Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 21 lut 2015, 23:41
Czekam aż dojdzie to do moich rodziców.
do niektórych nigdy nie dojdzie. Moja mama ma jeszcze nadzieje i to poważną mimo że mam 35 lat i żadnego doświadczenia związkowego. Dla niej to tylko nieśmiałość i brak szczęścia przede wszystkim.
Największy Forumowy Maruda

przez ( Dean )^2 21 lut 2015, 23:53
carlosbueno napisał(a):
Czekam aż dojdzie to do moich rodziców.
do niektórych nigdy nie dojdzie. Moja mama ma jeszcze nadzieje i to poważną mimo że mam 35 lat i żadnego doświadczenia związkowego. Dla niej to tylko nieśmiałość i brak szczęścia przede wszystkim.

No mamy już takie są.To nawet urocze że wciąż mają nadzieję mimo wszystko.W sumie moja podobnie tłumaczy sobie mojej wybitne powodzenie wśród płci przeciwnej,chociaż jest też świadoma moich zaburzeń.
Tak czy siak boli mnie co innego.Chciałem się poświęcić pracy/karierze bo widzę że rodzinnego zycia sobie nie ułoże a tu okazuje się że po moim kierunku nie ma pracy zupełnie i teraz nie wiem co począć ze sobą bo nawet karierowiczem zostać nie mogę. :pirate:
Najgorszy jest wiatr.

przez carlosbueno 21 lut 2015, 23:59
Chciałem się poświęcić pracy/karierze bo widzę że rodzinnego zycia sobie nie ułoże
To chyba u kobiet tak jest bo facet robiący karierę nawet nie koniecznie przystojny rozchwytywany jest jak ciepłe bułeczki. Mam brata 4 lata młodszego właściciela ziemskiego też wiecznie samotnego i jakoś matka jak i nawet inne osoby pokładają jednak we mnie większe nadzieje niż w nim chociaż powinno być odwrotnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 22 lut 2015, 00:02
Mnie ojciec zaczyna naciskać, żebym sobie znalazł dziewczynę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 22 lut 2015, 00:08
U mnie matka zawsze bardziej naciskała, co chwila mi mówi że gdzieś tam jest wolna dziewczyna, wypytuje się wręcz rodziny i znajomych czy nie mają dla mnie wolnej dziewczyny to wręcz żenujące jest dla mnie.

przez na_leśnik 22 lut 2015, 00:11
Ło matko, myślałem że ten temat już przepadł w odmętach forum :hide: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Davin 22 lut 2015, 00:11
na_leśnik, ten temat zawsze ożyje. Nawet jak forum padnie. :mrgreen:
Davin

przez carlosbueno 22 lut 2015, 00:12
na_leśnik napisał(a):Ło matko, myślałem że ten temat już przepadł w odmętach forum :hide: .

ten temat nigdy nie umrze bo to wręcz rzecz kultowa dla tego forum . :mrgreen:

przez ( Dean )^2 22 lut 2015, 00:13
carlosbueno napisał(a):
Chciałem się poświęcić pracy/karierze bo widzę że rodzinnego zycia sobie nie ułoże
To chyba u kobiet tak jest bo facet robiący karierę nawet nie koniecznie przystojny rozchwytywany jest jak ciepłe bułeczki. Mam brata 4 lata młodszego właściciela ziemskiego też wiecznie samotnego i jakoś matka jak i nawet inne osoby pokładają jednak we mnie większe nadzieje niż w nim chociaż powinno być odwrotnie.

To ciekawe co piszesz.Może wynika to z tego że jesteś pierworodnym synem..pierwszy jest zawsze jakoś szczególnie traktowany.No ale ja nie zrobie kariery,jak mówię,z pracą po budownictwie jest masakra,ja nie mam żadnych znajomości w tym obszarze.Chętnie bym zrobił kariere ale nie ma gdzie. :pirate: Więc ani rodziny ani kariery nie będzie,tak to widzę.
Ło matko, myślałem że ten temat już przepadł w odmętach forum :hide: .

Ten temat jest esencją tego forum.
Najgorszy jest wiatr.

przez na_leśnik 22 lut 2015, 00:14
Davin, carlosbueno, na to wygląda.

Wiosna idzie, ludziom się w jajkach przewracać zaczyna i stare problemy po zimie wracają do łask :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Davin 22 lut 2015, 00:16
na_leśnik, bo dziołchy będą się zaraz rozbierać a jajka wyciągnięte z lodówki. :mrgreen:
Davin

przez benzowiec84 22 lut 2015, 00:17
jetodik napisał(a):czyli facet musi być pewny siebie, mieć kase, ścieżke rozwoju, przyjaciół, nie być nudny ani cichy?
potwierdzacie kobiety?

Problem: brak kasy -->
Problem: brak pomysłu na studia --
Problem: brak znajomych -->
Problem: nudna osobowość -->
Problem: niszowe zainteresowania
Problem: nie mówię zbyt wiele --

odniosę się do tych punktów , bo wiem po sobie co mi wystarczy by kobiety się mną zainteresowały , tylko szkoda że mnie wtedy to nie interesowało , byłem na 40 mg paro i nawet nie myslałem o tym żeby poznać kobietę,bo mnie to nie interesowało , po prostu byłem "sobą" zachowywałem się tak jak czułem i niczego nie udawałem ,taki po prostu byłem:

Problem: nieśmiałość --> Dużo rozmawiałem,gadałem to co mi na myśl przyszło nie zastanawiając się czy to wypada,byłem wesoły , sympatyczny,pewny siebie,dużo żartowałem , z dziewczynami rozmawiałem bez zahamowań jak z kolegą [brak nieśmiałości podstawa nr1]
Problem: brak pomysłu na studia -- [nieistotny punkt , byłem wtedy po podstawówce w wieku 27 lat,robiłem właśnie szkołę średnią]
Problem: brak znajomych --> dopiero właśnie poznawałem nowych znajomych .
Problem: nudna osobowość --> właśnie nie byłem nudny , byłem w centrum zainteresowania i dopiero po czasie zdałem sobie z tego sprawę,duzo ludzi zaczęło sie koło mnie kręcić , dziewczyn.
Problem: niszowe zainteresowania : niestotne
Problem: nie mówię zbyt wiele -- gadałem bardzo dużo ,jak nakręcony , nie myslałem w ogolę o seksie ani o dziewczynach,samo wyszlo że się mną zainteresowały , ale potem po prostu olałem to bo nie chciałem się wiązać , wielki błąd , teraz żaluję.

Moim zdaniem podstawa to po prostu gadać to co się czuję,być sympatycznym,pewnym siębie,dużo rozmawiać i nie być nudnym,wyróżniać tym co się mówi spośród innych ludzi i nie starać się na siłę , ja to miałem naturalnie i nie musialem się starać i rozmyslać co tu powiedzieć itp trzeba umieć i żartować i powiedzieć coś mądrego i wyróżniać się spośród wszystkich takich samych osób , wszyscy są jak ze schematu normalni , ty musisz być inny , to wzbudza zainteresowanie.

Problem jest w tym że wtedy mnie nie interesowały kobiety , ale ja interesowałem kobiety , źle się to skończyło wszystko.

Teraz jestem sam , nie jestem pewny siebie,nie gadam,jestem cichy , nie mam znajomych,jestem nudny bo nic nie gadam , interesują mnie kobiety ale ja nie interesuję kobiet - taki paradoks!
Ostatnio edytowano 22 lut 2015, 00:21 przez benzowiec84, łącznie edytowano 1 raz
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez carlosbueno 22 lut 2015, 00:18
( Dean )^2, ja całe życie słyszę że jestem fajny, przystojny itp ale na nic to sie nie przekłada albo ściemniają albo ja jestem taki denny a pewnie to i to. A co do budownictwa to ja robiłem w nim ale jako ten najniżej w hierarchii przy rozbiórce i sprzątaniu i cieszę się że nie ma już z żadna budową nic wspólnego bo do tej męskiej branży zupełnie nie pasowałem.

przez Davin 22 lut 2015, 00:20
carlosbueno, no to jak słyszysz takie komplementy to wyrywaj. :mrgreen: Co do budowlanki to nie jest zła ale niestety na początku jest ciężko.
Davin

Sortuj wg