Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 19 maja 2012, 21:08
Mushroom napisał(a):cudak, Ty byś nawet Kubę Wojewódzkiego zdołowała.

;)
Marsal2

przez Pieprz 19 maja 2012, 22:27
:oops:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez bittersweet 19 maja 2012, 22:36
Mushroom napisał(a):cudak, Ty byś nawet Kubę Wojewódzkiego zdołował.

Mushroom, każdy ma jakiś talent :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 19 maja 2012, 22:41
Przepraszam Candy14 źle przeczytałem... zwracam honor. Ale cóz... wiem, że samo nie przychodzi natomaist ja juz robiłem chyba wszystko... ile można :/ Nic nie dały terapie, psychiatrzym psycholodzy, leki...

Moja pewnosc siebie nie wynika z zainteresowania plcia przeciwna... az tak plytka nie jestem. Mam swiadomosc swoich zalet poza fizycznych tych ktorych nie widac. Ludzie mnie lubia i lgna do mnie nie dlatego ze jestem piekna ...bo nie jestem, Ale dlatego, ze mozna ze mna pogadac na kazdy temat, ze zamiast skrzywionej buzi pokazuje usmiech, podziwiaja mnie za inteligencje, sposob w jaki radze sobie z problemami, za zyczliwosc i cieplo ktore mam w sobie. Bo taka jestem. Myslisz ,ze tak byloby gdybym wystawiala kolce i warczala na wszystkich?

Nie musi to być nawet płeć przeciwna. Jesteś tylko człowiekiem i zawsze jakiś kąsek tego, że Panowie do Ciebie gnają, ludzie darzą szacunkiem pomaga Ci w utrzymaniu silnej samooceny. Jakby Cie każdy traktował jak śmiecia to byś nie była taka hop siup pewna siebie.
Ostatnio edytowano 19 maja 2012, 22:45 przez bakus, łącznie edytowano 1 raz
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 19 maja 2012, 22:44
bakus, masz racje. Tylko ja na to wszystko ciezko pracowalam calymi latami. Z niesmialej ,zahukanej nastolatki stalam sie pewna siebie kobieta.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 19 maja 2012, 22:46
Candy14 napisał(a):bakus, masz racje. Tylko ja na to wszystko ciezko pracowalam calymi latami. Z niesmialej ,zahukanej nastolatki stalam sie pewna siebie kobieta.

A czym właściwie jeest pewność siebie?? Jak ty to definiujesz?? Bo właściwie to ja nie jestem nie pewny siebie, mam pewne cechy, które tylko pewny siebie człowiek ma.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 19 maja 2012, 22:53
Dla mnie pewnosc siebie to znac swoja wartosc.. wtedy ma sie dystans do siebie i do swiata. Zaakceptowabue swoich zalet i wad. Lubiac siebie lubisz ludzi wokol. Bo tak to dziala. Przykro mi czytac jak ktos siebie nazywa nieudacznikiem, gownem itd. jak bardzo musi siebie nie lubic zeby tak o sobie myslec. Strasznie mi zal takich ludzi bo pamietam kiedy majac nascie lat tez sie tak czulam.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 19 maja 2012, 23:47
Candy14 napisał(a):Dla mnie pewnosc siebie to znac swoja wartosc.. wtedy ma sie dystans do siebie i do swiata. Zaakceptowabue swoich zalet i wad. Lubiac siebie lubisz ludzi wokol. Bo tak to dziala. Przykro mi czytac jak ktos siebie nazywa nieudacznikiem, gownem itd. jak bardzo musi siebie nie lubic zeby tak o sobie myslec. Strasznie mi zal takich ludzi bo pamietam kiedy majac nascie lat tez sie tak czulam.

Hmm... a na czym budowac wartość?? Skoro wszystko co robisz jest do dupy jak się okazuje.
Jak myśleć o sobie kiedy dostaje się kolejnego kosza?? Widzszi przykrą prawdą jest to, że ona wcale nie musi być głupia czy pusta, że dała Ci kosza, tak jak wiekszosć tutaj piszę "te kobiety musiałybyć jakieś dziwne" bla bla bla... niestety prawda jaest taka, że to facet nie jest godny jej skoro on ją chciałby blizej poznać a ona go nie.
Jak się nie uważać za śmiecia skoro życie Cie traktuje jak śmiecia, rodzina od zawsze i również, ludzie dookoała też, więc??

przez depresyjny86 20 maja 2012, 01:16
Lubiac siebie lubisz ludzi wokol.

Bzdura jaka jest powtarzana przez wielu ludzi.Można nienawidziec siebie i lubic innych ludzi.Albo to:" jak lubisz siebie,to inni też będą Ciebie lubic " :mrgreen: I zaraz znajdzie się osoba która tak napisze,że to nieprawda...Tyle,że na ogół tak piszą ludzie nie mający złych doswiadczeń związanych z kontaktami z ludżmi.
:)

przez carlosbueno 20 maja 2012, 09:01
Niektórzy lubią siebie, ba wręcz ubóstwiają tak że innych nawet nie dostrzegają. Co do nazywania siebie nieudacznikiem też tak robię, jeszcze na tyle uczciwy jestem żeby spojrzeć prawdzie w oczy choć z psychologicznego punktu widzenia to oczywiście niewłaściwe nawet jak jestem zerem powinienem wmawiać sobie że coś znaczę.
Największy Forumowy Maruda

przez bakus 25 maja 2012, 19:20
Buuu temat umarł :( Widać, jak niewygodne pytania to odpowiedzi się unika. Cóż...
Wszystkim szczęscia życzę.

-- Pt maja 25, 2012 7:53 pm --

W ogóle to dziś mnie koledzy z którymi się trzymałem naśmiewali się ze mnie i gadali, że znajdą mi dziewczynę i wymyślali bajki jakie mam wmawiać panną. Poziom żenady jaki tam miał miejsce jest nie do opisania... eh nikt mi nie powie, że Ci "normalni"(nie prawiczki na miarę rozsądnego wieku...) szanują w pełni prawiczka czy dziewicę nie robiąc zobie z tego żadnych kpin.

przez New-Tenuis 25 maja 2012, 20:01
Poczytałam temat i napiszę, że... smuci mnie on. Ja jestem kobietą, która zaraz skończy 24 lata i nigdy z nikim nie byłam, a nie uważam, żebym była jakaś brzydka, czy co. Też mnie czasem boli to, że z nikim nie byłam nigdy, może to jest kwestia mojej nerwowości i nieśmiałości w pewnych sytuacjach, jakichś kompleksów itp., ale jakoś mi przykro jak czytam ten temat, bo mam wrażenie, że osoby, które w nim piszą w pewien sposób same siebie poniżają, w sensie, uważają to za wstyd, że nie uprawiały seksu (to znaczy uprawiali, bo temat o prawiczkach jest, a nie o dziewicach)... to nie jest wstyd. To jest Wasza prywatna sprawa, tak samo jak to, że przytulicie bliską osobę, uśmiechniecie się do kogoś, kogo lubicie itp. Seks przede wszystkim powinien być okazywaniem uczucia, takiego pięknego, głębokiego uczucia miłości wobec drugiej osoby. Wierzę, że nawet jeśli macie 25-30-40 lat, pojawi się na Waszej drodze kobieta, która sprawi, że poczujecie się inaczej, że macie z kim rozmawiać o ważnych dla siebie sprawach, macie z kim chodzić w swoje ulubione miejsca, słuchać ulubionej muzyki i macie z kim sypiać, przytuleni do niej. Podajcie mi jeden powód, dlaczego Wam by się to miało nie przydarzyć? Dlaczego nie ma się to przydarzyć mnie? Bądźcie sobą, dbajcie o swoje pasje, kierujcie się w życiu tym, co sprawia Wam największą radość, a spotkacie osobę przeciwnej płci o podobnych upodobaniach do Was. Wierzę w to.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Adam Smith 25 maja 2012, 20:06
New-Tenuis, Myślę , że moim problemem jest nieudacznictwo w kontaktach z kobietami , a czy to niska samoocena ? wątpię , dlatego że jeśli chodzi o życie to radze sobie dobrze i z ludzmi też łatwo nawiązuje kontakty . Gdy gadam z kolegami , potrafię prowadzić rozmowę , poruszam różne tematy , jestem wyluzowany , ale gdy mam rozmawiać z jakąś dziewczyną , nagle mam pustkę w głowie i nie wiem o czym rozmawiać , zaczynam się denerwować , przez co wygaduje głupoty .
Adam Smith

przez Stark 25 maja 2012, 20:48
Tomcio Nerwica, Syndrom drewnianego jęzora :<? Zaczynasz się motać, fandzolić bzdety itp?
znane.. : D...
Stark

Sortuj wg