Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 11:30
tosia_j, Tobie może tak, ale młodemu zdrowemu mężczyznie nie za bardzo

przez carlosbueno 03 sie 2014, 12:01
( Dean )^2, Tylko nie podążaj mą drogą ale chyba 10 lat młodszy jesteś i jeszcze masz czas na zmiany, ale czekać na gwiazdkę z nieba nie warto bo skończysz tak jak ja.

Też problemy psychiczne to moje hobby choć i tak chyba jest lepiej niż 2-3 lata temu gdy googlowałem każdy mozżliwe zaburzenie psychiczne aby je sobie przyporządkować.
Największy Forumowy Maruda

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 12:15
carlosbueno, ja myśle że już jest praktycznie za późno na pierwsze związki, a jak nie zadziała TERAZ tylko dalej jęczeć, to z roku na rok lepiej nie będzie i wcale nie trzeba czekać 10 lat żeby już przejebać sobie te tematy, myśle że 25+ już daje realny obraz sytuacji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 03 sie 2014, 12:34
Jeśli nie za późno to ostatni dzwonek to właśnie te 25 lat, ja to się już nawet chyba nie nadaje do żadnych związków bo nie przeszedłem koniecznej socjalizacji w tym zakresie no i sprawy czysto seksualne to u mnie też problem.

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 12:42
carlosbueno, no właśnie to jest to carlos, że najgorszy jest ten "brak socjalizacji w tym zakresie", do pewnego wieku można to elastycznie naprawić, ale moim zdaniem 25+ to już kaplica i lepiej sie zająć hodowlą jedwabników niż brać za tematy damsko-męskie

przez refren 03 sie 2014, 12:45
Jeśli nie za późno to ostatni dzwonek to właśnie te 25 lat,

Moim zdaniem to bzdura wyznaczanie takich granic i dołowanie się nimi. Życie jest tak bogate i jest tak wiele różnych przypadków, że nie da się wszystkiego przewidzieć. A sama znam osoby, które poznały się koło 30tki, nie miały wcześniejszych doświadczeń i są to udane, poważne związki. 25 lat to młody wiek i nic nie jest jeszcze stracone, wręcz przeciwnie, ma się jeszcze otwartych wiele możliwości.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez Doberman 03 sie 2014, 12:46
Mój wujek który ma 67 lat zabrał się za kontakty damsko-męskie. Dał ogłoszenie w lokalnej gazecie ogłoszeniowej i znalazł miłość.
Doberman

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 12:48
Doberman, dobra, no ale nie był prawiczkiem ani starym kawalerem :P to co ty porównujesz, wiadomo że w każdym wieku ludzie sie mogą poznać i poznają

refren, patrzysz na to z perspektywy zdrowszej, bo osoby bez takiego problemu. Uwierz że siedząc w tym bagnie inaczej byś to postrzegała i mająć pewien wiek po prostu już by ci sie nie chciało i byś sie do tego nie nadawała ;)

przez Doberman 03 sie 2014, 12:51
inspektor_erektor napisał(a):Doberman, dobra, no ale nie był prawiczkiem ani starym kawalerem :P to co ty porównujesz, wiadomo że w każdym wieku ludzie sie mogą poznać i poznają

Był starym kawalerem.
Doberman

przez tosia_j 03 sie 2014, 12:51
inspektor_erektor, skad wiadomo ze nie byl starym kawalerem?
outsider

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 12:55
Doberman, i co niby przez 67 lat nigdy nie miał żadnej baby?

przez Doberman 03 sie 2014, 12:56
inspektor_erektor napisał(a):Doberman, i co niby przez 67 lat nigdy nie miał żadnej baby?

Nie wiem, ja mu tam do łóżka nie wchodziłem.
Doberman

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 12:58
Doberman, no właśnie, więc ten przykład jest troche nie na temat ;) tu chodzi o osoby, które NIGDY nie były w związkach, a nie że sobie poznają kogoś tam kiedyś tam, bo to normalne, też znam kilka przykładów, jak ktoś w podobnym wieku do twojego wujka sobie kogoś znalazł

przez carlosbueno 03 sie 2014, 13:04
refren napisał(a):
Jeśli nie za późno to ostatni dzwonek to właśnie te 25 lat,

Moim zdaniem to bzdura wyznaczanie takich granic i dołowanie się nimi. Życie jest tak bogate i jest tak wiele różnych przypadków, że nie da się wszystkiego przewidzieć. A sama znam osoby, które poznały się koło 30tki, nie miały wcześniejszych doświadczeń i są to udane, poważne związki. 25 lat to młody wiek i nic nie jest jeszcze stracone, wręcz przeciwnie, ma się jeszcze otwartych wiele możliwości.

wiadomo sa wyjątki od reguły, ale na pewno trudniej jest zacząć komuś w wieku 30 paru lat jak 20-tu, czy nastu. No i np ja jestem ateistą i żadne religia mnie nie ogranicza jak być może Twoich znajomych. Mam w rodzinie parę dziewic po 40-ce i wszystkie w pewnym wieku poszły w silną religijność bo tak najrozsądniej wytłumaczyć staropanieństwo,dziewictwo czy prawictwo( faceci idą często w alko)

Sortuj wg