Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmęczona_wszystkim 24 lip 2014, 20:42
Arhol napisał(a):
nie każdego stać na bodybuilding

Diete jakąś stricte dokładną - możliwe,ale karnet na siłkę - 100 pln na miesiąc,czasem taniej - imho prawie praktycznie każdego stać.

Związki pustaków,pasztetów...hmm,podsumuje to tak,to tak jakby mieć dom,owszem własny,ale zamiast z dobrych materiałów,to ulepiony z ziemi i gówna :pirate:

Chyba za dużo w necie przesiadujesz :D powiedz to ludziom, którzy nieco ponad tysiaka wyciągają, a za to musza opłacić mieszkanie, rachunki i niekiedy tyle im zostaje pod koniec na tzw. życie. Gdyby na brak kasy nie narzekali, to pewnie by sobie wygląd poprawili na różne sposoby.

no a co ma ten przysłowiowy pasztet zrobić? to jak sobie ktoś taki znajdzie ładną połówkę to będzie dom na gównianej podstawie? :mrgreen:

przez lucy1979 24 lip 2014, 20:47
Doberman napisał(a):Ja się już nie produkuję, bo z taką mordą jaką mam, to i tak nigdy nie znajdę dziewczyny.

Co Ty gadasz? Widziałam Twoje fotki i według mnie całkiem normalnie wyglądasz. Na pewno nie odstraszasz wyglądem.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:48
jetodik napisał(a):no takich ludzi, którzy mieli powodzenie u kobiet też poznałem, przy czym żaden nie był introwertykiem, nieśmiałkiem, fobikiem itp.

to prawda, chociaż nieśmiałych fobicznych nieudaczników ale przystojnych też poznałem, laski sie kleiły jak pojebane, tylko oni nie korzystali :P Ogólnie ten co przystojny, zawsze i wszędzie będzie wzbudzał zainteresowanie i tyle :P Nawet w kryminałach chłopy se biorą śluby z poznanymi tam babami, to o czymś świadczy

jetodik napisał(a):jak ktoś ma mało kasy, a chce pakować, to lepiej jakby sobie kupił za 200/300zł sprzętu i w dłuższej perspektywie zaoszczędzi nie chodząc na siłkę.

ale na siłowni lepiej mu to wyjdzie, bo tam są ludzie co sie znają, sporo sie można nauczyć i zawsze to raźniej jak sie jest wśród ludzi, ważniejszą kwestią jest dobra dieta, bo nie każdemu wystarczy tyle co w tym artykule, są suchary co za /cenzura/ nie podskoczą na wadze a będą jeść tyle co 2 osoby. No i nie każdego stać na podniesienie budżetu na żarcie, bo za 300 na miecha można sobie przeżyć normalnie przy umiejętnych zakupach ( na 1 osobe)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tosia_j 24 lip 2014, 20:49
Jak juz powiedzialam - wszystko zalezy od przyjmowanej zazwyczaj postawy. Czy to jest "mnie tu nie ma" czy "jestem i wiem o co chce walczyc"
outsider

przez pająk 24 lip 2014, 20:49
inspektor_erektor napisał(a):pająk, ja nie jestem prawikiem, w gwoli ścisłości ;)

Rączka się nie liczy i burderrlo bum bum też nie.
pająk

przez Arhol 24 lip 2014, 20:49
Chyba za dużo w necie przesiadujesz :D powiedz to ludziom, którzy nieco ponad tysiaka wyciągają, a za to musza opłacić mieszkanie, rachunki i niekiedy tyle im zostaje pod koniec na tzw. życie. Gdyby na brak kasy nie narzekali, to pewnie by sobie wygląd poprawili na różne sposoby.

Nie kojarzę ani jednej osoby,która by nie miała możliwości wyciągnąć tej stówki w miesiącu,zwykle jednak,nawet jeśli ktoś ma kase,to niekoniecznie ma czas,dziecka,rodzina i sterta innych rzeczy,zresztą nie napisałem "każdego", ale "prawie" każdego,jakiś tam procent pewnie nie będzie miał tej możliwości.
A co ma do tego internet,to nie wiem,chyba tyle wspólnego co bagno z kombajnem,ale who cares .
no a co ma ten przysłowiowy pasztet zrobić? to jak sobie ktoś taki znajdzie ładną połówkę to będzie dom na gównianej podstawie? :mrgreen:

wuut?
Chodziło mi o to,że ok,nawet jeśli dobierze się ktoś atrakcyjny ale niestety będzie miał "pusto" w głowie,to owszem,będzie w związku,ale taki związek i tak dość szybko może się rozpaść.
Nie twierdzę tu że jak ktoś jest atrakcyjny,to znaczy że jest "pustakiem",nie zawsze tak jest,ale jeśli jednak mózg sprzedał za wygląd całkowicie - To na dłuższą metę większość jego relacji będzie o kant tyłka rozbić.
Chyba że chodzi tylko o dupake,melanże,to wtedy lajt.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 24 lip 2014, 20:50
ja byłem raz w życiu w siłowni, nie podniosę nawet swojej masy ale na plus że nie mam brzucha( odstającego) i jestem naturalnie szeroki w barach i silniejszy od wielu chodzących na siłownie. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:51
pająk napisał(a):Rączka się nie liczy i burderrlo bum bum też nie.

nie płace za seks.
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 20:52 przez inspektor_erektor, łącznie edytowano 1 raz

przez kupmitrumne 24 lip 2014, 20:51
Nic nie zmienicie siedząc w domu panowie , ruszcie swoje cztery literki z domu , to dobry początek .

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:53
tosia_j napisał(a):Jak juz powiedzialam - wszystko zalezy od przyjmowanej zazwyczaj postawy. Czy to jest "mnie tu nie ma" czy "jestem i wiem o co chce walczyc"

o widzisz! bardzo fajnie to ujęłaś:) to bardzo ważne

przez carlosbueno 24 lip 2014, 20:56
kupmitrumne napisał(a):Nic nie zmienicie siedząc w domu panowie , ruszcie swoje cztery literki z domu , to dobry początek .

Ja swego czasu dużo wychodziłem z domu a jakoś nic to nie zmieniało bo samo bywanie np na dyskotekach, pubach. parkach, plażach nic nie da jak człowiek się nie potrafi przełamać albo nawiązuje co najwyżej powierzchowne relacje. Bywanie jest dobre dla ładnych lasek które zawsze ktoś zaczepia ale nawet przyzwoicie wyglądający( ale nie bardzo przystojny) facet jak nie będzie wykazywał inicjatywy i odwagi to obejdzie się smakiem.
Ostatnio edytowano 24 lip 2014, 20:59 przez carlosbueno, łącznie edytowano 2 razy
Największy Forumowy Maruda

przez Nameless 24 lip 2014, 20:56
Nic nie zmienicie siedząc w domu panowie , ruszcie swoje cztery literki z domu , to dobry początek .

A co dalej?
Trust me, I'm an engineer.

przez jetodik 24 lip 2014, 20:56
inspektor_erektor,

no niektórzy wolą na siłke chodzić, ale ja jak ćwiczyłem to w domu wolałem, mogłem puszczać muze jaką chciałem, ćwiczyć w samych gaciach jak było gorąco i lukać na forum w przerwach między seriami. a na ławce nie przyklejałem się do potu jakiegoś ogra, bo nie każdy po sobie wytrze.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zmęczona_wszystkim 24 lip 2014, 20:57
Arhol napisał(a):Nie kojarzę ani jednej osoby,która by nie miała możliwości wyciągnąć tej stówki w miesiącu,

Bo w otoczeniu bogatych, albo przynajmniej średnio sytuowanych ludzi żyjesz. :D Ja znam takich wielu, bo studiują zaocznie, pracują w sklepach i stówa to jest żarcie na 2 tygodnie niekiedy. Z netem chodziło oczywiście o to, ze być może nie masz kontaków zbyt wielu z tymi ludżmi, którzy na takiej, dość niskiej, stopie finansowej żyją.

Chodziło mi o to,że ok,nawet jeśli dobierze się ktoś atrakcyjny ale niestety będzie miał "pusto" w głowie,to owszem,będzie w związku,ale taki związek i tak dość szybko może się rozpaść.
Nie twierdzę tu że jak ktoś jest atrakcyjny,to znaczy że jest "pustakiem",nie zawsze tak jest,ale jeśli jednak mózg sprzedał za wygląd całkowicie - To na dłuższą metę większość jego relacji będzie o kant tyłka rozbić.
Chyba że chodzi tylko o dupake,melanże,to wtedy lajt.

Oj tam, wiele jest związków, gdzie obie strony mają pusto w głowie, więc jakoś tam się dogadują. A zresztą kto powiedział, ze każdy związek musi być idealny :D

Sortuj wg