Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 24 lip 2014, 20:08
nie każdego stać na bodybuilding

Diete jakąś stricte dokładną - możliwe,ale karnet na siłkę - 100 pln na miesiąc,czasem taniej - imho prawie praktycznie każdego stać.

Związki pustaków,pasztetów...hmm,podsumuje to tak,to tak jakby mieć dom,owszem własny,ale zamiast z dobrych materiałów,to ulepiony z ziemi i gówna :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 24 lip 2014, 20:08
inspektor_erektor napisał(a):jetodik, no nie do końca, bo nie każdego stać na bodybuilding czy operacje i nie każdemu nawet tak owe pomogą, a porównaj ile beznadziejnych ludzi z charakteru ale atrakcyjnych jest w związkach, a ile wspaniałych ale brzydkich ludzi jest cale życie samych. Liczy sie przede wszystkim wygląd, tak ktoś to skonstruował, jak widać nie do końca było to trafione, bo przez to co raz więcej rodzi sie wymalowanych półmózgów i pustaków z sylikonem, botoksem zakochanych w selfie, facebooku i iphonach, melanżu, lansie, nie interesujących nie czym innym...

zatem Panowie Wam, R.I.P.
pająk

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:10
pająk, ja nie jestem prawikiem, w gwoli ścisłości ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 24 lip 2014, 20:12
inspektor_erektor, tylko co masz na myśli pisząc "beznadziejnych z charakteru"?
tu jest mowa o braku pewności siebie, nieśmiałości, zaburzeniach lękowych, depresyjnej osobowosci... i wtedy nawet z dobrym wyglądem może być ciężko...a jeśli ktoś ma mocny charakter, jest inteligentny, potrafi rozmawiać z kobietami to poza szpetnymi wyjątkami, idzie trafić wyglądem w gust nawet jeśli ten wygląd większości się nie podoba, są np. kobiety którym się podobają faceci w typie geeka, a odnośnie braku pewności siebie gusta kobiet są wyjątkowo zgodne.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:13
Arhol, no tak, tylko do samego karnetu dolicz żarcie, przecież latanie na siłke i jedzenie jak wróbel to mija sie z celem, bo sie organizm wykończy i nie będzie wizualnie poprawy, musi być więcej i lepiej jedzone, a to już hajs

-- 24 lip 2014, 20:20 --

jetodik napisał(a):inspektor_erektor, tylko co masz na myśli pisząc "beznadziejnych z charakteru"?

egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw. Każdy z wymienionych - kiedy będzie wchuj atrakcyjny, będzie miał branie i sex zagwarantowany. Zastosuj takie przymiotniki do brzydala, kaplica :P
Pełno jest testów socjologicznych na ten temat, że jak np. facet ładny zrobi coś źle, to nic sie nie dzieje, ale jak to samo zrobi to brzydki to jest najgorszy z najgorszych i w ogóle. Ta sama zasada tyczy się podrywu, jesteśmy pod tym względem przewidywalnymi zwierzątkami :P

przez carlosbueno 24 lip 2014, 20:26
egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw. Każdy z wymienionych - kiedy będzie wchuj atrakcyjny, będzie miał branie i sex zagwarantowany. Zastosuj takie przymiotniki do brzydala, kaplica

No właśnie trzeba w takim wypadku być wchuj atrakcyjnym a nie średnim czy umiarkowanie przystojnym, znałem takiego jednego narkoman, alkoholik, nie za mądry i niezbyt zaradny a miał spore powodzenie ale był bardzo przystojny no i miał niezłą gadkę choć na dłużej nie mógł znaleźć partnerki i zmieniał je jak rękawiczki. Rozstał się z narzeczoną bo on zarabiał wówczas( około 2006) 800 zł a ona 5 tysięcy i nie mógł tego znieść. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

przez Nameless 24 lip 2014, 20:26
Kurfaaa ja jestem bardziej męska niż Wy -_-

Pewnie tak. Patrzysz spoko babka a tu taki chooj.
Trust me, I'm an engineer.

przez tosia_j 24 lip 2014, 20:27
Ok. Zaraz coś znajdę i Ci wyślę. Na razie mam jedno zdjęcie, ale zaraz poszukam więcej.

Mi tez? Napisze moje zdanie ;)
outsider

przez Arhol 24 lip 2014, 20:27
http://kulturystyka.pl/nie-stac-mnie-na ... -na-pewno/

Myślę,że na forach gdzie koksują i tak można conieco znaleźć,finan$e też nie są aż taką bolączką - głównie samodyscyplina,motywacja,wytrwałość i konsekwencja,to będzie problemem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Doberman 24 lip 2014, 20:27
tosia_j napisał(a):
Ok. Zaraz coś znajdę i Ci wyślę. Na razie mam jedno zdjęcie, ale zaraz poszukam więcej.

Mi tez? Napisze moje zdanie ;)

Ok. Ale zaznaczam że mam na razie tylko jedno zdjęcie, ale zaraz poszukam i mogę wysłać więcej.
Doberman

przez inspektor_erektor 24 lip 2014, 20:28
carlosbueno, dokładnie o takich mówie, też znam takie przykłady, samo życie.

przez Doberman 24 lip 2014, 20:29
tosia_j, poszło.
Doberman

przez Tyrr 24 lip 2014, 20:34
Arhol napisał(a):http://kulturystyka.pl/nie-stac-mnie-na-diete-czy-oby-na-pewno/

Myślę,że na forach gdzie koksują i tak można conieco znaleźć,finan$e też nie są aż taką bolączką - głównie samodyscyplina,motywacja,wytrwałość i konsekwencja,to będzie problemem.

I to jest wariant dla tych, co chcą przybrać na masie. Dla odchudzających koszta są jeszcze mniejsze... także bicz plis :P Zgadzam się w 100% z Twoim postem
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez jetodik 24 lip 2014, 20:41
inspektor_erektor,
egoistów, socjopatów ze skłonnościami do przemocy, alkoholików, narkomanów, nieudaczników życiowych bez perspektyw.

no takich ludzi, którzy mieli powodzenie u kobiet też poznałem, przy czym żaden nie był introwertykiem, nieśmiałkiem, fobikiem itp.

jak ktoś ma mało kasy, a chce pakować, to lepiej jakby sobie kupił za 200/300zł sprzętu i w dłuższej perspektywie zaoszczędzi nie chodząc na siłkę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg