Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:38
Lady Em., ciesz się, że nie masz. Ja sam nie życzę tego nawet najgorszym łajzą.
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:39
bakus, a może to lęk przed tym sprawia że nie możesz znaleźć sobie partnerki?
Chodzisz na psychoterapię?
Marsal2, to samo pytanie co do pana powyżej ;) ?
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez bakus 16 maja 2012, 23:39
Udowodnij mi, że się myle. Wiem, że jest dołujący... bo życie jest dołujące, dołujące są teksty, że na pewno kogś się pozna...
Udowodnij mi, że powiedzenie "na pewno kogoś poznasz, i zakochasz się po uszy i odzyskasz pewność siebie" jest racjonalny i pewny. Dołujące jest przekonywanie nas, że wszystko z nami gra kiedy same byscie od takich jak my wiały gdzie piepsz rośnie. Dołujące jest, że mówicie, że nie rozumiecie jak można mieć taki problem a najbardziej wkurzające jest to, że gadacie kompletne bzdury pisząc "Gdybym nie spotkałą nikogo do 24(czy innego) roku życia to bym po prostu czekała dalej i nie robiła z tego problemu" to dopiero bomba...

-- Śr maja 16, 2012 11:42 pm --

Lady Em. napisał(a):bakus, a może to lęk przed tym sprawia że nie możesz znaleźć sobie partnerki?
Chodzisz na psychoterapię?
Marsal2, to samo pytanie co do pana powyżej ;) ?

Nie chodzę. Już nie chodzę. Nie wiem co sprawia, że ine mam nikogo. Zawsze byłem kolegą. Jestem mało towarzyski i nudny. I nie wmawiajcie mi, że lubicie nudziarzy.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 16 maja 2012, 23:43
Udowodnij mi, że powiedzenie "na pewno kogoś poznasz, i zakochasz się po uszy i odzyskasz pewność siebie" jest racjonalny i pewny

Nie moge tak powiedziec. Jezeli nie nabedziesz pewnosci siebie nie bedziesz miec partnera nawet jak sie zakochasz po uszy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 16 maja 2012, 23:43
Lady Em. napisał(a): inbvo, to dobrze że masz pewien opór przed alkoholem i papierosami. Niestety w stresowej sytuacji życiowej można niespodziewanie przegiąć i kończy się to jeszcze większym bagnem niż było wcześniej. Niestety, znam takie osoby, dlatego przestrzegam ;)
Wiem o co chodzi z lekami. Jestem lekomanką :-|
Parę razy wypiłem jak mnie coś zdenerwowało- wiedziałem że nie powinienem. ale nie wytrzymałem. Głównie to było kiedy mój "problem" mnie szczególnie dobił. Nie wiem już co robić. Często się denerwuję bez powodu, nawet wpadam w szał, przeklinam. Głównym powodem mojej irytacji jest moje "późne dziewictwo" a przede wszystkim brak umiejętności zmiany tej sytuacji.

Leków już nie tykam dawno.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 16 maja 2012, 23:46
Candy14 napisał(a):
Udowodnij mi, że powiedzenie "na pewno kogoś poznasz, i zakochasz się po uszy i odzyskasz pewność siebie" jest racjonalny i pewny

Nie moge tak powiedziec. Jezeli nie nabedziesz pewnosci siebie nie bedziesz miec partnera nawet jak sie zakochasz po uszy

No więc właśnie... pozostaje seks z dziwkami, albo prawiczek do końca życia bo na związek i tak nie ma co liczyć. Mimo wcześniejszych zapewnień ...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:47
inbvo, także pytanie, to samo. Chodzisz na psychoterapię?
Psychoterapia mogłaby Wam pomóc. Sądzę że powinniście kontynuować terapię, ale to już Wasz wybór.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Candy14 16 maja 2012, 23:48

No więc właśnie... pozostaje seks z dziwkami, albo prawiczek do końca życia

Nie, Pozostaje popracowac nad pewnoscia siebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:52
bakus, Candy14 ma rację. Ty po prostu widziałeś nieszczęście Twojej matki i nie widzisz szans na miłość, nie chcesz widzieć, zamykasz się przed tym. Twierdzisz że nie ma prawa Cię dopaść, że jesteś skazany na samotność. Złe podejście.
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez inbvo 16 maja 2012, 23:54
Lady Em. napisał(a):inbvo, także pytanie, to samo. Chodzisz na psychoterapię?
Psychoterapia mogłaby Wam pomóc. Sądzę że powinniście kontynuować terapię, ale to już Wasz wybór.
Na razie nie chodzę i w moim przypadku trudno będzie ją rozpocząć. Dlaczego to nie takie łatwe tłumaczyłem w swoim pierwszym poście w tym wątku:

...Teraz jestem w niezłej rozterce - nie wiem co mam robić. Staram się w miarę normalnie żyć. Mam paru znajomych, głównie z firmy gdzie dorabiam. Ale kontakt z dziewczynami wygląda nadal fatalnie. Myślę o wizycie u psychologa, ale ciężko mi będzie to zrobić. Po pierwsze z racji finansowych, po drugie musiałbym to ukrywać przed rodziną, gdyż niestety w domu panują zaściankowe poglądy i zostałbym od razu uznany za kompletnego wariata (dla nich tylko niepoczytalni ludzie chodzą do psychologa i psychiatry). A ukrywanie się i tak by nie wyszło....
Przecież nie będę ukrywał przed ojcem że chodzę do psychologa. A on by tego nie zaakceptował. Usiłuję znaleźć jakiś sposób tylko nie wiem jaki...

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:55
Lady Em., już Ci chyba pisałem wczoraj, że dopiero w wakacje mogę na terapię pójść. Jednak nie widzę w niej sensu. Nie wierzę, że ona cokolwiek zmieni.
Marsal2

przez bakus 16 maja 2012, 23:57
Lady Em. napisał(a):Psychoterapia mogłaby Wam pomóc. Sądzę że powinniście kontynuować terapię, ale to już Wasz wybór.

Może pomóc pozbywać się 5 stów miesięcznie... To jest 1\20 mojej przyszłej impali.

Candy14 a co ty właściwie rozumiesz przez pewność siebie?? Bo ja już mówiłem, że nie mam kompleksów na punkcie wyglądu, nie mam obaw, że nie sprawedzę sie jako kochanek, nie mam problemu z publicznymi wystąpieniami czy to na uczelni czy teatrze, radzę sobie w życiu mimo, że mnie starzy wypierdolili z domu... Sam załatwiłem sobie wylot do USA i pracę tam, rzuciłem się w pierwszą podróż samolotem i od razu za ocean, sam bez nikogo... powiedz mi, że osoba która nie ma jakiejść tam pewności siebie zrobi takie coś..
Tylko, że dla dziewczyn, cały czas jetem kolegą... zresztą, jakich dziewczyn?? Nie mam gdzie kogo poznać ... na impreze nie pójdę.

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:58
Marsal2, no tak, faktycznie. Ale terapia naprawdę pomaga, musicie jednak w to uwierzyć, bo inaczej nic z tego nie będzie...
inbvo, ciężka sytuacja... Nie rozumiem takich ludzi jak Twój ojciec :-| a co do funduszy jest wielu świetnych terapeutów na NFZ. Przed ojcem mógłbyś jakoś to ukryć, np. mówiąc że masz spotkanie w pracy etc.

Trzeba tylko chcieć...
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez inbvo 17 maja 2012, 00:08
Lady Em. napisał(a):Nie rozumiem takich ludzi jak Twój ojciec :-| a co do funduszy jest wielu świetnych terapeutów na NFZ. Przed ojcem mógłbyś jakoś to ukryć, np. mówiąc że masz spotkanie w pracy etc.

Trzeba tylko chcieć...

Pracę mam niestety niedaleko domu. w domu mam ciężką sytuację- poczytaj moje pierwsze posty na forum. Tak naprawdę to na normalne wyjście poza dom to masz pozwolenie kiedy powiesz "idę na uczelnię", albo "do pracy". Jak w inne miejsce to musisz się tłumaczyć. Takie chore zwyczaje. Oni nie widzą problemu z którym miałbym iść do psychologa- dla nich wszystko ze mną ok. Więc gdybym się przyznał- sama rozumiesz. Tu panuje despotyzm.

I do tego nienawidzę kłamać- obciąża mnie to. Gdybym musiał ukrywać terapię chyba bym zwariował.

Może masz jakiś pomysł- nie tylko odnośnie terapii, ale tak ogólnie?

z rodziną nie chce mi się odbudowywać relacji- brak mi na to chęci i sił, jestem od nich niestety zależny, ale postanowiłem skończyć studia i potem usamodzielnić się dopiero wtedy. Wcześniej będzie ciężko. Dopóki nie będę w pełni samodzielny staram się im nie wchodzić w drogę i mam w miarę spokój (kiedy idę "na uczelnię" ;)

Nie rozumiem takich ludzi jak Twój ojciec :-|
To nie do końca wina ojca ani reszty rodziny. Wydaje mi się że ich skrzywienia na psychice są wynikiem tragedii które naszą rodzinę ciągle spotkają- ostatnio śmierć mojej mamy.
Ostatnio edytowano 17 maja 2012, 00:15 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg