Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 18 maja 2012, 07:49
Zenonek co do zdrad to mas sporo racji w końcu wg statystyk zdradza 60% facetów i 30% kobiet( dane są i tak prawdopodobnie sporo zaniżone)http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tak-zdradzaja-polacy_144233.html.
Ale bycie 24 letnim prawiczkiem nie jest normą choć pewnie jest częstsze niż się większości facetów wydaję ale na pewno nie na poziomie 30-40% takie to może być w wieku 20 lat. Te badania dotyczące utraty prawictwa dziewictwa są zresztą mało rzetelne ankietowani są też pewnie 50-60 latkowie którzy pierwszy seks mieli właśnie w wieku 20-25 lat dzisiejsze młode pokolenie w większości zaczyna w gimnazjum lub szkole średniej.
Największy Forumowy Maruda

przez Zenonek 18 maja 2012, 08:02
carlosbueno, Weź się ogarnij, idź do pracy, ogłoś się w portalach randkowych, skorzystaj z pomocy znajomych jak chcą Cie z kimś poznać...Ty masz szanse, daleki jesteś przynajmniej od zaburzeń psychotycznych , bo można z Tobą rzeczowo pogadać...Jak Cie prawictwo aż tak męczy to skorzystaj kilka razy z usług dobrej prostytutki, Robertowi pomogło, może Tobie też pomoże.

przez Marsal2 18 maja 2012, 12:19
Zenonek napisał(a):Tyle, że ja wiem co nieco o tych sprawach (statystyki w książkach, rzetelnych każdy może sobie poczytać w bibliotekach uniwersyteckich) w przeciwieństwie do Ciebie

Bardzo rzetelne źródła, biorąc pod uwagę, że w bibliotekach uniwersyteckich większość książek to wydania z 2000roku i wcześniejsze.

Zenonek napisał(a):Znam xx różnych związków i szansę na dłuższą perspektywę bez zdrady mają w zdecydowanej większości jedynie te pary, w których ogólnie partnerzy nie są bardzo pewni siebie + mają zasady moralne (że w związku nie zdradzają)

Czyli twierdzisz, że bardzo pewny siebie będzie zawsze zdradzał? Gratuluję podejścia do życia... Jeżeli ktoś ma szacunek do partnera i siebie i wspomniane zasady moralne, to nie istotne jak jest pewny siebie, i tak nie będzie zdradzał.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 18 maja 2012, 13:54
Zenonek napisał(a):bakus, Taa ? Tyle, że ja wiem co nieco o tych sprawach (statystyki w książkach, rzetelnych każdy może sobie poczytać w bibliotekach uniwersyteckich) w przeciwieństwie do Ciebie...więc zważ na to co piszesz chłoptasiu. Zresztą Ty jesteś tak pogrążony w obsesjach, że
nie wiem czy cokolwiek/ktokolwiek jest w stanie Ci pomóc...
Być może odstraszasz kobiety przez swój ogromny poziom agresji, złości, frustracji ?

Po pierwsze to odpuść sobię teksty typu "nie wiem czy cokolwiek ktokolwiek jest Ci w stanie pomóc". Co to ma kur** być?? Żeby co?? Pokazać jaki kozak jesteś czy co... Próbujesz takimi kartami grać? Żeby co?
Odpier** sie "chłoptasiu". Proszę o konkretne źródła do tych pierdół, że 24 letnie dziewice\prawiczkowe to tak wiekli % społeczeństwa jaki pokazałeś.
Po drugie pewność siebie nie ma absolutnie nie jest wyznacznikiem tego czy będziemy zdradzać czy nie będziemy. Jedyne co to róznią ich motywy zdrady. Nie ma kompletnie reguły na to co napisałeś.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez _wovacuum_ 18 maja 2012, 14:04
Zenonek, Zenus,skàd pomysl,ze doswiadczony i pewny siebie mèzczyzna,na pewno bèdzie zdradzal?? i jeszcze jedno pytanie-jakie kobiety wg Ciebie to- cytujè: "kurewki"??

przez Kiya 18 maja 2012, 14:05
Co do pewności siebie - jej brak też może być przyczyną zdrady. Kobieta, która czuje się nieatrakcyjna, mężczyzna, który czuje się mało męski...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez carlosbueno 18 maja 2012, 14:23
taki typowy pewny siebie samiec alfa miał w życiu pewnie dziesiątki, setki kobiet choć sama w sobie pewność siebie nie jest powodem zdrady ale łatwiej takiemu poderwać kolejne sztuki bo generalnie kobiety to takich lgną. Znałem paru niespecjalnie pewnych swej wartości ludzi którzy mieli sporo kobiet ale musieli za to płacić taki osobnik pewny siebie i dobrze wyglądający o "słabej" moralności może mieć nieskończoną liczbę kobiet

przez bakus 18 maja 2012, 19:03
W sumie to nie akurat nie ma znaczenia czy jest się pewnym siebie czy nie... natomiast zdrada to powszechne zjawisko... I po co "czekać" ?? Jak i tak isę prawdopodobnie zostanie zdradzonym. W ogóle to zdecydowałem, że zacznę chodzić do prostytutek za jakiś czas bo i tak wiem, że nic z tego :/
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez inbvo 18 maja 2012, 19:10
bakus napisał(a):W sumie to nie akurat nie ma znaczenia czy jest się pewnym siebie czy nie... natomiast zdrada to powszechne zjawisko... I po co "czekać" ?? Jak i tak isę prawdopodobnie zostanie zdradzonym. W ogóle to zdecydowałem, że zacznę chodzić do prostytutek za jakiś czas bo i tak wiem, że nic z tego :/
U prostytutek można się czymś zarazić. Między innymi dlatego sam mam opory przed pójściem. Poza tym pogarszasz jeszcze swoje szanse- gorzej od prawiczka jest traktowany przez kobiety dziwkarz.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 18 maja 2012, 19:22
natomiast zdrada to powszechne zjawisko... I po co "czekać" ?? Jak i tak isę prawdopodobnie zostanie zdradzonym.

Takie prawdopodobienstwo istnieje. Ja natomiast wiem,ze kiedy bedzie mi zle z moim mezczyzna to szybciej sie z nim rozstane niz zdradze. Nie jestem tchorzem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 18 maja 2012, 19:34
Candy14, dobrze prawi, ja jestem w związku od 11 lat i nigdy nie zdradziłam, może i czasem było ciężko, może były okazje żeby to zrobić.... ale po co? Po co jeszcze bardziej komplikować sobie życie i traktować kogoś tak jakbym ja nie chciała być traktowana, stracić szacunek do siebie? Ja także zdradzona nie zostałam i znam wiele par które się nie zdradzają, dla równowagi znam też i takie osobniki (płci obu) które nie potrafią wytrwać w monogamicznym związku - nie leży to w ich naturze ;) i znam też takie pary które zmierzyły się z problemem zdrady która zaistniała, musiały wiele popracować ale są dalej razem....
Świat nie jest czarny i biały, każda sytuacja jest diametralnie inna i nie da się mierzyć niczego tekstami: ja nigdy, ja zawsze, ja na pewno ....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 18 maja 2012, 19:37
Co do owych prostytutek do w Japonii i Korei Płd korzystanie z ich usług jest tam tak powszechne jak chodzenie do pubu w Anglii ot forma spędzania czasu przez mężczyzn którą akceptują wszyscy rodzina, żony, dzieci. Zarazić to się można od jakiejś z ulicy, lasu bez stosowania antykoncepcji w jakiś lepszych agencjach towarzyskich personel jest badany i jest bezpieczniej w tym względzie niż na dyskotece czy innym przybytku. Nie będę nikogo namawiał ale jak Bakuś chce to niech korzysta ryzyko nie jest większe niż z innymi kobietami.

przez inbvo 18 maja 2012, 19:55
carlosbueno napisał(a):Co do owych prostytutek do w Japonii i Korei Płd korzystanie z ich usług jest tam tak powszechne jak chodzenie do pubu w Anglii ot forma spędzania czasu przez mężczyzn którą akceptują wszyscy rodzina, żony, dzieci. Zarazić to się można od jakiejś z ulicy, lasu bez stosowania antykoncepcji w jakiś lepszych agencjach towarzyskich personel jest badany i jest bezpieczniej w tym względzie niż na dyskotece czy innym przybytku. Nie będę nikogo namawiał ale jak Bakuś chce to niech korzysta ryzyko nie jest większe niż z innymi kobietami.
Wiele z nich ma HIV. To jest fakt. I na pewno nie jest tak że ryzyko z prostytutką jest takie jak z innymi kobietami- na pewno jest większe. (poza tym moją hipohondrią widzę choroby wszędzie)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 18 maja 2012, 19:57
linka, ja bylam notorycznie zdradzana..moj maz pelen kompleksow rekompensowal je sobie z innymi kobietami. Dowiedzialam sie o tym po dluuuuuuuuugim czasie (milosc jest slepa) i wyszlam z tego zwiazku. Dla mnie zdrada to skrajne tchorzostwo.
W nowym zwiazku od razu ustalilismy zasady. Dopoki jest nam dobrze ze soba to jestesmy..zadnych zdrad, zadnych klamstw ..a kiedy cos sie wypali to rozstajemy sie uczciwie i bez zalu. Dlatego moge z cala pewnoscia powiedziec, ze szybciej sie rozstane niz zdradze kogos kto mi ufa.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg