Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 19 maja 2012, 11:57
Candy14 napisał(a):No ale wydaje wam sie, ze to przychodzi samo? Wy macie duza przewage... mlodosc. Ja ani ladna ani mloda... ale za to pewna siebie i interesujaca. A nad tym mozna popracowac. Przyciaga sie charakterem, osobowoscia
Ze mną jest tak że nigdzie mnie nie chcą. Jak do czegoś doszedłem to zawsze wbrew innym. Dlatego przyzwyczaiłem się że jestem niechciany i muszę się starać samemu.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 19 maja 2012, 12:00
carlosbueno napisał(a):Znam przypadki osób które weszły w związek małżeński grubo po 30-ce czy 40-ce i nie potrafiły się w nim odnaleźć bo nie potrafili zmienić swoich przyzwyczajeń choć oczywiście nie zawsze tak musi być.

No to jest druga sprawa. Bardzo niebezpieczna w gruncie rzczy. Bo chcąc nie chcąc żyjemy w tej samotności ale i przyzwyczajamy się do takiego trybu życia, żyjemy tak by było nam najwygodniej a potem jak już w tak późnym okresie się ktos pojawi to zaburza ten cały system i cięzko się odnaleźć.
Kolejny argument który pokazuje, że im poźniej tym gorzej a argumenty "wartro czekać" są kompetymi idiotyzmami.

Candy14 Znowu ... "to samo przychodzi". Nie wydaje mi się, żeby to samo przychodziło. Dziewczyno. Masz na forum osoby, które mają grubo po 30 i nigdy nikogo nie mieli a ty nadal próbujesz nam wmówic, że przychodzi samo albo inni którzy mają dokładnie taki sam przykład osób na tym forum mówią nam, że "na każdego przyjdzie pora" albo że warto czekać... litości. A jak pytam czemu warto to odpowiadają "bo warto"... przecież to jakaś kpina z rozmówcy.
W ogóle czy ty nie możesz zrozumieć, że powodzenie u płci przeciwnej wpływa wysoce na samoocenę?? Twoja pewność siebie chąc niechcąc jest w jakimś stopniu zmotywowana tym, że masz powodzenie. A jak ktoś nie ma nikogo i nikogo nie miał to przecież samoocena spada w dół i to też jest część osobowości charakteru...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 19 maja 2012, 12:15
Candy14 Znowu ... "to samo przychodzi". Nie wydaje mi się, żeby to samo przychodziło.

No przeciez pisze, ze NIE samo...
I nie mowie ,ze czekac w nieskonczonosc tylko robic porzadek ze soba..bo wiecznie narzekajacych facetow nikt nie zechce.

Twoja pewność siebie chąc niechcąc jest w jakimś stopniu zmotywowana tym, że masz powodzenie.

Moja pewnosc siebie nie wynika z zainteresowania plcia przeciwna... az tak plytka nie jestem. Mam swiadomosc swoich zalet poza fizycznych tych ktorych nie widac. Ludzie mnie lubia i lgna do mnie nie dlatego ze jestem piekna ...bo nie jestem, Ale dlatego, ze mozna ze mna pogadac na kazdy temat, ze zamiast skrzywionej buzi pokazuje usmiech, podziwiaja mnie za inteligencje, sposob w jaki radze sobie z problemami, za zyczliwosc i cieplo ktore mam w sobie. Bo taka jestem. Myslisz ,ze tak byloby gdybym wystawiala kolce i warczala na wszystkich?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 19 maja 2012, 12:23
Candy14 napisał(a):Ludzie mnie lubia (...) mozna ze mna pogadac na kazdy temat, ze zamiast skrzywionej buzi pokazuje usmiech, podziwiaja mnie za inteligencje, sposob w jaki radze sobie z problemami, za zyczliwosc i cieplo ktore mam w sobie.

Taki też byłem przez większość swojego życia i co mi z tego przyszło? Cały czas sam, bez znajomych, przyjaciół, dziewczyny...
Marsal2

przez Candy14 19 maja 2012, 12:37
Ale pewnie byles tez niesmialy, wycofany, nie wierzacy we wlasne mozliwosci... czyli niewidoczny . Jak ludzie maja uwierzyc w kogos kto sam w siebie nie wierzy?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 19 maja 2012, 12:56
Czyli krótko mówiąc: nieśmiali są skazani na samotność w pełnym tego słowa znaczeniu.
Marsal2

przez ona* 19 maja 2012, 14:05
Klasyczny syndrom czekania na księcia( księżniczkę) z bajki :mrgreen:
Nikt nikogo nie zmusza do seksu, związków itd mamy wolny wybór ale czami nasze oczekiwania przerastają rzeczywistość a z wiekiem coraz trudniej będzie się przystosować do jakiegoś związku bo ludzie posiadają już silne nawyki związane z życiem w samotności. Znam przypadki osób które weszły w związek małżeński grubo po 30-ce czy 40-ce i nie potrafiły się w nim odnaleźć bo nie potrafili zmienić swoich przyzwyczajeń choć oczywiście nie zawsze tak musi być.[/quote]

Ok. jest dużo racji w tym co piszesz. Nie jestem jednak aż tak naiwna żeby czekać na księcia z bajki. Po prostu znam swoją wartość.

przez Sorrow 19 maja 2012, 14:14
Marsal2 napisał(a):Czyli krótko mówiąc: nieśmiali są skazani na samotność w pełnym tego słowa znaczeniu.

Nie ma jakiejś terapii nastawionej na leczenie nieśmiałości?

przez Pieprz 19 maja 2012, 14:37
Sorrow napisał(a):
Marsal2 napisał(a):Czyli krótko mówiąc: nieśmiali są skazani na samotność w pełnym tego słowa znaczeniu.

Nie ma jakiejś terapii nastawionej na leczenie nieśmiałości?

Jest, i to nawet darmowa.
Nazywa się armia.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez krul 19 maja 2012, 18:33
Mushroom napisał(a):Jest, i to nawet darmowa.
Nazywa się armia.

nazywa się Rezerwowe Narodowe Siły Zbrojne i wcale nie tak łatwo się tam dostać.
krul

przez carlosbueno 19 maja 2012, 20:28
Co do armii to podobno to nauczyć się tam można przede wszystkim chlać i kraść no ale nigdy tam nie byłem więc może się mylę.
W ogóle to nienawidzę służb mundurowych nierobów i darmozjadów przechodzących w wieku 35 lat na emerytury ja też nic nie robię ale kasy przy najmniej za to nie biorę.
Największy Forumowy Maruda

przez Pieprz 19 maja 2012, 20:38
Co do armii to podobno to nauczyć się tam można przede wszystkim chlać i kraść no ale nigdy tam nie byłem więc może się mylę.

A znasz nieśmiałych pijaków i złodziei? :D :D
Król Balu

przez bittersweet 19 maja 2012, 20:51
Mushroom napisał(a): A znasz nieśmiałych pijaków i złodziei? :D :D

Piją dla kurażu zanim coś skubną, bo są nieśmiali ....
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 19 maja 2012, 20:54
cudak, Ty byś nawet Kubę Wojewódzkiego zdołował.
Król Balu

Sortuj wg