie wiedziała , że znam się na pocieszaniu kobiet jak człowiek z porażeniem mózgowym na operacji mózgu) , noi jedyne co udało mi się wydukać to " spoko , życie jest piękne " ... dramat :mrgreen: :?

Akasha, A co ci pomogło poprawić samoocenę ? jakaś terapia czy coś innego ?
Adam Smith

przez Candy14 26 maja 2012, 00:07
Tomcio Nerwica, ale dziewczyny nie gryza :D traktuj je jak kumpli

przez Adam Smith 26 maja 2012, 00:20
Candy14, starałem się traktować je jak kumpli , ale jakbym miał się zachowywać przy nich jak przy kumplach , to wzięły by mnie za prostaka ;)
Adam Smith

przez Marsal2 26 maja 2012, 00:22
Tomcio Nerwica, doskonale Cię rozumiem, bo mam dokładnie tak samo (chodzi mi o te sytuacje u lekarza czy w urzędzie).

Candy14, to chyba znamy jakieś inne gatunki kobiet. Całe życie byłem zabawny i miałem bardzo dobre poczucie humoru (wiesz ile mi z tego przyszło).
Marsal2

przez Adam Smith 26 maja 2012, 00:36
Do tego kobiety lubią facetów przy których będą dobrze wyglądać , czyli np pokazać się z nimi w towarzystwie , na jakimś obiedzie ze znajomymi lub u rodziców . A ja w większym gronie po prostu się spalam , boje się odezwać , a ja jak coś powiem i póżniej to przeanalizuje to zdaje sobie sprawę jakiego matoła z siebie zrobiłem . Niestety jak raz przy kimś zrobię z siebie debila , to boję się potem spotkać drugi raz , bo mam wrażenie , że mnie tak postrzega po tym spotkaniu .
Adam Smith

Sortuj wg